Nr sp.

Godzina

Zespoy

Wynik

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa A

 

 

 

I turniej - organizator ? LKS Rogowo: 29.11.2015r.(niedziela)

1

10.30

WKS Grunwald Pozna ? LKS Rogowo

16-3(11-1) 

2

11.40

KS AZS AWF Pozna ? UKS Baagany ubianka

10-2(3-0)

3

12.50

UKH Start 1954 Gniezno ? WKS Grunwald Pozna

  2-6(2-3) 

4

14.00

LKS Rogowo ? KS AZS AWF Pozna

  4-4(2-1)

5

15.10

UKS Baagany ubianka ? UKH Start 1954 Gniezno

  1-10(0-5)

 

 

 

 

II turniej ? organizator ? WKS Grunwald Pozna: 06.12.2015r.(niedziela)

6

13.30

WKS Grunwald Pozna ? UKS Baagany ubianka

16-1(7-1) 

7

14.40

LKS Rogowo ? UKH Start 1954 Gniezno

 2-3(1-1)

8

15.50

KS AZS AWF Pozna ? WKS Grunwald Pozna

 5-8(2-3)

9

17.00

UKS Baagany ubianka ? LKS Rogowo

 5-7(1-1)

10

18.10

UKH Start 1954 Gniezno ? KS AZS AWF Pozna

 2-3(2-3)

 

 

 

 

III turniej - organizator UKH Start 1954 Gniezno:09.01.2016r.(sobota)

11

14.30

LKS Rogowo ? WKS Grunwald Pozna

2-7(1-1) 

12

15.40

UKS Baagany ubianka ? KS AZS AWF Pozna

2-9(0-6)

13

16.50

WKS Grunwald Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno

6-2(2-1)

14

18.00

KS AZS AWF Pozna ? LKS Rogowo

4-1(2-1)

15

19.10

UKH Start 1954 Gniezno ? UKS Baagany ubianka

11-3(7-1) 

 

 

 

 

IV turniej ? organizator UKS Baagany ubianka: 31.01.2016r.(niedziela)

16

09.00

UKS Baagany ubianka ? WKS Grunwald Pozna

1-17(1-6) 

17

10.10

UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Rogowo

12-2(6-2)

18

11.20

WKS Grunwald Pozna ? KS AZS AWF Pozna

  8-1(4-0) 

19

12.30

LKS Rogowo ? UKS Baagany ubianka

  5-4(2-3) 

20

13.40

KS AZS AWF Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno

  4-4(2-2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela Grupy A po IV turniejach

 

 

 

 

 

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1

WKS Grunwald Pozna 

 8

 24

84-17 

2

KS AZS AWF Pozna

 8

 14 

40-31 

3

UKH Start 1954 Gniezno 

 8

 13 

46-27 

4

LKS Rogowo

 8 

   7 

26-55 

5

UKS Baagany ubianka 

 8

   0

19-85 

 

 

 

Grupa B

 

 

 

I turniej ? organizator LKS Gsawa: 28.11.2015r. (sobota)

1

12.30

KS Pomorzanin Toru ? LKS Gsawa

3-4(1-0) 

2

13.40

KS Stella Gniezno ? AZS Politechnika Poznaska

7-2(4-1) 

3

14.50

KS Warta Pozna ? KS Pomorzanin Toru

4-10(0-8)

4

16.00

LKS Gsawa ? KS Stella Gniezno

9-2(4-2)

5

17.10

AZS Politechnika Poznaska ? KS Warta Pozna

2-7(0-2)

 

 

 

 

II turniej ? organizator AZS Politechnika Poznaska: 09.01.2016r. (sobota)             

16

10.00

AZS Politechnika Poznaska ? KS Pomorzanin Toru

1-12(1-6) 

17

11.10

KS Warta Pozna ? LKS Gsawa

0-14(0-6) 

18

12.20

KS Pomorzanin Toru ? KS Stella Gniezno

11-4(3-1) 

19

13.30

LKS Gsawa ? AZS Politechnika Poznaska

11-3(8-2)

20

14.40

KS Stella Gniezno ? KS Warta Pozna

 4-7(2-3)

 

 

 

 

III turniej ? organizator KS Warta Pozna: 24.01.2016r. (niedziela)

11

10.30

LKS Gsawa ? KS Pomorzanin Toru

6-6(3-2) 

12

11.40

AZS Politechnika Poznaska ? KS Stella Gniezno

2-8(0-4) 

13

12.50

KS Pomorzanin Toru ? KS Warta Pozna

10-5(3-1) 

14

14.00

KS Stella Gniezno ? LKS Gsawa

 6-10(3-6)

