Aktualności

Weekend 10-11.09.2016 z hokejem na trawie!

 

POZNA
Boisko AWF, ul. Krlowej Jadwigi 27/39

10.09.2016r.(sobota)
g.10.00            MP juniorw               KS AZS AWF Pozna ? UKH Iuventa 6-2 (4-1)

11.09.2016r.(niedziela)
g.14.00            I liga seniorw            KS AZS AWF Pozna ? KS Warta Pozna 4-1(1-0)
AZS AWF: P.Pawlak (1), P.Buka (37), A.Nojgebauer (51r), M.Dawid (62)
Warta: A.Semonowicz (58r)

 

Boisko Politechniki Poznaskiej ul. Przysta 1

10.09.2016r.(sobota)
g.12.00            MP juniorek                AZS Politechnika Poznaska ? KKS Kolejarz Gliwice 1-1 (1-0)k.z.2-3

11.09.2016r.(niedziela
)
g.14.00            I liga seniorw            AZS Politechnika Poznaska ? LKS Gsawa 3-2(2-1)
AZS PP: M.Michniak 2(17,32), M.Stotko (41k)
Gsawa: K.Sudo (13), M.Strykowski (48)

 

RODA WLKP.
Centrum Sportu i Rekreacji Stadion redzki, ul. Sportowa 12


11.09.2016r.(niedziela)
g.14.00            I liga seniorw            KS Polonia roda Wlkp. ? KS Pomorzanin Toru 1-6(1-5)
Polonia: T.Banaszak (10)
Pomorzanin: Mich.Makowski (5r), F.Sobczak (19), K.Makowski 2(25,31), M.Kunklewski (26), K.Szyplik (63)

 

STSZEW
Stadion KS Lipno, ul. Trzebawska 15


11.09.2016r.(niedziela)

g. 13.00           II liga seniorw           KS Lipno Stszew ? HKS Siemianowiczanka 1-3(0-3)
Lipno: A.Biskup (60)
HKS: W.Cholewa 2(16r,20), M.Michalski (22)

 

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A.Flinika, ul. Paczkowskiego 4


10.09.2016r.(sobota)
g.10.00            MP juniorw               UKH Start 1954 Gniezno ? UKS Jedynka nin 2-5 (2-1)

11.09.2016r.(niedziela)
g.12.00            I liga seniorw            UKH Start 1954 Gniezno ? WKS Grunwald Pozna 2-16 (1-5)
Start: M.Gromadzki (12r), M.Frackowiak 948)
Grunwald: A.Mikua 5(7r,23,43,54,60), T.Marcinkowski (10), T.Dutkiewicz 4(27r,45,59,69), M.Kasprzyk (31),
                  W.Rataj 4(36,46,50,57), Sz. Hutek (66)

 

GSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Biaego, ul. Sportowa 1

10.09.2016r.(sobota)
g. 12.00           MP juniorek                LKS Rogowo ? UKS Baagany ubianka 4-0 (2-0)


11.09.2016r.(niedziela)
g.14.00            I liga seniorw            LKS Rogowo ? KS Stella Gniezno 4-3(2-1)
Rogowo: P.Bernard 3(7r,20r,59r), K.Przywara (64k)
Stella: D.Jarzembowski (33), M.Tomczak (50, M.Lewartowski (51k)

 TORU
Stadion OSiR, ul. Szosa Chemiska 75

10.09.2016r.(sobota)
g.12.00            MP juniorw               KS Pomorzanin Toru ? LKS Gsawa 1-5 (0-4)

 

BRZEZINY
Centrum Rekreacji, ul. Sportowa 1

10.09.2016r.(sobota)
g. 14.00           MP juniorek                KS Hokej-Start-Brzeziny ? KKS Polonia Wrocaw 14-0 (9-0)

 

SIEMIANOWICE LSKIE
Kompleks Sportowy Siemion, ul. Olimpijska

10.09.2016r.(sobota)
g.16.00            MP juniorw               HKS Siemianowiczanka ? LKS Rogowo 1-2 (0-2)

 

TARNOWSKIE GRY
Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4, ul. Janasa 11

10.09.2016r.(sobota)
g.14.00            MP juniorw               UKHT semka Tarnowskie Gry ? KS Warta Pozna 3-4 (0-2)

11.09.2016r.(niedziela)
g.14.00            II liga seniorw          UKHT semka Tarnowskie Gry ? KS Polonia Skierniewice 4-2(1-0)

Newsletter — zapisz się