Sezon 2016/2017 Terminarz oraz wyniki meczów Halowych Mistrzostw Polski seniorów

 

Tabela końcowa gr. A na 07.01.2017r.

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

WKS Grunwald Poznań

 6

  18

107-22

2.

HKS Siemianowiczanka

 6

    9

  34-59

3.

KS Stella Gniezno

 6

    6

  40-60

4.

KS Polonia Środa Wlkp.

 6

    3

  26-66


Tabela końcowa gr. B na 08.01.2017r.

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

KS Pomorzanin Toruń

 6

  18

 52-35

2.

UKH Start 1954 Gniezno

 6

    9

 47-38

3.

AZS Politechnika Poznańska

 6

    6

 38-43

4.

LKS Rogowo

 6

    3

 32-53


Tabela gr. C na 17.01.2017r.

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

LKS Gąsawa

 6

 15

 43-23

2.

KS Warta Poznań

 6

 12

 31-32

3.

KS AZS AWF Poznań

 6

   9

 39-25

4.

ZSMS Poznań

 6

   0

 23-56

 

Terminarz i wyniki spotkań

Nr spotkania / Godzina / Zespoły / Wynik

25.11.2016r.(piątek)
nr 02/C / 17:30 / KS AZS AWF Poznań – ZSMS Poznań 20-2(9-1)

26.11.2016r.(sobota)
nr 01/A / 17:00 / HKS Siemianowiczanka – KS Polonia Środa Wlkp. 7-4(2-3)
nr 01/B / 15:00 / LKS Rogowo – AZS Politechnika Poznańska 6-7(1-4)
nr 02/B / 17:00 / UKH Start 1954 Gniezno – KS Pomorzanin Toruń  6-9(4-3)
nr 01/C / 18:00 / LKS Gąsawa – KS Warta Poznań 9-4(4-1)

27.11.2016r.(niedziela)
nr 02/A / 17:00 / WKS Grunwald Poznań – KS Polonia Środa Wlkp. 20-3(7-1)
nr 03/B / 16:00 / UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska 7-4(3-4)
nr 04/B / 11:00 / KS Pomorzanin Toruń – LKS Rogowo 11-8(2-2)
nr 03/C / 12:00 / LKS Gąsawa – KS AZS AWF Poznań 5-3(4-2)

02.12.2016r.(piątek)
nr 03/A / 20.00  / KS Stella Gniezno – KS Polonia Środa Wlkp. 12-7(6-3)
nr 04/C / 21.00 / KS Warta Poznań – ZSMS Poznań 8-6(4-4)

03.12.2016r.(sobota)
nr 04/A / 17.00 / HKS Siemianowiczanka – WKS Grunwald Poznań 2-22(0-15)
nr 05/B / 15.00 / LKS Rogowo – UKH Start 1954 Gniezno 8-7(6-2)
nr 05/C / 12.00 / ZSMS Poznań – LKS Gąsawa 2-7(2-2)

04.12.2016r.(niedziela)
nr 05/A /11.00  / WKS Grunwald Poznań – HKS Siemianowiczanka 14-6(7-2)
Nr 06/A /17.00  / KS Polonia Środa Wlkp. – KS Stella Gniezno 6-4(4-1)

16.12.2016r.(piątek)
nr 08/C /17.45/ ZSMS Poznań - KS AZS AWF Poznań 4-5(3-1)

17.12.2016r.(sobota)
nr 07/A / 15.00 / KS Polonia Środa Wlkp. – WKS Grunwald Poznań 3-19(0-8)
nr 08/A /17.00  / HKS Siemianowiczanka – KS Stella Gniezno 7-5(2-0)
nr 06/B /14.00  / AZS Politechnika Poznańska – KS Pomorzanin Toruń 3-8(2-2)
nr 06/C / 17.00 / KS AZS AWF Poznań – KS Warta Poznań 4-6(4-2)

18.12.2016r.(niedziela)
nr 07/B / 11.00 / AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo 12-4(5-1)
nr 08/B / 13.00 / KS Pomorzanin Toruń – UKH Start 1954 Gniezno  9-8(2-5)
nr 07/C / 18.00 / KS Warta Poznań – LKS Gąsawa 4-7(3-3)

