Aktualności

Weekend 21-23.10.2016r. z hokejem na trawie

 


 

POZNA
boisko AWF, ul. Krlowej Jadwigi 27/39

21.10.2016r.(pitek)
18.00 MP juniorw KS AZS AWF Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno 3-4 (1-0)

22.10.2016r.(sobota)
15.00 MP juniorw KS Warta Pozna ? HKS Siemianowiczanka 0-2 (0-1)

23.10.2016r.(niedziela)
14.00 I liga seniorw KS Warta Pozna ? LKS Rogowo 4-5(3-3)
Warta:T.Wachowiak (7), M.Wachowiak (25r), M.Walkowiak (33r), A.Semonowicz (64)
Rogowo: P.Bernard 2(12r, 30r), K.Przywara 2(29k,69k), M.Koperski (62r)


16.00 MP seniorek     AZS Politechnika Poznaska - ZSMS Pozna 8-0(4-0)
A.Bryl 2(5,6), M.Zagajska (19r), B.Strubbe (19), J.Demczuk (42), P.Stefaska (44), D.Skoraszewska (56), J.Mika (64r)

Boisko Politechniki Poznaskiej, ul. Przysta 1

23.10.2016r.(niedziela)
14.00 I liga seniorw AZS Politechnika Poznaska ? KS AZS AWF Pozna 2-3(0-2)
AZS PP: M.Michniak (47), Mat.Obst (60r)
AZS AWF: M.Gumny (23r), O.Bator (34), M.Ferenc (47)

 

STESZW
Boisko Lipno, ul. Trzebawska 15

23.10.2016r.(niedziela)
12.00 II liga seniorw KS Lipno Stszew ? UKHT semka Tarnowskie Gry 4-1(3-1)
Lipno: R.Snela, A.Biskup - 2, B.Trybus
semka; T.Wilczga

 

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Paczkowskiego 4

22.10.2016r.(sobota)
12.00 MP juniorw UKH Start 1954 Gniezno ? UKH Iuventa 4-2 (2-0)

23.10.2016r.(niedziela)
12.00 I liga seniorw UKH Start 1954 Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp. 2-4 (0-2)
Start: .Kurowski (41), J.Kurowski  (46),
Polonia: B.Majek 2 (3r, 9), M.Gowacki  (62), J.Krysztofiuk  (67)


14.00 I liga seniorw KS Stella Gniezno ? WKS Grunwald Pozna 1-15(0-7)
Stella: M.Lewartowski (58)
Grunwald: T.Dutkiewicz 3(10r,53k,69), P.Kozowski (16r), A.Mikua 3(21,55r,63), M.Hulbj (26),
                Sz.Hutek 2(31,39), W.Rataj 3(34,35,41), T.Marcinkowski (40), A.Krokosz (60)

 

GSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Biaego, ul. Sportowa 1

21.10.2016r.(pitek)
g.17.00 MP juniorw UKS Jedynka nin - KS Warta Pozna 9-1(3-1)

22.10.2016r.(sobota)
14.00 MP juniorw LKS Gsawa ? LKS Rogowo 4-3 (2-2)

23.10.2016r.(niedziela)
14.00 I liga seniorw LKS Gsawa ? KS Pomorzanin Toru 3-7(1-5)
Gsawa: J.Janicki (3r), M.Ulatowski (47r), K.Sudo (66)
Pomorzanin: K.Makowski 3(5,11,27), K.Szyplik 3(19,32,61), M.Kunklewski (53)

 

TORU
Boisko OSiR, ul. Szosa Chemiska 75

22.10.2016r.(sobota)
13.00 MP juniorw KS Pomorzanin Toru ? KS AZS AWF Pozna odwoany 
17.00 I liga seniorw KS Pomorzanin Toru - KS Stella Gniezno 10-0(2-0)
F.Sobczak (31), M.Raciniewski (34), K.Makowski 3(40,41,43), A.Koscielski (44), V.Stretovych (48), Mich.Makowski (50r),K.Szyplik (51), V.Shevchuk (69)

 

BRZEZINY
Boisko Centrum Rekreacji, ul. Sportowa 1

22.10.2016r.(sobota)
10.30 MP juniorek KS Hokej-Start-Brzeziny ? LKS Rogowo 3-0 (2-0)

23.10.2016r.(niedziela)
11.00 MP seniorek KS Hokej-Start-Brzeziny ? LKS Rogowo 4-1(2-1)
Brzeziny: M.Polewczak (29r), P.Sawiska (30),E.Kowalska (53), D.Mazur (70)
Rogowo: P.Nowicka (10)

 

SIEMIANOWICE LSKIE
Kompleks Sportowy Siemion, ul. Olimpijska

23.10.2016r.(niedziela)
14.00 II liga seniorw HKS Siemianowiczanka ? KS Polonia Skierniewice 6-2(4-0)

 

TARNOWSKIE GRY
Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4, ul. Janasa 11

22.10.2016r.(sobota)
16.00 MP juniorw UKHT semka Tarnowskie Gry ? UKS Jedynka nin 2-6 (1-3)

 

WROCAW
Stadion MCS Oawka, ul. Na Niskich kach 8

22.10.2016r.(sobota)
10.00 MP juniorek KKS Polonia Wrocaw ? AZS Politechnika Poznaska 1-9 (1-2)

 

 

Newsletter — zapisz się