Rozgrywki

Tabela na 23.10.2016r.

Poz. Klub Gier. Punkty Bramki
1 WKS Grunwald Pozna 9 27 97-8
2 KS Pomorzanin Toru 9 21 53-16
3 KS AZS AWF Pozna 9 21 29-15
4 AZS Politechnika Poznaska 9 16 37-31
5 LKS Gsawa 9 16 29-27
6 UKH Start 1954 Gniezno 9 11 37-43
7 KS Polonia Sroda Wlkp. 9 8 18-37
8 KS Warta Pozna 9 6 22-5
9 LKS Rogowo 9 6 19-65
10 KS Stella Gniezno 9 3 19-62

Klasyfikacja strzelcw na 18.06.2017r.
Artur Mikua (WKS Grunwald) - 39
Krystian Makowski(KS Pomorzanin Toru) -23
Waldemar Rataj(WKS Grunwald) - 24
Mateusz Hulbj (WKS Grunwald) - 20
Robert Gruszczyski (AZS Politechnika Poznaska) - 20
Tomasz Dutkiewicz (WKS Grunwald) - 20
Szymon Hutek (WKS Grunwald) - 16
Karol Szyplik (KS Pomorzanin) - 17
Maciej Walkowiak (KS Warta Pozna) - 18
Przemysaw Bernard (LKS Rogowo) - 16
Jacek Kurowski (UKH Start 1954) - 15
Krystian Sudo (LKS Gsawa) - 16
Robert Grotowski (KS Stella) - 16
Artur Nojgebauer (LKS Rogowo) -11
Micha Makowski (KS Pomorzanin) - 10
Marcin Grotowski (UKH Start 1954 Gniezno) - 10
Bartosz Majek (KS Polonia roda Wlkp.) - 12
Mariusz Gromadzki (UKH Start 1954) - 9
Marcin Michniak (AZS Politechnika Poznaska) -8
Bartosz Szotek (AZS Politechnika Poznaska) - 7

Patryk Pawlak (KS AZS AWF Pozna) - 9






nr spotkania
/ godzina spotkania / kluby

04.09.2016r.(niedziela)
01. / 14.00 / KS Warta Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 3-2(1-1)
02. / 12.00 / KS AZS AWF Pozna ? LKS Rogowo 4-1(3-0)
03. / 14.00 / KS Pomorzanin Toru ? UKH Start 1954 Gniezno 5-2(0-1)
04. / 12.00 / KS Stella Gniezno ? AZS Politechnika Poznaska 1-4(1-1)
05. / g.18.00/ WKS Grunwald Pozna ? LKS Gsawa 8-0 (5-0)

11.09.2016r.(niedziela)
06. / 14.00 / KS AZS AWF Pozna ? KS Warta Pozna 4-1(1-0)
07. / 14.00 / KS Polonia roda Wlkp. ? KS Pomorzanin Toru 1-6(1-5)
08. / 14.00 / LKS Rogowo ? KS Stella Gniezno 4-3(2-1)
09. / 12.00 / UKH Start 1954 Gniezno ? WKS Grunwald Pozna 2-16(1-5)
10. / 14.00 / AZS Politechnika Poznaska ? LKS Gsawa 3-2(2-1)

17.09.2016r.(sobota)
11. / 17.00 / KS Pomorzanin Toru ? KS Warta Pozna 10-1(5-1)
12. / 14.00 / WKS Grunwald Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 11-2(6-1)
13. / 17.00 / LKS Gsawa ? LKS Rogowo 6-1(4-1)
14. / 16.00 / UKH Start 1954 Gniezno ? AZS Politechnika Poznaska 2-2(1-0)k.z.2-1
15. / 18.00 / KS Stella Gniezno ? KS AZS AWF Pozna 0-7(0-5)

18.09.2016r.(niedziela)
16. / 15.00 / KS Warta Pozna ? KS Stella Gniezno 6-4(3-2)
17. / 14.00 / KS Polonia roda Wlkp. ? AZS Politechnika Poznaska 1-2(0-0)
18. / 14.00 / LKS Rogowo ? UKH Start 1954 Gniezno 5-10(3-5)
19. / 13.00 / KS AZS AWF Pozna ? LKS Gsawa 1-3(1-1)
20. / 14.00 / KS Pomorzanin Toru ? WKS Grunwald Pozna 1-4(0-0)

