Klub Olimpijczyka

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Członków Klubu Olimpijczyka PZHT

W dniu 20 kwietnia 2013 roku (sobota) w Poznaniu w Hotelu Pomorskim
przy ul. Sierakowskiej 36 o godz.10,30 (I termin) i godz. 11.00 (II termin)
odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Członków Klubu Olimpijczyka PZHT.
Członków Klubu , którzy wezmą udział w Zebraniu proszę o potwierdzenie uczestnictwa
telefonicznie lub e-mailem pod nr telefonu 664006367 lub adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. w terminie do 18 kwietnia br.

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Klubu Olimpijczyka PZHT koszty przejazdów każdy z uczestników
pokrywa we własnym zakresie. Zaproszeń indywidualnych nie wysyłamy.


Ze sportowym pozdrowieniem

Za Radę Klubu Olimpijczyka PZHT
Henryk Kaczmarek - Prezes Klubu Olimpijczyka

Uwaga członkowie Klubu Olimpijczyka PZHT

Najbliższe spotkanie Klubu Olimpijczyka, 22 lutego 2013 r., odbędzie się wyjątkowo o godzinie 18:00 a nie o 17:00.

Prezes Klubu Olimpijczyka PZHT

Henryk Kaczmarek

Spotkania opłatkowe w Poznaniu

Tradycyjnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku organizowane są przez hokejową brać spotkania opłatkowe. W Poznaniu pierwsze z nich odbyło się w Hotelu „Pomorskim”. Tam opłatkiem łamali się reprezentantki i reprezentanci Polski, szkoleniowcy, członkowie Zarządu PZHT oraz osoby z biura i kierownictwa Związku. Życzono sobie sukcesów sportowych i – jak to określił Prezes PZHT Andrzej Grzelak – jak najlepszej atmosfery w hokejowej rodzinie.

Czytaj więcej...

Jan Górny i Józef Wybieralski z medalami PKOl wręczonymi przez Prezesa Marka Łbika

Prezes obchodzącego 100-lecie kultowego Klubu Sportowego „Warta” Poznań Marek Łbik przyjął zaproszenie Klubu Olimpijczyka Polskiego Związku Hokeja na Trawie i wziął udział w posiedzeniu tego gremium. I okazja do tej wizyty i rocznica „zielonych” były szczególne.

Czytaj więcej...

Refleksje po 13. Pikniku Olimpijskim w Warszawie

13 Piknik Polskiego Komitetu Olimpijskiego już za nami. Liczna ekipa hokeja na trawie 26 maja br. udała się do Parku na Kępie Potockiej w Warszawie, aby zaprezentować wraz z przedstawicielami dziesiątek innych dyscyplin, wielkie walory sportu oraz idei olimpijskich na dwa miesiące przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie.

Czytaj więcej...

Hokeiści na 12 Pikniku Olimpijskim w Warszawie

W dniu 11 czerwca 2011 roku uczestniczyliśmy w 12 Pikniku Olimpijskim w Parku Kępa Potocka w Warszawie. Było nas 26 osób w tym członkowie Klubu Olimpijczyka włączeni do organizacji stoiska, prowadzenia konkursów i demonstrowania wraz z zawodnikami elementów techniki i gry na mini boisku. w tym b. zawodnicy – olimpijczyk Jan Górny z Igrzysk Olimpijskich w Rzymie z 1960 roku oraz Józef Wybieralski i Jerzy Czajka z Igrzysk w Monachium 1972, a także m.in. Bogdan Andrzejewski, Piotr Marcinkowski, Aleksy Marszał, Michał Marszał, Tomasz Golusik  oraz zawodnicy KS Lipno Stęszew z kierownikiem drużyny Waldemarem Dzierlą i trenerem Marcinem Olejniczakiem zaproszeni przez PZHT za dobrą pracę z dziećmi i młodzieżą hokejową.

Czytaj więcej...

13 Międzynarodowy Sejmik Klubów Olimpijczyka, Regionalnych Rad Olimpijskich i Szkół im. Polskich Olimpijczyków

W dniach 13-15 maja 2011 roku w Białymstoku w obiektach Politechniki Białostockiej spotkali się przedstawiciele Klubów Olimpijczyka, ich reprezentantów w Radach Olimpijskich oraz szkół noszących imię Polskich Olimpijczyków, zaproszeni przedstawiciele z Litwy i Białorusi oraz liczne grono olimpijczyków i medalistów zarówno krajowych jak i z Białorusi.

Czytaj więcej...

Newsletter — zapisz się