Aktualności

Konsultacja szkoleniowa/Mecze międzypaństwowe reprezentacji Polski K16 i M16 - 27-31.03.2018r., Poznań/Rakovnik, Czechy

 

 

 

Skład reprezentacji Polski K16

Lp.

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Klub

1.

Viktoria Zimmermann

21.11.2002

Russelsheim RK

2.

Plewa Małgorzata

11.07.2002

LKS Gąsawa

3.

Dymińska Aleksandra

29.05.2002

KKS Kolejarz Gliwice

4.

Oliwia Kucharska

20.03.2003

KS Hokej-Start Brzeziny

5.

Magdalena Pabiniak

27.09.2002

KS Hokej-Start Brzeziny

6.

Konieczna Julia

02.06.2002

LKS Gąsawa

7.

Wypart Karolina

01.09.2002

UKS Orient II Łozina

8.

Strzemkowska Alicja

28.04.2003

LKS Gąsawa

9.

Koc Zuzanna

21.06,2003

LKS Gąsawa

10.

Rudkiewicz Julia

10.02.2002

UKS Orient II Łozina

11.

Pełka Klaudia

01.06.2002

KKS Kolejarz Gliwice

12.

Garbarz Wiktoria

19.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

13.

Dzidowska Zuzanna

27.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

14.

Kozera Magdalena

23.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

15.

Luiza Hyla

16.09.2003

LKS Gąsawa

16.

Janicka Michalina

24.06.2003

LKS Gąsawa

17.

Kucharska  Julia

26.04.2003

UKS Orient II Łozina

18.

Brzezińska Wiktoria

09.08.2003

KKS Kolejarz Gliwice

Sztab szkoleniowy
Kozłowski Bogusław - trener reprezentacji
Micał Janusz - trener współpracujący
Szymańska Marta - fizjoterapeuta

 

Skład reprezentacji Polski M16

L.P.

Nazwisko i imię

Data ur.

Klub

1.

Maksymilian Pawlak

28.08.2003

UKH Start 1954 Gniezno

2.

Staszewski Kamil

29.06.2003

UKS Jedynka Żnin

3.

Tomasz Adamczyk

08.02.2003

LKS Gąsawa

4.

Jakub Sandach

04.11.2002

GHTC Gladbach

5.

Eryk Jakubiak

10.04.2003

KS Warta Poznan

6.

Pawlak Igor

23.01.2003

UKH Start 1954 Gniezno

7.

Filip Gieca

28.07.2003

HKS Siemianowiczanka

8.

Szymon Tyranowski

09.03.2003

KS Warta Poznan

9.

Robert Pawlak

10.05.2003

AZS Politechnika

10.

Jakub Górny

13.01.2002

AZS AWF Poznań

11.

Szymon Cyprych

28.08.2003

UKH Start 1954 Gniezno

12.

Mateusz Wiśniewski

22.02.2002

UKS Jedynka Żnin

13.

Dawid Skrzypiec

20.03.2002

HKS Siemianowiczanka

14.

Kacper Bednarczyk

28.09.2002

KS Warta Poznań

15.

Szymon Hyla

29.08.2002

LKS Rogowo

16.

Dominik Małecki

07.03.2002

MKS Środa Wielkopolska

17.

Dominik Grzegorz

29.12.2002

KKS Kolejarz Gliwice

18.

Marcel Jędro

20.02.2003

KS Stella Gniezno

Sztab szkoleniowy
Mateusz Grochal - trener reprezentacji
Łukasz Wojcieszak - trener współpracujący
Michał Pietrzak - fizjoterapeuta

Newsletter — zapisz się