15

15.10

KS Warta Pozna ? AZS Politechnika Poznaska

 2-1(0-0)

 

 

 

 

IV turniej ? organizator KS Pomorzanin Toru: 31.01.2016r.(niedziela)

6

15.00

KS Pomorzanin Toru ? AZS Politechnika Poznaska

11-1(4-1) 

7

16.10

LKS Gsawa ? KS Warta Pozna

6-3(2-1) 

8

17.20

KS Stella Gniezno ? KS Pomorzanin Toru

7-11(5-4)

9

18.30

AZS Politechnika Poznaska ? LKS Gsawa

3-10(1-4)

10

19.40

KS Warta Pozna ? KS Stella Gniezno

3-6(2-2) 

 

Tabela Grupy B po IV turniejach

 

 

 

 

 

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1

 LKS Gsawa

 8

22 

70-26 

2

 KS Pomorzanin Toru

 8

19 

74-32 

3

 KS Stella Gniezno

 8 

  9 

44-55 

4

 KS Warta Pozna

 8 

  9 

31-53 

5

 AZS Politechnika Poznaska

 8

  0

15-68 

 

 Lista strzelcw na dzie 21.02.2016r.
1. Krystian Makowski (KS Pomorzanin Toru) - 35 bramki - Zota Laska Redakcji Sport
    Marcin Grotowski (UKH Start 1954 Gniezno) - 28 bramek
3. Artur Mikua (WKS Grunwald Pozna) - 24 bramki
4.Mateusz Mazany (LKS Gsawa) - 21 bramek
5. Rafa Szrejter (KS Pomorzanin Toru) - 19 bramek
6.  Robert Gruszczyski (LKS Gsawa) - 18 bramek
7.Micha Makowski (KS Pomorzanin Toru) - 15 bramek
8. Marcin Lewartowski (KS Stella Gniezno)  - 14 bramek
9. Waldemar Rataj (WKS Grunwald Pozna) - 13 bramek
 10.Patryk Buka (KS AZS AWF Pozna) - 13 bramek
     Micha Raciniewski (KS Pomorzanin Toru) - 13 bramek
12.Mateusz Hulbj (KS AZS AWF Pozna) - 12 bramek
    Tomasz Marcinkowski (WKS Grunwald Pozna) - 12 bramek
14.Ryszard Winiewski (LKS Gsawa) - 11 bramek
     Mateusz Ulatowski (LKS Gsawa) - 11 bramek
     Tomasz Dutkiewicz (WKS Grunwald Pozna) - 11 bramek
 18.Artur Nojgebauer (LKS Rogowo) - 10 bramek
     Robert Grotowski (KS Stella Gniezno) - 10 bramek
     Damian Jarzembowski (KS Stella Gniezno) - 10 bramek
21.Piotr Kozowski (LKS Rogowo) - 9 bramek
     Dominik Kotulski (LKS Gsawa) - 9 bramek
 

Faza play off (wierfinay) - 07.02.2016r.(niedziela) Gsawa


1/B  g.10.30  KS AZS AWF Pozna - KS Stella Gniezno 6-4(2-1)
2/B  g.12.15  UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toru 6-12(3-5)


Finay ? 20-21.02.2016r. - Pozna , hala CityZen, ul.Droga Dbiska 10c


20.02.2016r.(sobota)
g.17.30 I para pfinaowa        LKS Gsawa -KS Pomorzanin Toru 6-12(3-6)
g.19.15 II para pfinaowa      WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 7-1(3-1)

21.02.2016r.(niedziela)
g.13.30                    spotkanie o III miejsce
                            LKS Gsawa - KS AZS AWF Pozna 7-3(2-1)
                             (przegrani par pfinaowych)

g.15.15                   spotkanie o Mistrzostwo Polski
                           WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 6-4(3-2)

                               (zwycizcy par pfinaowych)

 

Klasyfikacja kocowa HMP seniorw sez. 2015/2016:
WKS Grunwald Pozna - Mistrz Polski
KS Pomorzanin Toru - Wicemistrz Polski
LKS Gsawa - III miejsce
4.     KS AZS AWF Pozna
5-6.  UKH Start 1954 Gniezno
        KS Stella Gniezno
7-8.  LKS Rogowo
        KS Warta Pozna
9-10. UKS Baagany ubianka
         AZS Politechnika Poznaska
      
 Puchar Fair Play - KS Pomorzanin Toru

Najlepszy bramkarz turnieju finaowego  - Micha liwiski (KS Pomorzanin Toru)
Najlepszy zawodnik turnieju finaowego - Mateusz Poltaszewski (WKS Grunwald Pozna)
      
 
 


 

Newsletter — zapisz się