sezon 2015/2016 terminarz i wyniki rozgrywek o MP seniorów I liga

 

 Tabela rozgrywek  - stan na 12.06.2016r.

poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

WKS Grunwald Poznań

 18

 54

141-23

2.

KS Pomorzanin Toruń

 18

 40

  81-42

3.

KS AZS AWF Poznań

 18

 39

  69-35

4.

LKS Gąsawa

 18

 28

  73-50

5.

UKH Start 1954 Gniezno

 18

 28

  63-52

6.

AZS Politechnika Poznańska

 18

 24

  66-60

7.

KS Stella Gniezno

 18

 21

  57-79

8.

KS Polonia Środa Wlkp.

 18

 16

  29-74

9.

HKS Siemianowiczanka

 18

 15

  33-82

10. 

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

 18

   5

 18-133

 

Klasyfikacja strzelców bramek na 25.06.2016r.

L.P.

Imię i nazwisko/klub

Liczba bramek

1.

Marcin Strykowski(LKS Gąsawa)

28

2.

Waldemar Rataj (WKS Grunwald Poznań)

24

3.

Marcin Grotowski (UKH Start 1954 Gniezno)

22

4. 

Karol Majchrzak (WKS Grunwald Poznań)

21

5.

Vitalij Kalinchuk (KS Pomorzanin Toruń)

20

6. 

Mateusz Stotko (AZS Politechnika Poznańska)

18

7. 

Maciej Wejerowski (WKS Grunwald Poznań)

17

8.

Damian Jarzembowski (KS Stella Gniezno)

17

9. 

Mikołaj Gumny (KS AZS AWF Poznań)

 16 

10.

Jacek Kurowski (UKH Start 1954 Gniezno)

 16 

11. 

Paweł Bratkowski (WKS Grunwald Poznań)

16

12.

Marcin Lewartowski (KS Stella Gniezno)

15

13. 

Michał Dydymski (KS Polonia Środa Wlkp.)

13

14.

Robert Grotowski (KS Stella Gniezno)

12

15.

Tomasz Wachowiak (WKS Grunwald Poznań)

 11  

16. 

 Krystian Sudoł (LKS Gąsawa)

 10   

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz oraz wyniki spotkań

Nr

Godzina

Zespoły

Wynik

 

 

 

 

 

 

 28.08.2015 (przełożony z 13.09.2015)

 

 5.

18:00 

 WKS Grunwald Poznań - HKS Siemianowiczanka

 13-1 (9-0)

 

 

 

 

 

 

06.09.2015r.(niedziela)

 

1.

12.00

KS AZS AWF Poznań – WKS Grunwald Poznań

0-3(0-1) 

2.

14.00

LKS Gąsawa – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

10-0(3-0)

3.

12.00

UKH Start 1954 Gniezno – KS Stella Gniezno

 3-2(2-0)

4.

14.00

KS Polonia Środa Wlkp. – HKS Siemianowiczanka

 2-1(0-1)

 

 

 

 

 

 

13.09.2015r.(niedziela)

 

6.

14.00

KS Polonia Środa Wlkp. – UKH Start 1954 Gniezno

1-6(1-3) 

7.

12.00

KS Stella Gniezno – LKS Gąsawa

3-3(1-2)k.z.5-4 

8.

14.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry– AZS Politechnika Poznańska

 0-7(0-4)

9.

12.00

KS Pomorzanin Toruń – KS AZS AWF Poznań

 2-1(0-1) 

 

 

 

 

 

 

20.09.2015r.(niedziela)

 

10.

12.00

Politechnika Poznańska – WKS Grunwald Poznań

 4-8(3-5) 

11.

14.00

LKS Gąsawa – KS AZS AWF Poznań

 5-0(4-0)

12.

12.00

UKH Start 1954 Gniezno – KS Pomorzanin Toruń

 1-2(0-2)

13.

12.00

HKS Siemianowiczanka – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

 0-1(0-1)

14.

14.00

KS Polonia Środa Wlkp. – KS Stella Gniezno

 2-5(0-2)

 

 

 

 

 

 

26.09.2015r.(sobota)

 

15.

16.00

AZS Politechnika Poznańska – KS Pomorzanin Toruń

 2-3(1-2)

 

 

 

 

 

 

27.09.2015r.(niedziela)

 

16.

