Sezon 2016/2017 terminarz i wyniki rozgrywek o MP seniorów I liga

 Tabela na 23.10.2016r. 

Poz. Klub Gier. Punkty Bramki
1 WKS Grunwald Poznań    9   27  97-8
2 KS Pomorzanin Toruń   9   21  53-16
3 KS AZS AWF Poznań   9   21  29-15
4 AZS Politechnika Poznańska   9   16  37-31
5 LKS Gąsawa   9   16  29-27
6 UKH Start 1954 Gniezno   9   11  37-43
7 KS Polonia Sroda Wlkp.   9     8  18-37
8 KS Warta Poznań   9     6  22-5
9 LKS Rogowo   9     6  19-65
10 KS Stella Gniezno   9     3  19-62

Klasyfikacja strzelców na 18.06.2017r.
Artur Mikuła (WKS Grunwald) - 39
Krystian Makowski(KS Pomorzanin Toruń) -23
Waldemar Rataj(WKS Grunwald) - 24
Mateusz Hulbój (WKS Grunwald) - 20
Robert Gruszczyński (AZS Politechnika Poznańska) - 20
Tomasz Dutkiewicz (WKS Grunwald) - 20
Szymon Hutek (WKS Grunwald) - 16
Karol Szyplik (KS Pomorzanin) - 17
Maciej Walkowiak (KS Warta Poznań) - 18
Przemysław Bernard (LKS Rogowo) - 16
Jacek Kurowski (UKH Start 1954) - 15
Krystian Sudoł (LKS Gąsawa) - 16
Robert Grotowski (KS Stella) - 16
Artur Nojgebauer (LKS Rogowo) -11
Michał Makowski (KS Pomorzanin) - 10
Marcin Grotowski (UKH Start 1954 Gniezno) - 10
Bartosz Majek (KS Polonia Środa Wlkp.) - 12
Mariusz Gromadzki (UKH Start 1954) - 9
Marcin Michniak (AZS Politechnika Poznańska) -8
Bartosz Szotek (AZS Politechnika Poznańska) - 7

Patryk Pawlak (KS AZS AWF Poznań) - 9






nr spotkania
/ godzina spotkania / kluby

04.09.2016r.(niedziela)
01. / 14.00 / KS Warta Poznań – KS Polonia Środa Wlkp.              3-2(1-1)
02. / 12.00 / KS AZS AWF Poznań – LKS Rogowo                          4-1(3-0)
03. / 14.00 / KS Pomorzanin Toruń – UKH Start 1954 Gniezno       5-2(0-1)
04. / 12.00 / KS Stella Gniezno – AZS Politechnika Poznańska        1-4(1-1)
05. / g.18.00/ WKS Grunwald Poznań – LKS Gąsawa                      8-0 (5-0)

11.09.2016r.(niedziela)
06. / 14.00 / KS AZS AWF Poznań – KS Warta Poznań  4-1(1-0)
07. / 14.00 / KS Polonia Środa Wlkp. – KS Pomorzanin Toruń  1-6(1-5)
08. / 14.00 / LKS Rogowo – KS Stella Gniezno 4-3(2-1)
09. / 12.00 / UKH Start 1954 Gniezno – WKS Grunwald Poznań 2-16(1-5)
10. / 14.00 / AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa 3-2(2-1)

17.09.2016r.(sobota)
11. / 17.00 / KS Pomorzanin Toruń – KS Warta Poznań   10-1(5-1)
12. / 14.00 / WKS Grunwald Poznań – KS Polonia Środa Wlkp. 11-2(6-1)
13. / 17.00 / LKS Gąsawa – LKS Rogowo  6-1(4-1)
14. / 16.00 / UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska 2-2(1-0)k.z.2-1
15. / 18.00 / KS Stella Gniezno – KS AZS AWF Poznań 0-7(0-5)

18.09.2016r.(niedziela)
16. / 15.00 / KS Warta Poznań – KS Stella Gniezno 6-4(3-2)
17. / 14.00 / KS Polonia Środa Wlkp. – AZS Politechnika Poznańska 1-2(0-0)
18. / 14.00 / LKS Rogowo – UKH Start 1954 Gniezno  5-10(3-5)
19. / 13.00 / KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa 1-3(1-1)
20. / 14.00 / KS Pomorzanin Toruń – WKS Grunwald Poznań 1-4(0-0)

