Aktualności

Weekend 09-10.09.2017r. z hokejem na trawie

POZNA
Boisko WZS WKS Grunwald, ul. Promienista 27

09.09.2017r.(sobota)
10.00 I liga seniorw WZS WKS Grunwald Pozna - KS Lipno Stszew 12:0 (5:0)
WZS WKS Grunwald: K. Majchrzak 3 (2'A, 3'A, 26'A), Sz. Hutek 2 (42'A, 67'A), P. Bratkowski 12'R, A, Mikua 24'A, A. Krokosz 37'A, Ma. Poltaszewski 47'A, M. Hulbj 50'A, T. Dutkiewicz 55'R, Mi. Poltaszewski 67'A.


Boisko AWF, ul. Krlowej Jadwigi 27/39

09.09.2017r.(sobota)
14.00 MP juniorw AZS AWF Pozna ? HKS Siemianowiczanka Sie-ce l. 4:4 (2:1) k.z. 0:2
AZS AWF: M. Gowacki 3 (15'A, 35'R, 55'R), F. Jackowski 48'R
HKS: W. Cholewa 3 (24'R, 50'R, 58'R), F. Gieca 47'A

10.09.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorw KS Warta Pozna ? LKS Gsawa 4:5 (2:3)
KS Warta: M. Walkowiak 7'A, M. Wachowiak 2 (19'R,67'R),  B. Zaworski 53'A, 
LKS: P. Antoniewicz 9'A, K. Sudo 16'A, A. Wrzesiski 29'A, W. Rataj 58'A, M. Strykowski 62'A

10.09.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorw AZS AWF Pozna ? HKS Siemianowiczanka Sie-ce l. 3:0 (2:0)
AZS: M. Mazany 7'A, . Kosmaczewski 30'R, Adnan 70'A


GSAWA

Stadion Gminny im. Leszka Biaego, ul. Sportowa 1

09.09.2017r.(sobota)
14.00 MP juniorw LKS Rogowo ? UKS Jedynka nin 4:1 (2:0)
LKS Rogowa: E. Bembenek 3 (17'A, 34'A, 51'A), T. Karpiski 58'A
UKS Jedynka: M. Nowakowski 46'A

10.09.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorw LKS Rogowo ? UKH Start 1954 Gniezno 1:8 (1:2)
LKS: M Pluta (19'A)
Start: J.Kurowski 3 (24'A, 55'A, 56'A), P.Tubacki 2'A, M.Frckowiak 52'A, M.Wojciechowski 54A, A.Broek 64'A, M.Wejerowski 67'A


GNIEZNO

Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Paczkowskiego 4

09.09.2017r.(sobota)
12.00 MP juniorw KS Stella Gniezno ? KS Pomorzanin Toru 2:7 (1:1)
Toru: M. Konuski  28`A, W. Rutkowski 4 (47"A, 48"A,  61"A,  69"R), J. Perdenia 2 (53`A 58`A)
Stella: M. Nowak  33`A, O. uszczyski 38`A

 

10.09.2017r.(niedziela)
11.00 II liga seniorw KS Stella Gniezno ? MKS roda Wielkopolska 2:3 (0:2)
Stella: M. Tomczak 55'R,  D. Wojciechowski 64'A
MKS: R. Mencel 13'A, D. Kujawa 26'A, J. Krysztofiuk 44'A


TARNOWSKIE GRY

Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4,ul.Janasa 11

10.09.2017r.(niedziela)
14.00 II liga seniorw UKHT semka Tarnowskie Gry ? KS Polonia Skierniewice 7:2 (3:2)
UKHT: P. Gobiowski 3 (20'K, 34'R, 35'R), G. Bok 45'A, M. Gawlas 49'A, A. Cielik 54'A, K. Pielewski 60'R
Polonia: P. Jagieo 2 (27'R, 29'A)

10.09.2017r.(niedziela)
16.00 MP juniorek KKS Kolejarz Gliwice - AZS Politechnika Poznaska 0:8 (0:5)
AZS: R. Michaowicz 4 (33'A, 34'A, 40'K, 66'A), D. Skoraszewska 2 (9'A, 31'A), P. Stefaska 28'A, A. Podlawska 68'A

 

 

Newsletter — zapisz się