Aktualności

Weekend 08-09.10.2016r. z hokejem na trawie

 


 

POZNA
Boisko AWF, ul. Krlowej Jadwigi 27/39

08.10.2016r.(sobota)
11.00 MP juniorw KS Warta Pozna ? LKS Gsawa 0-12 (0-7)

Boisko Politechniki Poznaskiej, ul. Przysta 1

08.10.2016r.(sobota)
12.00 MP juniorek AZS Politechnika Poznaska ? PKS Sta Rypin 13-0 (8-0)

09.10.2016r.(niedziela)
12.00 I liga seniorw AZS Politechnika Poznaska ? KS Warta Pozna 6-3 (4-1)
AZS PP:B.Szotek (4), M.Michniak 2(9,23), M.Trojanek (13),R.Gruszczyski  2 (38r,58), 
Warta: M.Walkowiak (7), W.Wachowiak 2 (37,59)


GNIEZNO

Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Paczkowskiego 4

09.10.2016r.(niedziela)
12.00 I liga seniorw KS Stella Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp. 7-3 (3-0)
Stella: A.Bayraktar (11), R.Grotowski 5 (33,45,46,56,68), D.Kowalski  (35)Polonia :M.Dydymski 2 (37r,66r), M.Gowacki (41)


GSAWA

Stadion Gminny im. Leszka Biaego, ul. Sportowa 1

08.10.2016r.(sobota)
12.00 MP juniorek LKS Rogowo ? KKS Kolejarz Gliwice 3-5 (1-2)
14.00 MP juniorw LKS Rogowo ? UKS Jedynka nin 4-3 (3-0)

09.10.2016r.(niedziela)
12.00 I liga seniorw LKS Rogowo ? WKS Grunwald Pozna 1-9 (1-5)
Rogowo: K.Przywara  (25k)
Grunwald: Mich.Poltaszewski  (3),A.Mikua  (5), T.Dutkiewicz  (20r),M.Hulbj 3 (28,48,68),Mat.Poltaszewski  (32), A.Krokosz (42), W.Rataj (69)


14.00 I liga seniorw LKS Gsawa ? UKH Start 1954 Gniezno 4-3(4-1)
Gsawa: C.Jdrys 2 (18r,31),R.Winiewski  (34), K.Sudo  (35),
Start:M.Grotowski  (11),J.Kurowski  (41),M.Gromadzki (50k)


09.00 MP seniorek LKS Rogowo ? AZS Politechnika Poznaska 0-3(0-2)
M.Zagajska (30),A.Bryl (34), B.Strubbe (68)


TORU

Boisko OSiR, ul. Szosa Chemiska 75

08.10.2016r.(sobota)
16.00 MP juniorek UKS Baagany ubianka ? KKS Polonia Wrocaw
- MECZ ODWOANY

09.10.2016r.(niedziela)
12.00 MP juniorek PKS Sta Rypin ? KKS Polonia Wrocaw
- MECZ ODWOANY


BRZEZINY

Boisko Centrum Rekreacji, ul. Sportowa 1

08.10.2016r.(sobota)
11.00 MP juniorek KS Hokej-Start-Brzeziny ? HKS Siemianowiczanka 11-0 (4-0)

09.10.2016r.(niedziela)
14.00 MP seniorek KS Hokej-Start-Brzeziny ? ZSMS Pozna 7-1(4-0)
Brzeziny: E.Kowalska (11), P.Sawinska 2(19,24r), M.Polewczak 3(27,58r,69r),Lewandowska (49)
ZSMS: R.Michaowicz(56)


SKIERNIEWICE

boisko OSiR, ul. Pomologiczna 10

09.10.2016r.(niedziela)
15.30 II liga seniorw KS Polonia Skierniewice ? UKHT semka Tarnowskie Gry 3-2(1-1)
Polonia:K.Lipczyski (30), M.Szymczyk (49),P.Jagieo (61)
semka:W.Karwath (24k), K.Pielewski (41)


TARNOWSKIE GRY

Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4, ul. Janasa 11

08.10.2016r.(sobota)
15.00 MP juniorw UKHT semka Tarnowskie Gry ? KS Pomorzanin Toru 0-5 (0-3)


SIEMIANOWICE LSKIE

Kompleks Sportowy Siemion, u. Olimpijska

08.10.2016r.(sobota)
14.00 MP juniorw HKS Siemianowiczanka ? UKH Iuventa 12-4 (6-2)

09.10.2016r.(niedziela)
14.00 II liga seniorw HKS Siemianowiczanka ? KS Lipno Stszew 7-1 (4-0)
HKS:P.Sikora (8r), D.Jasklski 2(13,47r), K.Graca (25), J.Cholewa 2(36,67), W.Cholewa (43)
Lipno: D.Chrst (48)

 

Newsletter — zapisz się