25.09.2016r.(niedziela)
21. / 12.00 / WKS Grunwald Poznań – KS Warta Poznań 13-0(7-0)
22. / 14.00 / KS Polonia Środa Wlkp. – LKS Rogowo 4-1(3-0)
23. / 12.00 / UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań 1-3(0-1)
24. / 14.00 / AZS Politechnika Poznańska – KS Pomorzanin Toruń 3-4(0-1)
25. / 14.00 / LKS Gąsawa – KS Stella Gniezno 4-1(2-1)

02.10.2016r.(niedziela)
26. / 13.00 / KS Warta Poznań – LKS Gąsawa 2-6(1-1)
27. / 11.00 / KS AZS AWF Poznań – KS Polonia Środa Wlkp. 4-0(0-0)
28. / 14.00 / KS Pomorzanin Toruń – LKS Rogowo 10-0(4-0)
29. / 12.00 / KS Stella Gniezno – UKH Start 1954 Gniezno 2-9(0-6)
30. / 15.00 / WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska 14-0(6-0)

09.10.2016r.(niedziela)
31. / 12.00 / AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań 6-3 (4-1)
32. / 12.00 / KS Stella Gniezno – KS Polonia Środa Wlkp. 7-3 (3-0)
33. / 12.00 / LKS Rogowo – WKS Grunwald Poznań 1-9 (1-5)
34. / 14.00 / LKS Gąsawa – UKH Start 1954 Gniezno 4-3(4-1)
35. / 14.00 / KS AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń  2-0(0-0)

16.10.2016r.(niedziela)
36. / 12.00 / UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań 6-2(3-1)
37. / 14.00 / KS Polonia Środa Wlkp. – LKS Gąsawa 1-1(0-1) k.z. 3-2
38. / 12.00 / LKS Rogowo – AZS Politechnika Poznańska 1-15(1-5)
39. / 12.00 / WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań 7-1(2-0)
40. / 12.00 / KS Pomorzanin Toruń – KS Stella Gniezno 10-0(2-0)

23.10.2016r.(niedziela)
41. / 14.00 / KS Warta Poznań – LKS Rogowo 3-4(3-3)
42. / 12.00 / UKH Start 1954 Gniezno – KS Polonia Środa Wlkp. 2-4(0-2)
43. / 14.00 / AZS Politechnika Poznańska – KS AZS AWF Poznań 2-3(0-2)
44. / 14.00 / LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń 3-7(1-5)
45. / 14.00 / KS Stella Gniezno – WKS Grunwald Poznań 1-15(0-7)

 

 RUNDA WIOSENNA

 

Grupa Mistrzowska

Tabela na 04.06.2017r.

LP

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

WKS Grunwald Poznań

10

43

61-15

2.

KS Pomorzanin Toruń

10

29

37-37

3.

KS AZS AWF Poznań

10

25

26-37

4.

LKS Gąsawa

10

18

30-42

5.

UKH Start 1954 Gniezno

10

16

27-37

 

6.

AZS Politechnika Poznańska

10

13

23-36

 

05.11.2016r.(sobota)
1/M / 14.00 / WKS Grunwald Poznań - KS AZS AWF Poznań  5-1(2-0)
2/M / 12.00/ AZS Politechnika Poznańska - KS Pomorzanin Toruń 4-5(3-2)
3/M / 16.00 / LKS Gąsawa - UKH Start 1954 Gniezno 2-4(1-1)

06.11.2016r.(niedziela)
4/M / 11.00 / AZS Politechnika Poznańska - WKS Grunwald Poznań 1-4(1-2)
5/M / 13.00 / KS AZS AWF Poznań - LKS Gąsawa 5-2(2-1)
6/M / 14.00 / KS Pomorzanin Toruń - UKH Start 1954 Gniezno 2-1(0-1)

 

II runda wiosenna

02.04.2017r.(niedziela)
7/M/12.00/  UKH Start 1954 Gniezno - AZS Politechnika Poznańska 4-4(3-2)k.z.4-2
8/M/14.00/  KS Pomorzanin Toruń - KS AZS AWF Poznań 4-3(2-0)

09.04.2017r.(niedziela)
10/M/14.00/ WZS WKS Grunwald Poznań - KS Pomorzanin Toruń 9-1(4-1)
11/M/12.00/ UKH Start 1954 Gniezno-KS AZS AWF Poznań 2-2(1-1)k.z.1-4
12/M/12.00/ AZS Politechnika Poznańska - LKS Gąsawa 1-2(0-0)

