Sezon 2017/2018 terminarz i wyniki rozgrywek o MP seniorów I liga

 

Tabela rozgrywek na 19.10.2017r

Poz. Klub Gier. Punkty Bramki
1 WKS Grunwald Poznań   6  18 52-3
2 KS AZS AWF Poznań  6  18 41-5
3 KS Pomorzanin Toruń  5  12 24:10
4 KS Warta Poznań  7  12 35:22
5 LKS Gąsawa  6  10 24:27
6 UKH Start 1954 Gniezno  6  8 28:29
7 AZS Politechnika Poznań  4  6 16:12
8 HKS Siemianowiczanka  6  2 11:37
9 KS Lipno Stęszew   6  1 4:46
10 LKS Rogowo  6  0 7:51

 

Poz.

Imię i nazwisko

Klub

Bramki

1.

Maciej Walkowiak

(KS Warta Poznań)

11

2.

Michał Wachowiak

(KS Warta Poznań)

10

3.

Artur Mikuła

(WZS WKS Grunwald Poznań)

10

4.

Patryk Pawlak

(KS AZS AWF Poznań)

8

5.

Mikołaj Gumny

(WZS WKS Grunwald Poznań)

8

6.

Krystian Sudoł

(LKS Gąsawa)

7

7.

Arkadiusz Brożek

(UKH Start 1954 Gniezno)

7

8.

Waldemar Rataj

(LKS Gąsawa)

6

9.

Szymon Hutek

(WZS WKS Grunwald Poznań)

6

10.

Marcin Strykowski

(LKS Gąsawa)

6

11.

Mateusz Nowakowski

(KS AZS AWF Poznań)

6

12.

Michał Dawid

(KS AZS AWF Poznań)

6

13.

Paweł Tubacki

(UKH Start 1954 Gniezno)

6

14.

Mateusz Hulbój

(WZS WKS Grunwald)

6

 


Terminarz meczów:

01.09.2017r.(piątek)
nr 23 g.19.30 HKS Siemianowiczanka Sie-ce Śl. – WZS WKS Grunwald Poznań 2:3 (0:1)

09.09.2017r.(niedziela)
nr 03 g. 10.00 WZS WKS Grunwald Poznań – KS Lipno Stęszew 12:0 (5:0)

10.09.2017r.(niedziela)
nr 01 g. 14.00 LKS Rogowo – UKH Start 1954 Gniezno 1:8 (1:2)
nr 02 g. 12.00 KS Warta Poznań – LKS Gąsawa 4:5 (2:3)
nr 04 g. 14.00 KS AZS AWF Poznań – HKS Siemianowiczanka Sie-ce Śl. 3:0 (2:0)

17.09.2017r.(niedziela)
nr 07 g. 11.00 UKH Start 1954 Gniezno – WZS WKS Grunwald Poznań 0:7 (0:4)
nr 06 g. 14.00 KS Warta Poznań – LKS Rogowo 4:1 (1:0)
nr 08 g. 14.00 LKS Gąsawa – KS AZS AWF Poznań 2:3 (1:0)
nr 09 g. 14.00 KS Lipno Stęszew – KS Pomorzanin Toruń 0:8 (0:3)
nr 10 g. 14.00 HKS Siemianowiczanka Sie-ce Śl. – AZS Politechnika Poznańska - mecz nie odbył się

24.09.2017r.(niedziela)
nr 11 g. 14.00 LKS Rogowo – WZS WKS Grunwald Poznań 0:14 (0:4)
nr 12 g. 12.00 KS AZS AWF Poznań – KS Warta Poznań 4:0 (3:0)
nr 13 g. 14.00 KS Pomorzanin Toruń – UKH Start 1954 Gniezno 4:2 (0:1)
nr 14 g. 14.00 AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa 4:4 (1:1) k.z. 4:2
nr 15 g. 14.00 HKS Siemianowiczanka Sie-ce Śl. – KS Lipno Stęszew 3:3 (1:0) k.z. 4:2

01.10.2017r.(niedziela)
nr 16 g. 12.00 KS AZS AWF Poznań – LKS Rogowo 13:0 (7:0)
nr 17 g. 14.00 WZS WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń 4:1 (2:1)
nr 18 g. 10.00 KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska 2:2 (1:1) k.z. 3:1
nr 19 g. 14.00 UKH Start 1954 Gniezno – HKS Siemianowiczanka Sie-ce Śl. 9:2 (4:1)
nr 20 g. 14.00 LKS Gąsawa – KS Lipno Stęszew 4:1 (1:1)

07.10.2017 (sobota)
nr 43 g. 12.00 KS Warta Poznań – HKS Siemianowiczanka Sie-ce Śl.  13:4 (6:1)

08.10.2017r.(niedziela)
nr 21 g. 14.00 LKS Rogowo – KS Pomorzanin Toruń 4:5 (2:2)
nr 22 g. 11.00 AZS Politechnika Poznańska – KS AZS AWF Poznań 3:5 (1:3)
nr 24 g. 14.00 KS Lipno Stęszew – KS Warta Poznań 0:6 (0:0)
nr 25 g. 12.00 LKS Gąsawa – UKH Start 1954 Gniezno 9:3 (6:0)

15.10.2017r. (niedziela)
nr 26 g. 15.00 AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo
nr 27 g. 14.00 KS Pomorzanin Toruń – HKS Siemianowiczanka Sie-ce Śl.
nr 28 g. 13.00 KS AZS AWF Poznań – KS Lipno Stęszew
nr 29 g. 11.00 WZS WKS Grunwald Poznań – LKS Gąsawa
nr 30 g. 15.00 KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno

22.10.2017r. (sobota)
nr 05 g. 12.00 KS Pomorzanin Toruń – AZS Politechnika Poznańska

29.10.2017r. (niedziela)
nr 31 g. 14.00 LKS Rogowo – HKS Siemianowiczanka Sie-ce Śl.
nr 32 g. 14.00 KS Lipno Stęszew – AZS Politechnika Poznańska
nr 33 g. 12.00 LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń
nr 34 g. 11.00 UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań
nr 35 g. 12.00 WZS WKS Grunwald Poznań – KS Warta Poznań

05.11.2017r. (niedziela)
nr 36 g. 12.00 KS Lipno Stęszew – LKS Rogowo
nr 37 g. 14.00 HKS Siemianowiczanka Sie-ce Śl. – LKS Gąsawa
nr 38 g. 14.00 AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno
nr 39 g. 14.00 KS Pomorzanin Toruń – KS Warta Poznań
nr 40 g. 12.00 KS AZS AWF Poznań – WZS WKS Grunwald Poznań

12.11.2017r. (niedziela)
nr 41 g. 12.00 LKS Rogowo – LKS Gąsawa
nr 42 g. 11.00 UKH Start 1954 Gniezno – KS Lipno Stęszew
nr 44 g. 12.00 WZS WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska
nr 45 g. 12.00 KS Pomorzanin Toruń – KS AZS AWF Poznań

 

Newsletter — zapisz się