Tabela kocowa gr. A na 07.01.2017r.

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

WKS Grunwald Pozna

6

18

107-22

2.

HKS Siemianowiczanka

6

9

34-59

3.

KS Stella Gniezno

6

6

40-60

4.

KS Polonia roda Wlkp.

6

3

26-66


Tabela kocowa gr. B na 08.01.2017r.

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

KS Pomorzanin Toru

6

18

52-35

2.

UKH Start 1954 Gniezno

6

9

47-38

3.

AZS Politechnika Poznaska

6

6

38-43

4.

LKS Rogowo

6

3

32-53


Tabela gr. C na 17.01.2017r.

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

LKS Gsawa

6

15

43-23

2.

KS Warta Pozna

6

12

31-32

3.

KSAZS AWFPozna

6

9

39-25

4.

ZSMS Pozna

6

0

23-56

Terminarz i wyniki spotka

Nr spotkania / Godzina / Zespoy / Wynik

25.11.2016r.(pitek)
nr 02/C / 17:30 / KS AZS AWF Pozna ? ZSMS Pozna 20-2(9-1)

26.11.2016r.(sobota)
nr 01/A / 17:00 / HKS Siemianowiczanka ? KS Polonia roda Wlkp. 7-4(2-3)
nr 01/B / 15:00 / LKS Rogowo ? AZS Politechnika Poznaska 6-7(1-4)
nr 02/B / 17:00 / UKH Start 1954 Gniezno ? KS Pomorzanin Toru 6-9(4-3)
nr 01/C / 18:00 / LKS Gsawa ? KS Warta Pozna 9-4(4-1)

27.11.2016r.(niedziela)
nr 02/A / 17:00 / WKS Grunwald Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 20-3(7-1)
nr 03/B / 16:00 / UKH Start 1954 Gniezno ? AZS Politechnika Poznaska 7-4(3-4)
nr 04/B / 11:00 / KS Pomorzanin Toru ? LKS Rogowo 11-8(2-2)
nr 03/C / 12:00 / LKS Gsawa ? KS AZS AWF Pozna 5-3(4-2)

02.12.2016r.(pitek)
nr 03/A / 20.00 / KS Stella Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp. 12-7(6-3)
nr 04/C / 21.00/ KS Warta Pozna ? ZSMS Pozna 8-6(4-4)

03.12.2016r.(sobota)
nr 04/A / 17.00/ HKS Siemianowiczanka ? WKS Grunwald Pozna 2-22(0-15)
nr 05/B / 15.00/ LKS Rogowo ? UKH Start 1954 Gniezno 8-7(6-2)
nr 05/C / 12.00/ ZSMS Pozna ? LKS Gsawa 2-7(2-2)

04.12.2016r.(niedziela)
nr 05/A /11.00 / WKS Grunwald Pozna ? HKS Siemianowiczanka 14-6(7-2)
Nr 06/A /17.00 / KS Polonia roda Wlkp. ? KS Stella Gniezno 6-4(4-1)

16.12.2016r.(pitek)
nr 08/C /17.45/ ZSMS Pozna - KS AZS AWF Pozna 4-5(3-1)

17.12.2016r.(sobota)
nr 07/A / 15.00/ KS Polonia roda Wlkp. ? WKS Grunwald Pozna 3-19(0-8)
nr 08/A /17.00 / HKS Siemianowiczanka ? KS Stella Gniezno 7-5(2-0)
nr 06/B /14.00 / AZS Politechnika Poznaska ? KS Pomorzanin Toru 3-8(2-2)
nr 06/C / 17.00/ KS AZS AWF Pozna ? KS Warta Pozna 4-6(4-2)

18.12.2016r.(niedziela)
nr 07/B / 11.00 / AZS Politechnika Poznaska ? LKS Rogowo 12-4(5-1)
nr 08/B / 13.00/ KS Pomorzanin Toru ? UKH Start 1954 Gniezno 9-8(2-5)
nr 07/C / 18.00/ KS Warta Pozna ? LKS Gsawa 4-7(3-3)