22.04.2017r.(sobota)
13/M/16.00/ WZS WKS Grunwald Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 3-1(2-0)
14/M/16.00/ LKS Gąsawa - KS Pomorzanin Toruń 4-7(2-3)
15/M/18.00/ KS AZS AWF Poznań - AZS Politechnika Poznańska 2-2(0-1)k.z.3-1

23.04.2017r.(niedziela)
16/M/12.00/ KS AZS AWF Poznań - WZS WKS Grunwald Poznań  0-9(0-5)
17/M/14.00/ KS Pomorzanin Toruń - AZS Politechnika Poznańska 5-2(2-1)
18/M/12.00/ UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gąsawa 5-4(2-2)

27.04.2017r.(czwartek)
09/M/18.30/ LKS Gąsawa - WZS WKS Grunwald Poznań 2-6(0-1)

07.05.2017r.(niedziela)
19/M/12.00/ WZS WKS Grunwald Poznań - AZS Politechnika Poznańska 5-1(3-0)
20/M/15.00/ LKS Gąsawa - KS AZS AWF Poznań 4-4(3-1)k.z.1-3
21/M/13.00/ UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toruń 4-4(2-2)k.z.4-3

11.05.2017r.(czwartek)
24/M/g.19.00/ WZS WKS Grunwald Poznań - LKS Gąsawa 7-3(4-1)

14.05.2017r.(niedziela)
22/M/14.00/ AZS Politechnika Poznańska - UKH Start 1954 Gniezno 3-1(0-1)
23/M/12.00/ KS AZS AWF Poznań - KS Pomorzanin Toruń 2-5(0-2)


21.05.2017r.(niedziela)
25/M/14.00/ KS Pomorzanin Toruń - WZS WKS Grunwald Poznań 3-5(2-1)
26/M/12.00/ KS AZS AWF Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 3-1 (1-0)
27/M/14.00/ LKS Gąsawa - AZS Politechnika Poznańska 4-2(1-1)

04.06.2017r.(niedziela)
28/M/13.00/ UKH Start 1954 Gniezno - WZS WKS Grunwald Poznań 1-8(1-5)
29/M/14.00/ KS Pomorzanin Toruń - LKS Gąsawa 1-3(1-1)
30/M/14.00/ AZS Politechnika Poznańska - KS AZS AWF Poznań 3-4(1-1)

17-18.06.2017r. - turniej finałowy, Poznań boisko WKS Grunwald, ul. Promienista 27

 

17.06.2017r.(sobota) - mecze półfinałowe
g.10.00                                  I para półfinałowa
                              WZS WKS Grunwald Poznań (I) - LKS Gąsawa (IV) 7-0(3-0)

g.14.30                                 II para półfinałowa
                              KS Pomorzanin Toruń (II) - KS AZS AWF Poznań (III) 2-2(0-1)k.z.1-2

 

18.06.2017r.(niedziela)
g.11.45                                    mecz o III miejsce
                                 KS Pomorzanin Toruń - LKS Gąsawa 2-7(1-3)
                                      (przegrani par półfinałowych)

g.16.45                                   mecz o Mistrzostwo Polski
                                 WZS WKS Grunwald Poznań - KS AZS AWF Poznań 4-0(3-0)
                                             (zwycięzcy par półfinałowych)

Puchar Fair Play dla WZS WKS Grunwald Poznań

Nagrody indywidualne:

Złota laska dla Artura Mikuły (WZS WKS Grunwald Poznań) zdobywcy 39 bramek

Najlepszy zawodnik - Mateusz Poltaszewski(WZS WKS Grnwald Poznań)

Najlepsza bramkarz - Rafał Banaszak (KS AZS AWF Poznań)

 

 

Grupa Spadkowa

Tabela na 04.06.2017r.

LP

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

KS Warta Poznań

12

26

43-22

2.

LKS Rogowo

12

21

36-40

3.

KS Stella Gniezno

12

18

32-45

4.

KS Polonia Sroda Wlkp.