12.00

WKS Grunwald Poznań – KS Stella Gniezno

8-3(3-3) 

17.

14.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Polonia Środa Wlkp.

 2-2(1-2)k.z.4-1

18.

14.00

KS Pomorzanin Toruń – HKS Siemianowiczanka

 8-1(4-1)

19.

14.00

KS AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno

 3-1(2-0)

20.

12.00

AZS Politechnika  Poznańska – LKS Gąsawa

 3-2(2-0)

 

 

 

 

 

 

04.10.2015r.(niedziela)

 

21.

13.00

WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń

 5-0(1-0)

22.

15.00

KS AZS AWF Poznań – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

 10-1(5-0)

23.

11.00

AZS Politechnika Poznańska – KS Stella Gniezno

 6-4(3-2)

24.

14.00

LKS Gąsawa – KS Polonia Środa Wlkp.

 5-1(2-0)

25.

14.00

HKS Siemianowiczanka – UKH Start 1954 Gniezno

 3-6(2-2)

 

 

 

 

 

 

18.10.2015r.(niedziela)

 

26.

14.00

KS Polonia Środa Wlkp. – WKS Grunwald Poznań

 0-6(0-3)

27.

12.00

KS Stella Gniezno – HKS Siemianowiczanka

 3-3(2-1)k.z.3-4

28.

14.00

UKH Start 1954 Gniezno – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

 9-0(4-0)

29.

14.00

KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa

 3-2(1-2)

30.

14.00

KS AZS AWF Poznań – Politechnika Poznańska

 3-3(2-1)k.z.4-3

 

 

 

 

 

 

24.10.2015r.(sobota)

 

31.

16.00

UKH Start 1954 Gniezno – WKS Grunwald Poznań

 2-3(0-3)

 

 

 

 

 

 

25.10.2015r.(niedziela)

 

32.

14.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – WKS Grunwald Poznań

1-13(1-7) 

33.

12.00

KS Pomorzanin Toruń – KS Stella Gniezno

8-3(4-2) 

34.

12.00

KS AZS AWF Poznań – KS Polonia Środa Wlkp.

4-2(1-1) 

35.

14.00

Politechnika Poznańska – HKS Siemianowiczanka

4-3(3-1) 

36.

14.00

LKS Gąsawa – UKH Start 1954 Gniezno

5-2(3-0)

 

 

 

 

 

 

08.11.2015r.(niedziela)

 

37.

14.00

WKS Grunwald Poznań –LKS Gąsawa

 8-3(5-0)

38.

12.00

 Politechnika Poznańska - UKH Start 1954 Gniezno

 2-2(0-1)k.z.0-2

39.

14.00

HKS Siemianowiczanka – KS AZS AWF Poznań

 1-2(1-1)

40.

14.00

KS Pomorzanin Toruń – KS Polonia Środa Wlkp.

 8-1(1-1)

41.

14.00

KS Stella Gniezno – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

 6-0(4-0)

 

 

 

 

 

 

15.11.2015r. (niedziela)

 

42.

14.00

HKS Siemianowiczanka – LKS Gąsawa

2-2(1-1)k.z.3-2 

43.

14.00

KS Polonia Środa Wlkp. – Politechnika Poznańska

0-3(0-2) 

44.

14.00

KS Stella Gniezno – KS AZS AWF Poznań

1-2 (0-1)

45.

14.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Pomorzanin Toruń

0-5(0-3) 

 

 II RUNDA SEZONU

Nr

Godzina

Zespoły

Wynik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.04.2016r.(niedziela)

 

46

12.00

KS Stella Gniezno – WKS Grunwald Poznań

0-11(0-3) 

47

14.00

KS Polonia Środa Wlkp. – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

2-1(1-1) 

48

14.00

HKS Siemianowiczanka – KS Pomorzanin Toruń

1-9(0-2) 

49

14.00

UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań

2-9(0-3) 

50

14.00

LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska

6-1(2-0)

 

 

 

 

 

 

16.04.2016r.(sobota)

 

51

16.00

WKS Grunwald Poznań – KS Polonia Środa Wlkp.

