Aktualności

Weekend 07-08.05.2016 z hokejem na trawie

 

 

 

POZNA
Boisko AWF, ul. Krlowej Jadwigi 27/39

08.05.2016r.(niedziela)
I liga seniorw 12.00 KS AZS AWF Pozna ? LKS Gsawa 3-2 (1-0)
KS AZS AWF: O.Bator (16), M.Hulbj  (47),S.Adnan (53)
LKS Gsawa :M.Strykowski 2 (60,69)


I liga seniorw 14.00 WKS Grunwald Pozna ? AZS Politechnika Poznaska 7-0 (3-0)
W.Rataj 2 (1,38), Sz. Hutek(11), P.Kozowski 2(18r,69r),T.Wachowiak  (42), P.Bratkowski  (54r)

II liga seniorw 16.00 KS Warta Pozna ? KS Pomorzanin Toru 8-0(2-0)
R.Kulesza 4(9,41,47k,67r), J.Szyfter (13), M.Rohnka (55), A.Semonowicz (59), M.Grochal (67r)

Boisko Politechniki Poznaskiej, ul .Przysta 1

08.05.2016r.(niedziela)
MP seniorek 11.00 AZS Politechnika Poznaska ? LKS Rogowo 7-2 (4-1)
AZS PP:O.Walasek 2(7,56),R.Michaowicz 2 (27r, 45), J.Hawrot 2(32, 35r), W.Wojta  (66)
LKS Rogowo:N.Majchrzak 2 (25,41)

 

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Paczkowskiego 4

07.05.2016r.(sobota)
MP juniorw 16.00 KS Stella Gniezno ? LKS Gsawa 2-7(0-3)
Gsawa:K.Sudo  3(12,31,37), J.Rybak (33), K.Pacanowski 2(46,50), R.Winiewski (54r)
Stella: D.Jarzembowski 2(48r,65)

08.05.2016r.(niedziela)
I liga seniorw 12.00 KS Stella Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp. 4-2 (0-1)
KS Stella:R.Grotowski  2 (36,39), M.Andrzejczak  (62), D.Jarzembowski (70)
KS Polonia: M.Kubiak (8k)M.Dydymski (55r), D

 

TORU
Boisko OSiR, ul. Szosa Chemiska 75

08.05.2016r.(niedziela)
I liga seniorw 14.00 KS Pomorzanin Toru ? UKH Start 1954 Gniezno 4-4(3-2)k.z.3-1
Pomorzanin: V.Kalinchuk 2(26,60k), M.Kunklewski ( 22), V.Stretovych (24r)
Start: H.Czaiski (20), A.Broek (35r), J.Kurowski 2(50r,51)

 

GSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Biaego, ul. Sportowa 1

07.05.2016r.(sobota)
MP juniorw 16.00 LKS Rogowo ? KS AZS AWF Pozna 4-10(3-6)
Rogowo: P.Bernard 2(13r, 70r), .Karpiski (18), M.Mdry (34)
AZS AWF: K.Kosmaczewski 2(19,r59), P.Gobek 2(20,54), K.led 2(21,29), D.Karulak (26),
                W.Kania(31), P.Sobczak 2(64,70),

08.05.2016r.(niedziela)

II liga seniorw 16.00 LKS Rogowo ? KS Polonia Skierniewice 4-3(2-2)
Rogowo: M.Koperski 2(2,49), Sz.Pilaczyski (25), K.Przywara (70r)
Polonia: P.Sidarau 3(13,34k,68)

 

TARNOWSKIE GRY
Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 2, ul. Janasa 11

08.05.2016r.(niedziela)
MP seniorek 12.00 UKHT semka Tarnowskie Gry ? KS Hokej-Start-Brzeziny 0-2 (0-0)
M.Kozowska(59r) , Timonchik (68r)

 

SIEMIANOWICE LSKIE
Kompleks Sportowy Siemion, ul. Olimpijska

07.05.2016r.(sobota)
MP juniorek 12.00 HKS Siemianowiczanka ? ULKS Dwjka Nysa 1-6(0-2)
MP juniorw 14.00 HKS Siemianowiczanka ? KS Warta Pozna 6-1(2-0)
HKS: W.Cholewa 3(11,56,68), D.Jasklski (16), D.Filip (57), M.Michalski (37)
Warta: T.Lisowski (37r)

 

D
Boisko SMS, ul. Milionowa 12

07.05.2016r.(sobota)
MP juniorek 15.00 UKS SMS d ? AZS Politechnika Poznaska 0-3(0-1)
N.Suszyska 3(34,52,68)

 

BRZEZINY
Centrum Rekreacji, ul. Sportowa 1

07.05.2016r.(sobota)
MP juniorek 11.00 KS Hokej-Start-Brzeziny ? UKHT semka Tarnowskie Gry 1-1 (0-0)k.z.3-1 Brzeziny:. P.Adamus (62)
semka:J.Medo(49)

Newsletter — zapisz się