25.09.2016r.(niedziela)
21. / 12.00 / WKS Grunwald Pozna ? KS Warta Pozna 13-0(7-0)
22. / 14.00 / KS Polonia roda Wlkp. ? LKS Rogowo 4-1(3-0)
23. / 12.00 / UKH Start 1954 Gniezno ? KS AZS AWF Pozna 1-3(0-1)
24. / 14.00 / AZS Politechnika Poznaska ? KS Pomorzanin Toru 3-4(0-1)
25. / 14.00 / LKS Gsawa ? KS Stella Gniezno 4-1(2-1)

02.10.2016r.(niedziela)
26. / 13.00 / KS Warta Pozna ? LKS Gsawa 2-6(1-1)
27. / 11.00 / KS AZS AWF Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 4-0(0-0)
28. / 14.00 / KS Pomorzanin Toru ? LKS Rogowo 10-0(4-0)
29. / 12.00 / KS Stella Gniezno ? UKH Start 1954 Gniezno 2-9(0-6)
30. / 15.00 / WKS Grunwald Pozna ? AZS Politechnika Poznaska 14-0(6-0)

09.10.2016r.(niedziela)
31. / 12.00 / AZS Politechnika Poznaska ? KS Warta Pozna 6-3 (4-1)
32. / 12.00 / KS Stella Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp. 7-3 (3-0)
33. / 12.00 / LKS Rogowo ? WKS Grunwald Pozna 1-9 (1-5)
34. / 14.00 / LKS Gsawa ? UKH Start 1954 Gniezno 4-3(4-1)
35. / 14.00 / KS AZS AWF Pozna ? KS Pomorzanin Toru 2-0(0-0)

16.10.2016r.(niedziela)
36. / 12.00 / UKH Start 1954 Gniezno ? KS Warta Pozna 6-2(3-1)
37. / 14.00 / KS Polonia roda Wlkp. ? LKS Gsawa 1-1(0-1) k.z. 3-2
38. / 12.00 / LKS Rogowo ? AZS Politechnika Poznaska 1-15(1-5)
39. / 12.00 / WKS Grunwald Pozna ? KS AZS AWF Pozna 7-1(2-0)
40. / 12.00 / KS Pomorzanin Toru ? KS Stella Gniezno 10-0(2-0)

23.10.2016r.(niedziela)
41. / 14.00 / KS Warta Pozna ? LKS Rogowo 3-4(3-3)
42. / 12.00 / UKH Start 1954 Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp. 2-4(0-2)
43. / 14.00 / AZS Politechnika Poznaska ? KS AZS AWF Pozna 2-3(0-2)
44. / 14.00 / LKS Gsawa ? KS Pomorzanin Toru 3-7(1-5)
45. / 14.00 / KS Stella Gniezno ? WKS Grunwald Pozna 1-15(0-7)

RUNDA WIOSENNA

Grupa Mistrzowska

Tabela na 04.06.2017r.

LP

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

WKS Grunwald Pozna

10

43

61-15

2.

KS Pomorzanin Toru

10

29

37-37

3.

KS AZS AWF Pozna

10

25

26-37

4.

LKS Gsawa

10

18

30-42

5.

UKH Start 1954 Gniezno

10

16

27-37

6.

AZS Politechnika Poznaska

10

13

23-36

05.11.2016r.(sobota)
1/M / 14.00 / WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 5-1(2-0)
2/M / 12.00/ AZS Politechnika Poznaska - KS Pomorzanin Toru 4-5(3-2)
3/M / 16.00 / LKS Gsawa - UKH Start 1954 Gniezno 2-4(1-1)

06.11.2016r.(niedziela)
4/M / 11.00 / AZS Politechnika Poznaska - WKS Grunwald Pozna 1-4(1-2)
5/M / 13.00 / KS AZS AWF Pozna - LKS Gsawa 5-2(2-1)
6/M / 14.00 / KS Pomorzanin Toru - UKH Start 1954 Gniezno 2-1(0-1)

II runda wiosenna

02.04.2017r.(niedziela)
7/M/12.00/ UKH Start 1954 Gniezno - AZS Politechnika Poznaska 4-4(3-2)k.z.4-2
8/M/14.00/ KS Pomorzanin Toru - KS AZS AWF Pozna 4-3(2-0)