 11-0(5-0)

52

16.00

HKS Siemianowiczanka – KS Stella Gniezno

 3-4(0-3)

53

16.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – UKH Start 1954 Gniezno

 2-3(1-2)

54

16.00

LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń

 6-3(3-2)

55

16.00

AZS Politechnika Poznańska – KS AZS AWF Poznań

 3-5(1-4)

 

 

 

 

 

 

23.04.2016r.(sobota)

 

56

16.00

WKS Grunwald Poznań – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

 17-0(6-0)

 

 

 

 

 

 

24.04.2016r.(niedziela)

 

57

12.00

UKH Start 1954 Gniezno – KS Polonia Środa Wlkp.

6-2(2-2) 

58

14.00

LKS Gąsawa – KS Stella Gniezno

 8-3 (3-2)

59

14.00

AZS Politechnika Poznańska – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

12-0 (7-0) 

60

12.00

KS AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń

2-2(0-0)k.z.3-4 

61

12.00

HKS Siemianowiczanka – WKS Grunwald Poznań

1-7(1-4)

 

 

 

 

 

 

08.05.2016r.(niedziela)

 

62

14.00

WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska

7-0(3-0) 

63

12.00

KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa

3-2(1-0) 

64

14.00

KS Pomorzanin Toruń – UKH Start 1954 Gniezno

4-4(3-2)k.z.3-1 

65

12.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – HKS Siemianowiczanka

3-5(1-3) 

66

12.00

KS Stella Gniezno – KS Polonia Środa Wlkp.

4-2(0-1) 

 

 

 

 

 

 

14.05.2016r.(sobota)

 

67

16.00

KS Pomorzanin Toruń – AZS Politechnika Poznańska

2-1(0-0) 

 

 

 

 

 

 

15.05.2015r.(niedziela)

 

68

14.00

LKS Gąsawa – HKS Siemianowiczanka

 2-3(1-2)

69

14.00

AZS Politechnika Poznańska – KS Polonia Środa Wlkp.

 1-2(1-1)

70

12.00

KS AZS AWF Poznań – KS Stella Gniezno

 4-3(1-3)

71

14.00

KS Pomorzanin Toruń – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

 11-2

72

10.00

WKS Grunwald Poznań – UKH Start 1954 Gniezno

 6-3(4-2)

 

 

 

 

 

 

22.05.2016r.(niedziela)

 

73

14.00

KS Pomorzanin Toruń – WKS Grunwald Poznań

1-5(1-3) 

74

14.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS AZS AWF Poznań

1-7(0-4) 

75

16.00

KS Stella Gniezno – AZS Politechnika Poznańska

 4-7(3-3)

76

14.00

KS Polonia Środa Wlkp. – LKS Gąsawa

4-1(3-0) 

77

14.00

UKH Start 1954 Gniezno – HKS Siemianowiczanka

5-1(3-0) 

 

 

 

 

 

 

04.06.2016r.(sobota)

 

78

16.00

KS Stella Gniezno – KS Pomorzanin Toruń

1:7(1:2)

79

16.00

KS Polonia Środa Wlkp. – KS AZS AWF Poznań

0:4(0:2)

80

18.00

HKS Siemianowiczanka – AZS Politechnika Poznańska

3:3(0:2)k.z.2:0 

81

18.00

UKH Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa

3:3(2:1)k.z.2:4

 

 

 

 

 

 

05.06.2016r.(niedziela)

 

82

12.00

WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań

3:2(1:0) 

83

14.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Gąsawa

2:7(2:1)

84

12.00

KS Stella Gniezno – UKH Start 1954 Gniezno

1:0(1:0)

85

14.00

HKS Siemianowiczanka – KS Polonia Środa Wlkp.

2:1(0:0)

 

 

 

 

 

 

12.06.2016r.(niedziela)

 

86

14.00

LKS Gąsawa – WKS Grunwald Poznań

2-7(0-1) 

87

14.00

UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska

5-3(2-1) 

88

14.00

KS AZS AWF Poznań – HKS Siemianowiczanka

8-0(5-0) 

89

14.00

KS Polonia Środa Wlkp. – KS Pomorzanin Toruń

4-3(3-1) 

90

14.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Stella Gniezno

2-7(1-3) 

Nr

Godzina

Zespoły

Wynik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.04.2016r.(niedziela)

 

46

12.00

KS Stella Gniezno – WKS Grunwald Poznań

 

47

14.00

KS Polonia Środa Wlkp. – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

 

48

14.00

HKS Siemianowiczanka – KS Pomorzanin Toruń

 

49

14.00

UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań

 

50

14.00

LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska

 

 

 

 

 

 

 

16.04.2016r.(sobota)

 

51

16.00

WKS Grunwald Poznań – KS Polonia Środa Wlkp.

