Aktualności

Konsultacje szkoleniowe i mecze międzypaństwowe reprezentacji Polski K18 i M18, 09-14.04.2018

Reprezentacja Polski juniorek K18
Konsultacja szkoleniowa 09-10.04.2018, Poznań
Mecze międzypaństwowe juniorek Szkocja - Polska, 11-14.04.2018, Glasgow (SCO)

Reprezentacja Polski juniorów K18
Konsultacja szkoleniowa 09-10.04.2018, Poznań
Mecze międzypaństwowe juniorów Szkocja - Polska, 11-14.04.2018, Glasgow (SCO)

Program meczów

 

Skład reprezentacji Polski juniorek

L.P.

Imię i Nazwisko

Data ur.

Klub

1

Nicole Chruszcz

16.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice

2

Patrycja Sęk

26.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice

3

Natalia Wiśniewska

25.09.2000

KKS Kolejarz Gliwice

4

Anna Lipka

28.12.2000

KKS Kolejarz Gliwice

5

Dżesika Mazur

21.03.2001

KS Hokej Start Brzeziny

6

Weronika Dziubek

17.07.2001

KS Hokej Start Brzeziny

7

Kornelia Żywocka

28.07.2000

AZS Politechnika Poznań

8

Dagmara Karwacka

22.04.2000

AZS Politechnika Poznań

9

Karolina Lisowska

20.08.2001

AZS Politechnika Poznań

10

Aleksandra Kucharska

24.02.2001

UKS Orient Łozina

11

Plewa Małgorzata

11.07.2002

LKS Gąsawa

12

Tatarczuk Sandra

27.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice

13

Karolina Diurczak

12.09.2000

HC Lazio Roma

14

Martyna Substyk

01.02.2000

LKS Gąsawa

15

Oliwia Kucharska

20.03.2003

KS Hokej Start Brzeziny

16

Kinga Janowska

05.11.2001

LKS Gąsawa

17

Viktoria Zimmermann

21.11.2002

Russelsheim RK

18

Lena Skoczek

08.07.2001

Russelsheim RK

Sztab szkoleniowy
Maciej Jankowiak - trener reprezentacji
Alicja Koperska - trener współpracujący
Oriana Walasek - trener współpracujący
Jakub Gdula - fizjoterapeuta

 

Skład reprezentacji Polski juniorów

L.P.

Nazwisko i Imię

Data ur.

Klub

1

Jakub Mazurkiewicz

29.08.2001

KS AZS AWF Poznań

2

Rutkowski Wojciech

27.08.2000

KS Pomorzanin Toruń

3

Jarzyński Gracjan

01.04.2001

UKH Start 1954 Gniezno/SMS

4

Bembenek Tomasz

17.01.2000

LKS Rogowo/SMS

5

Nowakowski Michał

21.09.2000

UKS Jedynka Żnin

6

Nitka Kornel

06.02.2001

UKS Jedynka Żnin

7

Gebler Jakub

05.01.2001

UKS Jedynka Żnin

8

Chumeńczuk Jakub

24.11.2000

LKS Gąsawa/SMS

9

Kroma Michał

03.09.2000

KS Warta Poznań

10

Zaworski Bartosz

04.07.2001

KS Warta Poznań

11

Bembenek Eryk

25.11.2001

LKS Rogowo/SMS

12

Marczyński Mikołaj

11.02.2001

UKS Jedynka Żnin

13

Zabłocki Dawid

04.10.2001

LKS Gąsawa

14

Kubiak Mateusz

23.01.2000

MKS Środa Wlkp

15

Lange Michał

15.10.2000

LKS Rogowo/SMS

16

Wiśniewski Mateusz

22.02.2002

UKS Jedynka Żnin

17

Motykiewicz Mateusz

07.04.2000

KS Pomorzanin Toruń

18

Pilaczyński Szymon

03.02.2000

LKS Rogowo/SMS

Sztab szkoleniowy
Tomasz Kawa - trener reprezentacji
Marcin Jeździkowski - trener współpracujący
Mikołaj Juszczak - fizjoterapeuta

 

 

Newsletter — zapisz się