09.04.2017r.(niedziela)
10/M/14.00/ WZS WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 9-1(4-1)
11/M/12.00/UKH Start 1954 Gniezno-KS AZS AWF Pozna 2-2(1-1)k.z.1-4
12/M/12.00/ AZS Politechnika Poznaska - LKS Gsawa 1-2(0-0)

22.04.2017r.(sobota)
13/M/16.00/ WZS WKS Grunwald Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 3-1(2-0)
14/M/16.00/ LKS Gsawa - KS Pomorzanin Toru 4-7(2-3)
15/M/18.00/ KS AZS AWF Pozna - AZS Politechnika Poznaska 2-2(0-1)k.z.3-1

23.04.2017r.(niedziela)
16/M/12.00/ KS AZS AWF Pozna - WZS WKS Grunwald Pozna 0-9(0-5)
17/M/14.00/ KS Pomorzanin Toru - AZS Politechnika Poznaska 5-2(2-1)
18/M/12.00/ UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gsawa 5-4(2-2)

27.04.2017r.(czwartek)
09/M/18.30/ LKS Gsawa - WZS WKS Grunwald Pozna 2-6(0-1)

07.05.2017r.(niedziela)
19/M/12.00/ WZS WKS Grunwald Pozna - AZS Politechnika Poznaska 5-1(3-0)
20/M/15.00/ LKS Gsawa - KS AZS AWF Pozna 4-4(3-1)k.z.1-3
21/M/13.00/ UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toru 4-4(2-2)k.z.4-3

11.05.2017r.(czwartek)
24/M/g.19.00/ WZS WKS Grunwald Pozna - LKS Gsawa 7-3(4-1)

14.05.2017r.(niedziela)
22/M/14.00/ AZS Politechnika Poznaska - UKH Start 1954 Gniezno 3-1(0-1)
23/M/12.00/ KS AZS AWF Pozna - KS Pomorzanin Toru 2-5(0-2)


21.05.2017r.(niedziela)
25/M/14.00/ KS Pomorzanin Toru - WZS WKS Grunwald Pozna 3-5(2-1)
26/M/12.00/ KS AZS AWF Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 3-1 (1-0)
27/M/14.00/ LKS Gsawa - AZS Politechnika Poznaska 4-2(1-1)

04.06.2017r.(niedziela)
28/M/13.00/ UKH Start 1954 Gniezno - WZS WKS Grunwald Pozna 1-8(1-5)
29/M/14.00/ KS Pomorzanin Toru - LKS Gsawa 1-3(1-1)
30/M/14.00/ AZS Politechnika Poznaska - KS AZS AWF Pozna 3-4(1-1)

17-18.06.2017r. - turniej finaowy, Pozna boisko WKS Grunwald, ul. Promienista 27

17.06.2017r.(sobota) - mecze pfinaowe
g.10.00 I para pfinaowa
WZS WKS Grunwald Pozna (I) - LKS Gsawa (IV) 7-0(3-0)

g.14.30 II para pfinaowa
KS Pomorzanin Toru (II) - KS AZS AWF Pozna (III) 2-2(0-1)k.z.1-2

18.06.2017r.(niedziela)
g.11.45 mecz o III miejsce
KS Pomorzanin Toru -LKS Gsawa 2-7(1-3)
(przegrani par pfinaowych)

g.16.45 mecz o Mistrzostwo Polski
WZS WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 4-0(3-0)
(zwycizcy par pfinaowych)

Puchar Fair Play dla WZS WKS Grunwald Pozna

Nagrody indywidualne:

Zota laska dla Artura Mikuy (WZS WKS Grunwald Pozna) zdobywcy 39 bramek

Najlepszy zawodnik - Mateusz Poltaszewski(WZS WKS Grnwald Pozna)

Najlepsza bramkarz - Rafa Banaszak (KS AZS AWF Pozna)

Grupa Spadkowa

Tabela na 04.06.2017r.

LP

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

KS Warta Pozna

12

26

43-22

2.

LKS Rogowo

12

21

36-40

3.

KS Stella Gniezno

12

18

32-45

4.

KS Polonia Sroda Wlkp.