19.12.2016r.(poniedziaek)
nr 09/A / 18.30/ WKS Grunwald Pozna ? KS Stella Gniezno 13-6(5-4)

06.01.2017r.(pitek)
nr 10/A /17.00 / KS Polonia roda Wlkp. ? HKS Siemianowiczanka 3-4(2-1)
nr 11/A /20.00 / KS Stella Gniezno ? WKS Grunwald Pozna 2-19(0-7)
nr 09/B / 14.00 / AZS Politechnika Poznaska ? UKH Start 1954 Gniezno 6-9(2-3)
nr 10/B /19.00 / LKS Rogowo ? KS Pomorzanin Toru 4-6(2-3)

07.01.2017r.(sobota)
nr 09/C / 18.00/ KS AZS AWF Pozna ? LKS Gsawa 4-3(2-1)
nr 12/A/16.00/ KS Stella Gniezno - HKS Siemianowiczanka 11-8(4-3)

08.01.2017r.(niedziela)
nr 11/B / / UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Rogowo 10-2(4-1)
nr 12/B /11.30 / KS Pomorzanin Toru ? AZS Politechnika Poznaska 9-6(6-4)
nr 10/C / 13.30/ KS Warta Pozna ? KS AZS AWF Pozna 5-3(0-2)

13.01.2017r.(piatek)
nr 11/C /19.30 / ZSMS Pozna ? KS Warta Pozna 3-4(3-2)

17.01.2017r.(wtorek)
nr 12/C /19.00 / LKS Gsawa ? ZSMS Pozna 12-6(8-3)


mecze baraowe
21.01.2017r.(sobota)
g.17.00 HKS Siemianowiczanka (2.Gr. A) ? KS AZS AWF Pozna (3. Gr. C) 3-6(1-2)
20.01.2017r.(piatek)
g.20.00 UKH Start 1954 Gniezno (2.Gr .B) ? KS Stella Gniezno(3. Gr. A) 12-4(8-3)
22.01.2017r.(niedziela)
g.16.30 KS Warta Pozna (2 Gr. C) ? AZS Politechnika Poznaska (3. Gr. B) 6-6 (3-1) k.z.0-2

28-29.01.2016r.(sobota-niedziela) ? finay - Bydgoszcz, hala sportowa ZS nr 28,
ul.Kromera 11


28.01.2017r.(sobota)
nr 1/B g.11.00 WZS WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 3-2(0-0)
nr 1/A g.12.15 KS Pomorzanin Torun - LKS Gsawa 4-0(2-0)
nr 2/B g.13.30 LKS Gsawa - AZS Politechnika Poznaska 4-3(3-2)
nr 2/A g.14.45 KS AZS AWF Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 1-1(1-1)k.z. 0-2
g.16.00 oficjalne otwarcie
nr 3/B g.16.30 AZS Politechnika Poznaska - KS Pomorzanin Toru 3-4(1-2)
nr 3/A g.17.45 UKH Start 1954 Gniezno - WZS WKS Grunwald Pozna 0-5(0-2)

29.01.2017r.(niedziela)
nr 1/F g.10.00 spotkanie o III miejsce
LKS Gsawa - UKH Start 1954 Gniezno 1-6(1-2)

nr 2/F g.11.45 spotkanie o Mistrzostwo Polski
WZS WKSGrunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 4-4(2-1)k.z.1-2

Klasyfikacjakocowa:
KS Pomorzanin Toru - Mistrz Polski
WZS WKS Grunwald Pozna - Wicemistrz Polski
UKH Start 1954 Gniezno - III miejsce
4. LKSGsawa
5-8. HKS Siemianowiczanka
KS Stella Gniezno
KS Warta Pozna
10-12. KS Polonia Sroda Wlkp.
LKS Rogowo
ZSMS Pozna

Wyrnienia:
Artur Mikua (WZS WKS Grunwald Pozna) - najlepszy strzelecturnieju finaowego - 8 bramek
- najlepszy zawodnik
Marcin Trzaskawka (UKH Start 1954 Gniezno) - najleszy bramkarz

Newsletter — zapisz się