Aktualności

Konsultacja szkoleniowa oraz mecze międzynarodowe kadr narodowych M-16, K-16, 30.10-04.11.17r Poznań/Utrecht

 

Program meczów:

01.11.2017
godz. 17.30 Schaerweijde U-16 - Polska M-16 - 7:4
Bramki dla Polski: E. Jakubiak 2, Sz. Cyprych, R. Pawlak 

godz. 19.00 Kampong U-16 - Polska K-16 4:0


02.11.2017
godz. 17.00  Kampong U-14- Polska M-16 0:8
Bramki dla Polski: F. Gieca 3, M. Wiśniewski, R.Pawlak, M. Jędro, D. Małecki, T. Adamczyk 


godz. 18.45 Phoenix U-16 - Polska K-16  6:2
Bramki dla Polski: V. Zimmermann, J. Rudkiewicz

03.11.2017
godz. 16.30  Voordan U-16 - Polska M-16 1:1

Bramki dla Polski: D. Małecki 


godz. 18.30 SCHC U-16 -Polska K-16   2:1

Bramki dla Polski : V. Zimmermann 

 

Skład reprezentacji juniorów młodszych M-16

l.p.

Nazwisko i imię

Data ur.

Klub

1.

Pawlak Maksymilian

30.09.2003

UKH Start 1954 Gniezno

2.

Wesołowski Jan

11.11.2003

UKH Start 1954 Gniezno

3.

Adamczyk Tomasz

08.02.2003

LKS Gąsawa

4.

Staszewski Kamil

29.06.2003

UKS Jedynka Żnin

5.

Jakubiak Eryk

10.04.2003

KS Warta Poznań

6.

Jędro Marcel

20.02.2003

KS Stella Gniezno

7.

Gieca Filip

28.07.2003

HKS Siemianowiczanka

8.

Konieczny Marcel

09.08.2003

UKH Start 1954 Gniezno

9.

Tyranowski Szymon

09.03.2003

KS Warta Poznań

10.

Pawlak Robert

10.05.2003

AZS Politechnika

11.

Górny Jakub

13.01.2002

AZS AWF Poznań

12.

Cyprych Szymon

28.08.2003

UKH Start 1954 Gniezno

13.

Skrzypiec Dawid

20.03.2002

HKS Siemianowiczanka

14.

Bednarczyk Kacper

28.09.2002

KS Warta Poznań

15.

Hyla Szymon

29.08.2002

LKS Rogowo

16.

Małecki Dominik

07.03.2002

MKS Środa Wielkopolska

17.

Wiśniewski Mateusz

22.02.2002

UKS Jedynka Żnin

18.

Jakub Sandach

04.11.2002

GHTC Gladbach


Sztab szkoleniowy:
Mateusz Grochal - trener
Łukasz Wojcieszak - trener współpracujący
Michał Pietrzak - fizjoterapeuta
Piotr Kaczmarek - Panel EHF od 01.11-04.11.17
Maciej Zieliński - Panel EHF od 01.11-04.11.17

 

Skład reprezentacji juniorek młodszych -16

Lp.

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Klub

1.

Angelika Bober

19.09.2002

KS Hokej-Start Brzeziny

2.

Kucharska Julia

26.04.2003

UKS Orient II Łozina

3.

Janicka Michalina

24.06.2003

LKS Gąsawa

4.

Dymińska Aleksandra

29.05.2002 

KKS Kolejarz Gliwice

5.

Oliwia Kucharska

20.03.2003

KS Hokej-Start Brzeziny

6.

Magdalena Pabiniak

27.09.2002 

KS Hokej-Start Brzeziny

7.

Kranz Aleksandra

03.03.2003

LKS Gąsawa

8.

Pełka Klaudia

01.06.2002

KKS Kolejarz Gliwice

9.

Rudkiewicz Julia

10.02.2002r

UKS Orient II Łozina

10.

Plewa Małgorzata

11.07.2002r

LKS Gąsawa

11.

Monika Palacz

20.03.2003

UKS Swarek Swarzędz

12.

Ciszewska  Laura

19.09.2002

Dwójka Nysa

13.

Skoczek Lena

08.07.2001r

THC Hanau

14.

Zimmermann Viktoria

21.11.2002

Russelsheimer RK

15.

Garbarz Wiktoria

19.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

16.

Kozera Magdalena

23.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

17.

Konieczna Julia

02.06.2002r

LKS Gąsawa

18.

Zuzanna Orłowska

26.12.2002

Dwójka Nysa


Sztab szkoleniowy:
Bogusław Kozłowski - trener
Janusz Micał - trener współpracujący
Marta Szymańska - fizjoterapeuta
Alicja Koperska - Panel EHF od 01.11-04.11.17
Mirosław Tomaszewski - Panel EHF od 01.11-04.11.17

Newsletter — zapisz się