Aktualności

Weekend 01-02.10.2016r. z hokejem na trawie

 


 

POZNA
Boisko AWF, ul. Krlowej Jadwigi 27/39

01.10.2016r.(sobota)
14.00 MP juniorw KS AZS AWF Pozna ? HKS Siemianowiczanka 3-3(2-0)k.z. 4-3

02.10.2016r.(niedziela)
11.00 I liga seniorw KS AZS AWF Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 4-0 (0-0)
P.Pawlak 3 (38,40,55), A.Pacanowski  (70r)

13.00 I liga seniorw KS Warta Pozna ? LKS Gsawa 2-6(1-1)
Warta: T.Wachowiak (26r), R.Kulesza (58)
Gsawa: M.Mazany 3(16,57k,70k), J.Janicki (56r), K.Sudo (60),R.Gruszczyski (67)

15.00 I liga seniorw WKS Grunwald Pozna ? AZS Politechnika Poznaska 14-0(5-0)
W.Rataj (8), Sz.Hutek 4(11,29,46,69), A.Mikua 2(23,66), T.Dutkiewicz 2(32r,51r),R.Grzeszczak (37),Mat.Poltaszewski (62),A.Krokosz (63)T.Marcinkowski 2(39,70) 


Boisko Politechniki Poznaskiej, ul. Przysta 1

01.10.2016r.(sobota)
12.00 MP juniorek AZS Politechnika Poznaska ? UKS Baagany ubianka 4-0 (2-0)


RODA WIELKOPOLSKA
Centrum Sportu i Rekreacji Stadion redzki, ul. Sportowa 12

01.10.2016r.(sobota)
15.00 MP juniorw UKH Iuventa ? KS Warta Pozna  9-4 (4-1)


GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Paczkowskiego 4

01.10.2016r.(sobota)
13.00 MP juniorw UKH Start 1954 Gniezno -UKHT semka Tarnowskie Gry 10-3 (7-2)

02.10.2016r.(niedziela)
12.00 I liga seniorw KS Stella Gniezno ? UKH Start 1954 Gniezno 2-9 (0-6)
Stella: A.Bayrakhtar (38), R.Stupczyski (48)
Start:M.Gromadzki 3 (3k, 21r,61k), J.Kurowski 2(11,43r), P.Tubacki , (16) , M.Frckowiak  (25), A.Szymaski  (35),M.Grotowski (69)


GSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Biaego, ul. Sportowa 1

01.10.2016r.(sobota)
12.00 MP juniorw LKS Gsawa ? UKS Jedynka nin 4-0 (3-0)


TORU
Stadion OSiR, ul. Szosa Chemiska 75

01.10.2016r.(sobota)
13.00 MP juniorw KS Pomorzanin Toru ? LKS Rogowo 2-7 (1-3)
16.00 I liga seniorw WKS Grunwald Pozna ? KS Pomorzanin Toru 4-1 (0-0)
Grunwald:Sz.Hutek (46), W.Rataj 2 (53,68), M.Hulbj  (61)
Pomorzanin:K.Szyplik  (51k)

02.10.2016r.(niedziela)
14.00 I liga seniorw KS Pomorzanin Toru ? LKS Rogowo 10-0 (4-0)
K.Makowski 2 (1,37), Mich.Makowski 3 (18,45r,47r), K.Szyplik (23), A.Rutkowski (35), R.Szrejter (41), F.Sobczak (50), M.Zieliski  (52r)

SKIERNIEWICE
Boisko OSiR, ul. Pomologiczna 10

02.10.2016r.(niedziela)
15.30 II liga seniorw KS Polonia Skierniewice - KS Lipno Stszew 1-2(0-1)
Polonia: M.Szymczyk (57)
Lipno: A.Biskup (9), P.Kociemba (61)


BRZEZINY
Centrum Rekreacji, ul. Sportowa 1

01.10.2016r.(sobota)
11.00 MP juniorek KS Hokej-Start-Brzeziny ? PKS Sta Rypin 9-0(6-0)


TARNOWSKIE GRY
Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4, ul. Janasa 11

01.10.2016r.(sobota)
11.00 MP juniorek KKS Kolejarz Gliwice ? HKS Siemianowiczanka 8-0 (5-0)


WROCAW
Stadion MCS Oawka, ul. Na Niskich kach 8

01.10.2016r.(sobota)
10.00 MP juniorek KKS Polonia Wrocaw- LKS Rogowo 0-2

 

Newsletter — zapisz się