Aktualności

Weekend 02-04.12.2016r. z hokejem na trawie

 



 

POZNA
Hala CityZen, ul. Droga Dbiska 10c

02.12.0216r.(pitek)
21.00 KS Warta Pozna ? ZSMS Pozna 8-6(4-4)
Warta: J.Lebioda (7),M.Marianowski (10), M.Wachowiak 3(20r,43r,59k), M.Walkowiak 2(21r,60),
           W.Wachowiak (40)
ZSMS: M.Lange 4(5,16,23,42), M.Gowacki (9k), A.Pacanowski (32r)

Hala B POSiR
ul. Chwiakowskiego 34

03.12.2016r.(sobota)
12.00 ZSMS Pozna ? LKS Gsawa 2-7(2-2)
ZSMS: K.Kosmaczewski (8r), A.Pacanowski (24k)
Gsawa: M.Warkoczewski 2(3,53), M.Ulatowski 2(26,34), A.Wrzesiski (36), J.Chumeczuk (47)
              M.Wrzesiski (60)

 

RODA WIELKOPOLSKA
Hala sportowa Gimnazjum nr 1, ul. Lipowa 9

04.12.2016r.(niedziela)
17.00 KS Polonia roda Wlkp. ? KS Stella Gniezno 6-4(4-1)
Polonia: B.Majek (4), M.Dydymski 2(9k,35), D.Kujawa (12),J.Krysztofiuk 2(20r,46)
Stella: M.Lewartowski 2(10r,41r),D.Kowalski (54), R.Grotowski (59r)

 

GNIEZNO
Hala sportowa GOSiR, ul. Paczkowskiego 4

02.12.2016r.(pitek)
20.00 KS Stella Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp. 12-7(6-3)
Stella: D.Kowalski 5(4,12,46,55,59), R.Grotowski 4(5,18,28,58), M.Lewartowski 2(7r,56),
           M.Piechowiak (37)
Polonia: M.Dydymski 4(20r,22k,43,54k), J.Krysztofiuk 2(24,53),P.Tomaszewski (34)

 

ROGOWO
Hala sportowa przy ZSP, ul. Szkolna 7

03.12.2016r.(sobota)
15.00 LKS Rogowo ? UKH Start 1954 Gniezno 8-7 (6-2)
Rogowo: F.Bratkowski 4 (9,12k,16,30), M.Koperski 3 (25,51,59), A.Nojgebauer (30)Start:M.Grotowski 3 (7r,48r,51), .Kurowski  (14), P Tubacki 2 (47,47), A.Szymaski  (53)

 

SIEMIANOWICE LSKIE
Hala sportowa Park Pszczelnik

03.12.206r.(sobota)
17.00 HKS Siemianowiczanka ? WKS Grunwald Pozna 2-22 (0-15)
HKS: R.Sotysik (43), D.Just (54)
Grunwald: Mat.Poltaszewski (2), P.Kozowski 3(7,19,28), Sz.Hutek 4(8,16,17,57), A.Mikua 4
                (12,23,24,25), K.Majchrzak 3(22,26,33), T.Marcinkowski 3(27,31,59), M.Kasprzyk 2
                (30r,40), P.Bratkowski (35), T.Dutkiewicz (42r)

04.12.2016r.(niedziela)
11.00 WKS Grunwald Pozna ? HKS Siemianowiczanka 14-6(7-2)
Grunwald: A.Mikua (1), M.Kasprzyk 4(16r,35,36r,58), T.Marcinkowski 2(22,25r), K.Majchrzak
               (26), Mat.Poltaszewski 2(27,54r), P.Bratkowski 2(28,47r), Sz.Hutek 2(44,59),
HKS: D.Just (6r), K.Szwarcer 2(9,50), .Orze (33r), J.Cholewa (41), R.Sotysik (48)

 

Newsletter — zapisz się