12

18

34-38

 

05.11.2016r.(sobota)
1/S / 10.00 / LKS Rogowo - KS Stella Gniezno 5-2(2-1)
2/S / 14.00 / KS Polonia Sroda Wlkp. - KS Warta Poznań 3-2(2-0)

06.11.2016r.(niedziela)
3/S / 12.00 / KS Polonia Środa Wlkp. - LKS Rogowo 3-1(2-0)
4/S / /          KS Warta Poznań - KS Stella Gniezno przełożono na r.wiosenną

 

II runda wiosenna


02.04.2017r.(niedziela)
05/S/ g.12.00 /  LKS Rogowo - KS Warta Poznań 4-3(1-1)
06/S/ g.14.00 /  KS Stella Gniezno - KS Polonia Środa Wlkp. 2-6(1-3)

09.04.2017r.(niedziela)
07/S/ g.14.00 /  KS Stella Gniezno - LKS Rogowo 2-4(1-0)
08/S/ g.12.00 / KS Warta Poznań - KS Polonia Sroda Wlkp. 4-2(2-1)

13.04.2017r.(czwartek)
04/S/ g.            KS Warta Poznań - KS Stella Gniezno - przełożony

22.04.2017r.(sobota)
09/S/ g.14.00 /  LKS Rogowo - KS Polonia Sroda Wlkp. 4-6(1-3)
10/S/ g.14.00 /  KS Stella Gniezno - KS Warta Poznań 4-2(2-0)

23.04.2017r.(niedziela)
11/S/g. 14.00 /  KS Warta Poznań - LKS Rogowo 5-0(1-0)
12/S/g. 14.00 /  KS Polonia Sroda Wlkp. - KS Stella Gniezno 1-1(0-0)k.z.1-3


07.05.2017r.(niedziela)
13/S/g. 12.00/  LKS Rogowo - KS Stella Gniezno 4-5(3-3)
14/S/g.14.00/   KS Polonia Sroda Wlkp. - KS Warta Poznań mecz nie odbył się

11.05.2017r.(czwartek)
03/S/g. 19.00/  KS Warta Poznań - KS Stella Gniezno 1-2(1-2)

14.05.2017r.(niedziela)
15/S/g. 14.00/  KS Polonia Środa Wlkp. - LKS Rogowo 2-4(0-2)
16/S/g. 14.00/  KS Warta Poznań - KS Stella Gniezno -przełożony na 03.06.2017r.

20.05.2017r.(sobota)
17/S/g. 16.00/  KS Stella Gniezno - KS Polonia Środa Wlkp. 3-1(1-0)

21.05.2017r.(niedziela)
18/S/g. 14.00/  LKS Rogowo - KS Warta Poznań 0-5(0-1)

25.05.2017r.(czwartek)
19/S/g. 20.00/  KS Stella Gniezno - KS Warta Poznań 1-6(0-1)
20/S/g. 19.00/  LKS Rogowo - KS Polonia Środa Wlkp. 6-3(1-1)

27.05.2017r.(sobota)
21/S/g. 14.00/  KS Polonia Środa Wlkp. - KS Stella Gniezno 4-5(2-1)

30.05.2017r.(wtorek)
14/S/g.19.00/ KS Polonia Środa Wlkp. - KS Warta Poznań 0-3(0-0)

 03.06.2017r.(sobota)
16/S/g.16.00/ KS Warta Poznań - KS Stella Gniezno 7-3(4-0)

04.06.2017r.(niedziela)
22/S/g. 11.00/  KS Stella Gniezno - LKS Rogowo 2-4(2-2)
23/S/g. 14.00/  KS Warta Poznań - KS Polonia Środa Wlkp. 3-3(1-1)kz.2-1

06.06.2017r.(wtorek)
24/S/g. 19.00/  KS Warta Poznań - LKS Rogowo  2-0(2-0)

 17-18.06.2017r. mecze barażowe

17.06.2017r.(sobota)
g.17.00         KS Lipno Stęszew - KS Stella Gniezno 5-3(3-1)

18.06.2017r.(niedziela)
g.12.00         KS Stella Gniezno - KS Lipno Stęszew 3-2(2-1)
Awans do MP seniorów I liga sez.2017/2018 - KS Lipno Stęszew

Klasyfikacja końcowa MP:
WZS WKS Grunwald Poznań - Mistrz Polski
KS AZS AWF Poznań - Wicemistrz Polski
LKS Gąsawa - III miejsce
4.KS Pomorzanin Toruń
5.UKH Start 1954 GNiezno
6.AZS Politechnika Poznańska
7.KS Warta Poznań
8.LKS Rogowo
9.KS Stella Gniezno - spadek MP seniorów II liga sez.2017/2018
10.KS Polonia Środa Wlkp. - spadek MP seniorów II liga sez.2017/2018

 

 

 

 

 

Poz. Klub Gier Punkty Bramki

Newsletter — zapisz się