Aktualności

Weekend 23.04-24.04.2016r. z hokejem na trawie

 

 

POZNA
Boisko AWF, ul. Krlowej Jadwigi 27/39

24.04.2016r.(niedziela)
I liga seniorw 12.00 KS AZS AWF Pozna ? KS Pomorzanin Toru 2-2(0-0)k.z.3-4
AZS AWF: A Pacanowski (52r), .Kosmaczewski (66)
Pomorzanin: M.Kunklewski (59), R.Szrejter(60)


II liga seniorw 14.00 KS Warta Pozna ? LKS Rogowo 2-1(0-1)
Warta: A.Semonowicz (42), M.Wachowiak (57)
Rogowo: T.Bembenek (14r)

Boisko Politechniki, ul. Przysta 1

23.04.2016r.(sobota)
MP juniorek 12.00 AZS Politechnika Poznaska ? ULKS Dwjka Nysa 8-0(5-0)
N.Lewiska (7), R.Michaowicz  5(9,17,23,47,58r), D.Skoraszewska (33), N.Suszyska (65)

24.04.2016r.(niedziela)
I liga seniorw 14.00 AZS Politechnika Poznaska ? UKHT semka Tarnowskie Gry 12-0(7-0)
B.Szotek 4(2, 11,50,69), M.Trojanek 3(16,33,42), M.Stotko 3(18r,35k,62r), M.Komarek (32),
M.Przybylski (40)

 

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika , ul. Paczkowskiego 4

23.04.2016r.(sobota)
MP juniorw 10.00 UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Gsawa 4-5(1-3)
Start:J.Kurowski 2(29,70r), W.Jaskowiak (56), C.Wiernowolski (58)
Gsawa:K.Sudo(3), K.Kijewski (20), A.Wrzesiski 2(30,44),P.Antoniewicz(65)

MP juniorw 16.00 KS Stella Gniezno ? KS Warta Pozna

24.04.2016r.(niedziela)
I liga seniorw 12.00 UKH Start 1954 Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp. 6-2(2-2)
Start: M.Grotowski 2(1,19), J.Kurowski 2(37,68), A.Szymaski (57), M.Gromadzki (62k)
Polonia: M.Dydymski (17r), M.Kubiak (35k)

 

GSAWA
Stadion Gminny im .Leszka Biaego, ul. Sportowa 1

24.04.2016r.(niedziela)
I liga seniorw 14.00 LKS Gsawa ? KS Stella Gniezno 8-3(3-2)
Gsawa: K.Sudo (13), M.Strykowski 5(19,26,40,47,70), M.Mazany (49), M.Substyk (70)
Stella: D.Jarzembowski (9), M.Lewartowski 2(17,45r)

 

SIEMIANOWICE LSKIE
Kompleks Sportowy Siemion, ul. Olimpijska

24.04.2016r.(niedziela)
I liga seniorw 12.00 HKS Siemianowiczanka ? WKS Grunwald Pozna 1-7(1-4)
HKS: D.Just (23)
Grunwald: M.Wejerowski (10), K.Majchrzak 2(21,63), W.Rataj (25), T.Wachowiak 2(35,52), A.Krokosz(70)


TARNOWSKIE GRY
Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 2, ul. Janasa 11

23.04.2016r.(sobota)
MP juniorek 12.00 UKHT semka Tarnowskie Gry ? LKS Rogowo 0-0. k.z.2-1

I liga seniorw 16.00 WKS Grunwald Pozna ? UKHT semka Tarnowskie Gry 17-0(6-0)
K.Majchrzak 2(1,16), Mat.Poltaszewski(10), T.Wachowiak 2(11,66), M.Wejerowski 4(21,38,50,56),
P.Bratkowski 2(27r,70), Sohail 3(42r,48,57), W.Rataj (43), A.Krokosz 2(53,59)

24.04.2016r.(niedziela)
MP seniorek 12.00 UKHT semka Tarnowskie Gry ? LKS Rogowo 2-2(1-0 k.z2-3
semka: J.Medo(25) . M.Siwiec (41)
Rogowo: A.Nowak (46), P. Hyla (52)

 

TORU
Boisko OSiR, ul. Szosa Chemiska 75

24.04.2016r.(niedziela)
II liga seniorw 12.00 KS Pomorzanin Toru ? KS Lipno Stszew 2-7(1-1)
Pomorzanin:  D. Zieliski (3r),  P.Murszewski(65)
Lipno: P.Adrian 2( 34,59),  P.Poszwa 2(40,67), P.Kociemba (44), D.liwinski(56), B.Mruk(61)

 

BRZEZINY
Centrum Rekreacji, ul. Sportowa 1

23.04.2016r.(sobota)
MP juniorek 15.30 UKS SMS d ? KS Hokej-Start-Brzeziny 1-2 (1-1)

24.04.2016r.(niedziela)
MP seniorek 11.00 KS Hokej-Start-Brzeziny-AZS Politechnika Poznaska 0-1(0-0)
J.Hawrot (60r)

 

SKIERNIEWICE
Boisko OSiR,ul. Pomologiczna 10

23.04.2016r.(sobota)
II liga seniorw 14.00 KS Polonia Skierniewice ? KS Pomorzanin Toru 6-0(1-0)
P.Sidarau 2(30,48), Sz.Bednarek(52), S.Zmachynski (57r), K.Lipczyski(68), M.Szymczyk(69)

 

 

Newsletter — zapisz się