 

52

16.00

HKS Siemianowiczanka – KS Stella Gniezno

 

53

16.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – UKH Start 1954 Gniezno

 

54

16.00

LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń

 

55

16.00

AZS Politechnika Poznańska – KS AZS AWF Poznań

 

 

 

 

 

 

 

23.04.2016r.(sobota)

 

56

16.00

WKS Grunwald Poznań – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

 

 

 

 

 

 

 

24.04.2016r.(niedziela)

 

57

12.00

UKH Start 1954 Gniezno – KS Polonia Środa Wlkp.

 

58

14.00

LKS Gąsawa – KS Stella Gniezno

 

59

14.00

AZS Politechnika Poznańska – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

 

60

12.00

KS AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń

 

61

12.00

HKS Siemianowiczanka – WKS Grunwald Poznań

 

 

 

 

 

 

 

08.05.2016r.(niedziela)

 

62

14.00

WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska

 

63

12.00

KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa

 

64

14.00

KS Pomorzanin Toruń – UKH Start 1954 Gniezno

 

65

12.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – HKS Siemianowiczanka

 

66

12.00

KS Stella Gniezno – KS Polonia Środa Wlkp.

 

 

 

 

 

 

 

14.05.2016r.(sobota)

 

67

16.00

KS Pomorzanin Toruń – AZS Politechnika Poznańska

 

 

 

 

 

 

 

15.05.2015r.(niedziela)

 

68

14.00

LKS Gąsawa – HKS Siemianowiczanka

 

69

14.00

AZS Politechnika Poznańska – KS Polonia Środa Wlkp.

 

70

12.00

KS AZS AWF Poznań – KS Stella Gniezno

 

71

14.00

KS Pomorzanin Toruń – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

 

72

12.00

WKS Grunwald Poznań – UKH Start 1954 Gniezno

 

 

 

 

 

 

 

22.05.2016r.(niedziela)

 

73

14.00

KS Pomorzanin Toruń – WKS Grunwald Poznań

 

74

14.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS AZS AWF Poznań

 

75

12.00

KS Stella Gniezno – AZS Politechnika Poznańska

 

76

14.00

KS Polonia Środa Wlkp. – LKS Gąsawa

 

77

14.00

UKH Start 1954 Gniezno – HKS Siemianowiczanka

 

 

 

 

 

 

 

04.06.2016r.(sobota)

 

78

16.00

KS Stella Gniezno – KS Pomorzanin Toruń

 

79

16.00

KS Polonia Środa Wlkp. – KS AZS AWF Poznań

 

80

16.00

HKS Siemianowiczanka – AZS Politechnika Poznańska

 

81

18.00

UKH Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa

 

 

 

 

 

 

 

05.06.2016r.(niedziela)

 

82

12.00

WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań

 

83

14.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Gąsawa

 

84

12.00

KS Stella Gniezno – UKH Start 1954 Gniezno

 

85

14.00

HKS Siemianowiczanka – KS Polonia Środa Wlkp.

 

 

 

 

 

 

 

12.06.2016r.(niedziela)

 

86

14.00

LKS Gąsawa – WKS Grunwald Poznań

 

87

14.00

UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska

 

88

14.00

KS AZS AWF Poznań – HKS Siemianowiczanka

 

89

14.00

KS Polonia Środa Wlkp. – KS Pomorzanin Toruń

 

90

14.00

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Stella Gniezno

 

 

25.06. -26.06.2016r. – finały – Poznań


25.06.2016r.(sobota)
g.12.00      I para półfinałowa WKS Grunwald Poznań(I) - LKS Gąsawa (IV) 8-0(3-0)
g.17.30      II para półfinałowa KS Pomorzanin Toruń - KS AZS AWF Poznań 2-3(1-2)

26.06.2016r.(niedziela)
g.11.00                                 spotkanie o III miejsce 
                                 KS Pomorzanin Toruń - LKS Gąsawa
g.15.30                                 spotkanie o Mistrzostwo Polski 
                                 WKS Grunwald Poznań - KS AZS AWF Poznań

 

 

- mecze barażowe (II m. MP seniorów II liga – IX m. MP seniorów I liga) 

Newsletter — zapisz się