12

18

34-38

05.11.2016r.(sobota)
1/S / 10.00 / LKS Rogowo - KS Stella Gniezno 5-2(2-1)
2/S / 14.00 / KS Polonia Sroda Wlkp. - KS Warta Pozna 3-2(2-0)

06.11.2016r.(niedziela)
3/S / 12.00 / KS Polonia roda Wlkp. - LKS Rogowo 3-1(2-0)
4/S / / KS Warta Pozna - KS Stella Gniezno przeoono na r.wiosenn

II runda wiosenna


02.04.2017r.(niedziela)
05/S/ g.12.00 / LKS Rogowo - KS Warta Pozna 4-3(1-1)
06/S/ g.14.00 / KS Stella Gniezno - KS Polonia roda Wlkp. 2-6(1-3)

09.04.2017r.(niedziela)
07/S/ g.14.00 / KS Stella Gniezno - LKS Rogowo 2-4(1-0)
08/S/ g.12.00 / KS Warta Pozna - KS Polonia Sroda Wlkp. 4-2(2-1)

13.04.2017r.(czwartek)
04/S/ g. KS Warta Pozna - KS Stella Gniezno - przeoony

22.04.2017r.(sobota)
09/S/ g.14.00 / LKS Rogowo - KS Polonia Sroda Wlkp. 4-6(1-3)
10/S/ g.14.00 / KS Stella Gniezno - KS Warta Pozna 4-2(2-0)

23.04.2017r.(niedziela)
11/S/g. 14.00 / KS Warta Pozna - LKS Rogowo 5-0(1-0)
12/S/g. 14.00 / KS Polonia Sroda Wlkp. - KS Stella Gniezno 1-1(0-0)k.z.1-3


07.05.2017r.(niedziela)
13/S/g. 12.00/ LKS Rogowo - KS Stella Gniezno 4-5(3-3)
14/S/g.14.00/ KS Polonia Sroda Wlkp. - KS Warta Pozna mecz nie odby si

11.05.2017r.(czwartek)
03/S/g. 19.00/ KS Warta Pozna - KS Stella Gniezno 1-2(1-2)

14.05.2017r.(niedziela)
15/S/g. 14.00/ KS Polonia roda Wlkp. - LKS Rogowo 2-4(0-2)
16/S/g. 14.00/ KS Warta Pozna - KS Stella Gniezno -przeoony na 03.06.2017r.

20.05.2017r.(sobota)
17/S/g. 16.00/ KS Stella Gniezno - KS Polonia roda Wlkp. 3-1(1-0)

21.05.2017r.(niedziela)
18/S/g. 14.00/ LKS Rogowo - KS Warta Pozna 0-5(0-1)

25.05.2017r.(czwartek)
19/S/g. 20.00/ KS Stella Gniezno - KS Warta Pozna 1-6(0-1)
20/S/g. 19.00/ LKS Rogowo - KS Polonia roda Wlkp. 6-3(1-1)

27.05.2017r.(sobota)
21/S/g. 14.00/ KS Polonia roda Wlkp. - KS Stella Gniezno 4-5(2-1)

30.05.2017r.(wtorek)
14/S/g.19.00/ KS Polonia roda Wlkp. - KS Warta Pozna 0-3(0-0)

03.06.2017r.(sobota)
16/S/g.16.00/ KS Warta Pozna - KS Stella Gniezno 7-3(4-0)

04.06.2017r.(niedziela)
22/S/g. 11.00/ KS Stella Gniezno - LKS Rogowo 2-4(2-2)
23/S/g. 14.00/ KS Warta Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 3-3(1-1)kz.2-1

06.06.2017r.(wtorek)
24/S/g. 19.00/ KS Warta Pozna - LKS Rogowo 2-0(2-0)

17-18.06.2017r. mecze baraowe

17.06.2017r.(sobota)
g.17.00 KS Lipno Stszew - KS Stella Gniezno 5-3(3-1)

18.06.2017r.(niedziela)
g.12.00 KS Stella Gniezno - KS Lipno Stszew 3-2(2-1)
Awans do MP seniorw I liga sez.2017/2018 - KS Lipno Stszew

Klasyfikacja kocowa MP:
WZS WKS Grunwald Pozna - Mistrz Polski
KS AZS AWF Pozna - Wicemistrz Polski
LKS Gsawa - III miejsce
4.KS Pomorzanin Toru
5.UKH Start 1954 GNiezno
6.AZS Politechnika Poznaska
7.KS Warta Pozna
8.LKS Rogowo
9.KS Stella Gniezno - spadek MP seniorw II liga sez.2017/2018
10.KS Polonia roda Wlkp. - spadek MP seniorw II liga sez.2017/2018

Poz. Klub Gier Punkty Bramki

Newsletter — zapisz się