Aktualności

Weekend 06.01.-08.01.2017r. z hokejem na trawie

 

POZNA
Hala B POSiR, ul. Chwiakowskiego 34

06.01.2017r.(pitek)
14.00 AZS Politechnika Poznaska ? UKH Start 1954 Gniezno 6-9 (2-3)
AZS PP: M.Stotko 2(22r,38k), Mat.Obst (25),M.Trojanek (32), M.Przybylski (44),
             R.Mody (60)
Start: J.Kurowski 3(19,50,58), M.Gromadzki (27r), A.Broek (30r), M.Grotowski 3(52,57,59),
          P.Tubacki (53),

Hala sportowa AWF, ul. Krlowej Jadwigi 27/39

07.01.2017r.(sobota)
18.00 KS AZS AWF Pozna ? LKS Gsawa 4-3(2-1)
AZS AWF: .Kosmaczewski (7), M.Ferenc 2(28,33), P.Pawlak (34)
Gsawa: J.Janicki (13r), K.Sudo 2(48k,52)

Hala sportowa CityZen, ul. Droga Dbiska 10c

08.01.2017r.(niedziela)
13.30 KS Warta Pozna ? KS AZS AWF Pozna 5-3(0-2)
Warta: K.Wybieralski (37),M.Walkowiak 3(37,53,57), A.Semonowicz (46)
AZS AWF: .Kosmaczewski 2(39,30), P.Pawlak (56r)

 

RODA WIELKOPOLSKA
Hala sportowa Gimnazjum Publicznym nr 1, ul. Lipowa 9

06.01.2017r,(pitek)
17.00 KS Polonia roda Wlkp. ? HKS Siemianowiczanka 3-4 (2-1)
Polonia: M.Dydymski (19), J.Krysztofiuk 2(24,31r)
HKS; W.Cholewa (9r), R.Sotysik (35), .Orze (51r), K.Gryma (56)

 

GNIEZNO
Hala sportowa GOSiR, ul. Paczkowskiego 4

06.01.2017r.(pitek)
20.00 KS Stella Gniezno ? WKS Grunwald Pozna 2-19(0-7)
Stella: R.Grotowski (39), M.Lewartowski (53r)
Grunwald: A.Mikua 6(2,4r,23,31,34,52), Mich.Poltaszewski (7), M.Hulbj 4(19,40,41,47),
                P.Bratkowski 3(26,35,43), W.Rataj 4(28r,49,50,57), Mat.Poltaszewski (45)

07.01.2017r.(sobota)
16.00 KS Stella Gniezno ? HKS Siemianowiczanka 11-8(4-3)
Stella: R.Grotowski 4(7,33,36,58), M.Lewartowski (17), D.Kowalski 3(23,40,49),
           H.Grotowski 2(30r,46r), D.Jarzembowski (58)
HKS: .Orze 2(13,32),D.Just 4(20,21,41,41), K.Gryma (35), W.Cholewa (56)

08.01.2016r.(niedziela)
12.00 UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Rogowo 10-2(4-1)
Start: M.Gromadzki 2(12r,38r), A.Broek 2(19,48r), M.Grotowski 2(26,58), J.Kurowski (27),
         P.Tubacki (42), .Kurowski (44), D.Szymaski (58)
Rogowo: M.Koperski (11),Sz.Pilaczyski (39)

 

ROGOWO
Hala sportowa ZSP nr 1, ul. Szkolna 7

06.01.2017r.(pitek)
19.00 LKS Rogowo ? KS Pomorzanin Toru 4-6(2-3)
Rogowo: M.Koperski 2(4r,24), A.Nojgebauer (34r), W.Kasprzyk (48)
Pomorzanin: M.Makowski (8), K.Szyplik 2(28r,56), K.Makowski 2(30,54k), V.Shevchuk (32)

08.01.2017r.(niedziela)
Halowe Mistrzostwa Polski seniorek - I turniej

10.30 ZSMS Pozna - AZS Politechnika Poznaska 0-8(0-3)
W.Wojta (5), J.Demczuk 2(9,24), M.Zagajska (10k), W.Baszyk (21), D.Skoraszewska (28)N.Suszyska (30), B.Strubbe (32)

11.30 LKS Rogowo - KS Hokej-Start-Brzeziny 1-5(1-1)
Rogowo: A.Misiak (19r)
Brzeziny: P.Sawiska 2(16r,26), P.Chodakowska (27), P.Okaj (35), E.Kowalska (37)

12.45 LKS Rogowo - ZSMS Pozna 2-2(2-0)
Rogowo: K.Purol (15r), S.Sikorska (19)
ZSMS: K.ywocka (27), A.Lipka (31)


14.00 KS Hokej-Start-Brzeziny - AZS Politechnika Poznaska 2-2(1-2)
Brzeziny: E.Kowalska (13), P.Chodakowska (38)
AZS PP: N.Suszyska (3), W.Baszyk (9)


15.15 AZS Politechnika Poznaska - LKS Rogowo 4-0(2-0)
J.Demczuk (8), W.Baszyk 2(12,28), M.Zagajska (39)


16.15 KS Hokej-Start-Brzeziny - ZSMS Pozna 6-1(3-0)
Brzeziny: P.Sawiska 4(7,20,24r,30), A.Kawcka (20), E.Kowalska (40)
ZSMS: K.ywocka (33)

 

 

TORU
Hala widowiskowo-sportowa, ul. J. Bema 73/89

08.01.2017r.(niedziela)
11.30 KS Pomorzanin Toru ? AZS Politechnika Poznaska 9-6(6-4)
Pomorzanin: R.Szrejter 4(14,18,27,43), R.Kamiski 2(15,36), M.Makowski 2(19,34),
                   M.Zieliski (21)
AZS PP: R.Gruszczyski (10), B.Szotek 2(13,40), M.Przybylski (28), M.Trojanek (29),
             M.Stotko (57r))

 

Newsletter — zapisz się