Aktualności

Konsultacja zagraniczna kadry Polski M18 i seniorów, 30.04-04.05.2018r., Hamburg, Niemcy

 

W ramach konsultacji kadry rozegrają mecze testowe według poniższego harmonogramu:

 

Skład kadry Polski seniorów

L.P.

Imię i nazwisko

Data ur.

Klub

1

Michał Poltaszewski

18.01.1990

WKS GRUNWALD POZNAŃ

2

Adrian Krokosz

19.01.1992

WKS GRUNWALD POZNAŃ

3

Mateusz Hulbój

20.09.1993

WKS GRUNWALD POZNAŃ

4

Mikołaj Gumny

22.11.1994

WKS GRUNWALD POZNAŃ

5

Dominik Kotulski

28.11.1996

WKS GRUNWALD POZNAŃ

6

Michał Kasprzyk

22.08.1993

WKS GRUNWALD POZNAŃ

7

Rafał Banaszak

13.03.1992

KS AZS AWF POZNAŃ

8

Ryszard Wiśniewski

03.04.1998

WKS GRUNWALD POZNAŃ

9

Bartosz Żywiczka

27.06.1986

HC BOWDON

10

Mateusz Popiołkowski

21.04.1994

WKS GRUNWALD POZNAŃ

11

Jakub Janicki

09.09.1996

WKS GRUNWALD POZNAŃ

12

Paweł Bratkowski

27.08.1990

WKS GRUNWALD POZNAŃ

13

Mateusz Nowakowski

24.03.1990

KS AZS AWF POZNAŃ

14

Sebastian Sellner

12.06.1996

BLAU-WESS

15

Maciej Trojanowski

05.07.1996

KS AZS POLITECHNIKA

16

Patryk Pawlak

19.11.1996

KS AZS AWF POZNAŃ

17

Jacek Kurowski

17.04.1998

KS AZS AWF POZNAŃ

18

Maciej Pacanowski

21.09.1992

HC CHISTESTER

19

Robert Gruszczyński

21.01.1996

KS AZS POLITECHNIKA

20

Maciej Janiszewski

07.08.1989

HAVANT HOCKEY CLUB

Sztab szkoleniowy
Karol Śnieżek- Trener kadry
Tomasz Kotulski- Trener współpracujący/monitoring
Tomasz Cichy- Trener współpracujący
Łukasz Karbowski- Fizjoterapeuta

 

Skład kadry Polski M18

L.P.

Imię i nazwisko

Data ur.

Klub

1

Mazurkiewicz Jakub

29.08.2001

AZS AWF Poznań

2

Rutkowski Wojciech

27.08.2000

KS Pomorzanin Toruń

3

Jarzyński Gracjan

1.04.2001

UKH Start 1954 Gniezno/SMS

4

Bembenek Tomasz

17.01.2000

LKS Rogowo/SMS

5

Nowakowski Michał

21.09.2000

UKS Jedynka Żnin

6

Przybył Sebastian

24.04.2001

UKS Jedynka Żnin

7

Szczęsny Marcin

03.07.2001

MKS Środa Wlkp

8

Chumeńczuk Jakub

24.11.2000

LKS Gąsawa/SMS

9

Kroma Michał

03.09.2000

KS Warta Poznań

10

Zaworski Bartosz

4.07.2001

KS Warta Poznań

11

Bembenek Eryk

25.11.2001

LKS Rogowo/SMS

12

Marczyński Mikołaj

11.02.2001

UKS Jedynka Żnin

13

Zabłocki Dawid

04.10.2001

LKS Gąsawa

14

Wiśniewski Jerzy

26.01.2000

LKS Gąsawa

15

Szreder Miłosz

19.08.2001

KS Pomorzanin Toruń

16

Wiśniewski Mateusz

22.02.2002

UKS Jedynka Żnin

17

Motykiewicz Mateusz

07.04.2000

KS Pomorzanin Toruń

18

Pilaczyński Szymon

03.02.2000

LKS Rogowo/SMS

Sztab szkoleniowy
Tomasz Kawa - trener kadry
Marcin Jeździkowski - trener współpracujący
Mikołaj Juszczak - fizjoterapeuta

Newsletter — zapisz się