19.12.2016r.(poniedziałek)
nr 09/A / 18.30 / WKS Grunwald Poznań – KS Stella Gniezno 13-6(5-4)

06.01.2017r.(piątek)
nr 10/A /17.00  / KS Polonia Środa Wlkp. – HKS Siemianowiczanka 3-4(2-1)
nr 11/A /20.00  / KS Stella Gniezno – WKS Grunwald Poznań 2-19(0-7)
nr 09/B / 14.00  / AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno 6-9(2-3)
nr 10/B /19.00  / LKS Rogowo – KS Pomorzanin Toruń 4-6(2-3)

07.01.2017r.(sobota)
nr 09/C / 18.00 / KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa 4-3(2-1)
nr 12/A /16.00/ KS Stella Gniezno - HKS Siemianowiczanka 11-8(4-3)

08.01.2017r.(niedziela)
nr 11/B /  / UKH Start 1954 Gniezno – LKS Rogowo 10-2(4-1)
nr 12/B /11.30  / KS Pomorzanin Toruń – AZS Politechnika Poznańska 9-6(6-4)
nr 10/C / 13.30 / KS Warta Poznań – KS AZS AWF Poznań 5-3(0-2)

13.01.2017r.(piatek)
nr 11/C /19.30  / ZSMS Poznań – KS Warta Poznań 3-4(3-2)

17.01.2017r.(wtorek)
nr 12/C /19.00  / LKS Gąsawa – ZSMS Poznań 12-6(8-3)


mecze barażowe
21.01.2017r.(sobota)
g.17.00 HKS Siemianowiczanka (2.Gr. A) – KS AZS AWF Poznań (3. Gr. C)  3-6(1-2)
20.01.2017r.(piatek)
g.20.00 UKH Start 1954 Gniezno (2.Gr .B) – KS Stella Gniezno (3. Gr. A)  12-4(8-3)
22.01.2017r.(niedziela)
g.16.30 KS Warta Poznań (2 Gr. C) – AZS Politechnika Poznańska (3. Gr. B) 6-6 (3-1) k.z.0-2

28-29.01.2016r.(sobota-niedziela) – finały - Bydgoszcz, hala sportowa ZS nr 28,
                                                                          ul.Kromera 11


28.01.2017r.(sobota)
nr 1/B   g.11.00    WZS WKS Grunwald Poznań - KS AZS AWF Poznań 3-2(0-0)
nr 1/A   g.12.15    KS Pomorzanin Torun - LKS Gąsawa 4-0(2-0)
nr 2/B   g.13.30    LKS Gąsawa - AZS Politechnika Poznańska 4-3(3-2)
nr 2/A   g.14.45    KS AZS AWF Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 1-1(1-1)k.z. 0-2
            g.16.00    oficjalne otwarcie
nr 3/B   g.16.30    AZS Politechnika Poznańska - KS Pomorzanin Toruń 3-4(1-2)
nr 3/A   g.17.45    UKH Start 1954 Gniezno - WZS WKS Grunwald Poznań 0-5(0-2)

 29.01.2017r.(niedziela)
nr 1/F   g.10.00    spotkanie o III miejsce
                           LKS Gąsawa - UKH Start 1954 Gniezno 1-6(1-2)

nr 2/F   g.11.45   spotkanie o Mistrzostwo Polski
                          WZS WKS Grunwald Poznań - KS Pomorzanin Toruń 4-4(2-1)k.z.1-2

 

Klasyfikacja końcowa:
KS Pomorzanin Toruń - Mistrz Polski
WZS WKS Grunwald Poznań - Wicemistrz Polski
UKH Start 1954 Gniezno - III miejsce
4.      LKS Gąsawa
5-8.   HKS Siemianowiczanka
         KS Stella Gniezno
         KS Warta Poznań
10-12. KS Polonia Sroda Wlkp.
         LKS Rogowo
         ZSMS Poznań
 
Wyróżnienia:
Artur Mikuła (WZS WKS Grunwald Poznań) - najlepszy strzelec turnieju finałowego - 8 bramek
                                                               - najlepszy zawodnik
Marcin Trzaskawka (UKH Start 1954 Gniezno) - najleszy bramkarz
                          

Newsletter — zapisz się