Tabela gr. A po III turnieju:

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

KS Pomorzanin Toru 

 6

 18

  55-14

2.

KS AZS AWF Pozna 

 6

 13

  29-16

3.

ZSMS Pozna 

 6

 11

  25-26

4.

KS Warta Pozna

 6

   3

  21-24

5.

MKS roda Wlkp.

 6

   0

    8-58


Tabela gr. B po II turnieju:

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

WZS WKS Grunwald Pozna 

 4

12

 47-6

2.

 AZS Politechnika Poznaska

 4

  9

 16-25

3.

 UKS Baagany ubianka

 4

  3

  14-25

4.

 HKS Siemianowiczanka

 4

  0

  10-31


Tabela gr. C po II turnieju:

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

LKS Gsawa 

 4

 12

 21-8

2.

KS Stella Gniezno 

 4

   6

 12-15

3.

LKS Rogowo

 4

   3

 17-22

4.

 UKH Start 1954 Gniezno

 4

   3

 14-19

 Lista strzelcw po III turnieju Gr.A:
1.  A.Mikua (WZS WKS Grunwald) - 19 bramek
     K.Makowski (KS Pomorzanin) - 13
     R.Szrejter (KS Pomorzanin ) - 13
     M.Dawid (ZSMS) - 9
     M.Hulbj (WZS WKS Grunwald) - 8
     M.Makowski (KS Pomorzanin) - 7
     M.Gowacki (ZSMS) - 7
     M.Wachowiak (KS Warta) - 7
     M.Gumny (WZS WKS Grunwald) - 6
     P.Buka (KS AZS AWF) - 6
     P.Pawlak (KS AZS AWF) - 6
     K.Sudo (LKS Gsawa) - 6
     R.Kamiski (KS Pomorzanin) - 6
     P.Kozowski (LKS Rogowo) - 6
     T.Wachowiak (KS Warta) - 5
     M.Raciniewski (KS Pomorzanin ) - 5
   
    
    
     
    

 

Terminarz meczw

 

I TURNIEJ

GRUPA A
25.11.2017r.(sobota)
roda Wlkp., Gimnazjum Publiczne Nr 1, ul. Lipowa 12

Nr 1/A 13.00 KS Pomorzanin Toru ? KS Warta Pozna 5-2(1-1)
nr 2/A 14.05 MKS roda Wlkp. ? ZSMS Pozna 2-3(2-1)
nr 3/A 15.10 KS AZS AWF Pozna ? KS Warta Pozna 5-0(2-0)
nr 4/A 16.15 KS Pomorzanin Toru ? MKS roda Wlkp. 9-3(5-1)
nr 5/A 17.20 ZSMS Pozna ? KS AZS AWF Pozna 4-5(1-3)

Grupa B
25.11.2017r.
Gsawa, hala sportowa ZSP, ul. Leszka Biaego 6

nr 1/B 14.00 WZS WKS Grunwald Pozna ? UKS Baagany ubianka 9-0(4-0)
nr 2/B 15.05 AZS Politechnika Poznaska ? HKS Siemianowiczanka 6-3(2-2)
nr 3/B 16.20 UKS Baagany ubianka ? AZS Politechnika Poznaska 5-6(1-4)
nr 4/B 17.25 HKS Siemianowiczanka ? WZS WKS Grunwald Pozna 3-15(3-7)

Grupa C
26.11.2017r.(niedziela)
Gniezno, Hala sportowa GOSiR, ul. Paczkowskiego 4

nr 1/C 09.00 LKS Gsawa ? KS Stella Gniezno 5-1(1-1)
nr 2/C 10.05 UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Rogowo 4-3(3-1)
nr 3/C 11.20 KS Stella Gniezno ? UKH Start 1954 Gniezno 4-2(2-0)
nr 4/C 12.25 LKS Rogowo ? LKS Gsawa 2-8(1-4)


II TURNIEJ

Grupa A
03.12.2017r.(niedziela)
hala sportowa AWF (nowa) Pozna, ul. Krlowej Jadwigi 27/39

nr 8/A 11.00 MKS roda Wlkp. ? KS Warta Pozna 1-12(1-5)
nr 9/A 12.05 KS Pomorzanin Toru ? ZSMS Pozna 11-2(9-0)
nr 10/A 13.10 KS AZS AWF Pozna ? MKS roda Wlkp. 9-0(3-0)
nr 11/A 14.15 KS Warta Pozna ? ZSMS Pozna 1-4(1-2)
nr 12/A 15.20 KS AZS AWF Pozna ? KS Pomorzanin Toru 2-6(1-3)

Grupa B
03.12.2017r.(niedziela)
hala sportowo-widowiskowa Unisaw ul. Spokojna 16

nr 5/B 09.00 UKS Baagany ubianka ? HKS Siemianowiczanka 6-1(3-0)
nr 6/B 10.05 WZS WKS Grunwald Pozna ? AZS Politechnika Poznaska 14-0(9-0)
nr 7/B 11.20 UKS Baagany ubianka ? WZS WKS Grunwald Pozna 3-9(1-4)
nr 8/B 12.25 HKS Siemianowiczanka ? AZS Politechnika Poznaska 3-4(1-2)

Grupa C
03.12.2017r.(niedziela)
Rogowo, hala sportowa ZSP ul. Szkolna 7

nr 5/C 14.00 KS Stella Gniezno ? LKS Rogowo 5-4(4-1)
nr 6/C 15.05 LKS Gsawa ? UKH Start 1954 Gniezno 4-3(2-1)
nr 7/C 16.20 KS Stella Gniezno ? LKS Gsawa 2-4(2-1)
nr 8/C 17.25 LKS Rogowo ? UKH Start 1954 Gniezno 8-5(5-4)

III TURNIEJ

Grupa A
10.12.2017r.(niedziela)
Gsawa, hala sportowa ZSP, ul.Leszka Biaego 6


nr 13A   g.14.00    KS Warta Pozna - KS POmorzanin Toru 5-6(2-3)
nr 14A   g. 15.05   ZSMS Pozna - MKS roda Wlkp. 7-2(3-0)
nr 15A   g.16.10    KS Warta Pozna - KS AZS AWF Pozna 1-3(1-1)
nr 16A   g.17.15    MKS roda Wlkp. - KS Pomorzanin Toru 0-18(0-11)
nr 17A   g.18.20    KS AZS AWF Pozna - ZSMS Pozna 5-5(3-2)

 

 

 

Newsletter — zapisz się