Sezon 2016/2017 terminarz i wyniki rozgrywek o MP seniorów I liga

nr spotkania / godzina spotkania / kluby

04.09.2016r.(niedziela)
01. / 14.00 / KS Warta Poznań – KS Polonia Środa Wlkp.
02. / 12.00 / KS AZS AWF Poznań – LKS Rogowo
03. / 14.00 / KS Pomorzanin Toruń – UKH Start 1954 Gniezno
04. / 12.00 / KS Stella Gniezno – AZS Politechnika Poznańska
05. / / WKS Grunwald Poznań – LKS Gąsawa - termin ulegnie zmianie z uwagi na udział WKS w turnieju Silesia Cup.

11.09.2016r.(niedziela)
06. / 12.00 / KS AZS AWF Poznań – KS Warta Poznań
07. / 14.00 / KS Polonia Środa Wlkp. – KS Pomorzanin Toruń
08. / 14.00 / LKS Rogowo – KS Stella Gniezno
09. / 12.00 / UKH Start 1954 Gniezno – WKS Grunwald Poznań
10. / 14.00 / AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa

17.09.2016r.(sobota)
11. / 17.00 / KS Pomorzanin Toruń – KS Warta Poznań
12. / 17.00 / WKS Grunwald Poznań – KS Polonia Środa Wlkp.
13. / 17.00 / LKS Gąsawa – LKS Rogowo
14. / 16.00 / UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska
15. / 18.00 / KS Stella Gniezno – KS AZS AWF Poznań

18.09.2016r.(niedziela)
16. / 15.00 / KS Warta Poznań – KS Stella Gniezno
17. / 14.00 / KS Polonia Środa Wlkp. – AZS Politechnika Poznańska
18. / 14.00 / LKS Rogowo – UKH Start 1954 Gniezno
19. / 13.00 / KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa
20. / 14.00 / KS Pomorzanin Toruń – WKS Grunwald Poznań

25.09.2016r.(niedziela)
21. / 12.00 / WKS Grunwald Poznań – KS Warta Poznań
22. / 14.00 / KS Polonia Środa Wlkp. – LKS Rogowo
23. / 12.00 / UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań
24. / 14.00 / AZS Politechnika Poznańska – KS Pomorzanin Toruń
25. / 14.00 / LKS Gąsawa – KS Stella Gniezno

02.10.2016r.(niedziela)
26. / 13.00 / KS Warta Poznań – LKS Gąsawa
27. / 11.00 / KS AZS AWF Poznań – KS Polonia Środa Wlkp.
28. / 14.00 / KS Pomorzanin Toruń – LKS Rogowo
29. / 12.00 / KS Stella Gniezno – UKH Start 1954 Gniezno
30. / 15.00 / WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska

09.10.2016r.(niedziela)
31. / 12.00 / AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań
32. / 12.00 / KS Stella Gniezno – KS Polonia Środa Wlkp.
33. / 12.00 / LKS Rogowo – WKS Grunwald Poznań
34. / 14.00 / LKS Gąsawa – UKH Start 1954 Gniezno
35. / 14.00 / KS AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń – termin ulegnie zmianie z uwagi na udział KS AZS AWF Poznań w EHL

16.10.2016r.(niedziela)
36. / 12.00 / UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań
37. / 14.00 / KS Polonia Środa Wlkp. – LKS Gąsawa
38. / 12.00 / LKS Rogowo – AZS Politechnika Poznańska
39. / 12.00 / WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań
40. / 12.00 / KS Pomorzanin Toruń – KS Stella Gniezno

23.10.2016r.(niedziela)
41. / 14.00 / KS Warta Poznań – LKS Rogowo
42. / 12.00 / UKH Start 1954 Gniezno – KS Polonia Środa Wlkp.
43. / 12.00 / AZS Politechnika Poznańska – KS AZS AWF Poznań
44. / 14.00 / LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń
45. / 14.00 / KS Stella Gniezno – WKS Grunwald Poznań

05/06/11.2016r. awansem 2 kolejki rundy wiosennej Grupy mistrzowskiej i spadkowej zostaną opublikowane po zakończeniu rundy jesiennej.

 

Newsletter — zapisz się