Sezon 2015/2016 Terminarz oraz wyniki meczów Halowych Mistrzostw Polski seniorów

 

 

 

Nr sp.

Godzina

Zespoły

Wynik

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa A

 

 

 

I turniej - organizator – LKS Rogowo: 29.11.2015r.(niedziela)

1

10.30

WKS Grunwald Poznań – LKS Rogowo

16-3(11-1) 

2

11.40

KS AZS AWF Poznań – UKS Bałagany Łubianka

10-2(3-0)

3

12.50

UKH Start 1954 Gniezno – WKS Grunwald Poznań

  2-6(2-3) 

4

14.00

LKS Rogowo – KS AZS AWF Poznań

  4-4(2-1)

5

15.10

UKS Bałagany Łubianka – UKH Start 1954 Gniezno

  1-10(0-5)

 

 

 

 

II turniej – organizator – WKS Grunwald Poznań: 06.12.2015r.(niedziela)

6

13.30

WKS Grunwald Poznań – UKS Bałagany Łubianka

16-1(7-1) 

7

14.40

LKS Rogowo – UKH Start 1954 Gniezno

 2-3(1-1)

8

15.50

KS AZS AWF Poznań – WKS Grunwald Poznań

 5-8(2-3)

9

17.00

UKS Bałagany Łubianka – LKS Rogowo

 5-7(1-1)

10

18.10

UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań

 2-3(2-3)

 

 

 

 

III turniej - organizator UKH Start 1954 Gniezno:09.01.2016r.(sobota)

11

14.30

LKS Rogowo – WKS Grunwald Poznań

2-7(1-1) 

12

15.40

UKS Bałagany Łubianka – KS AZS AWF Poznań

2-9(0-6)

13

16.50

WKS Grunwald Poznań – UKH Start 1954 Gniezno

6-2(2-1)

14

18.00

KS AZS AWF Poznań – LKS Rogowo

4-1(2-1)

15

19.10

UKH Start 1954 Gniezno – UKS Bałagany Łubianka

11-3(7-1) 

 

 

 

 

IV turniej – organizator UKS Bałagany Łubianka: 31.01.2016r.(niedziela)

16

09.00

UKS Bałagany Łubianka – WKS Grunwald Poznań

1-17(1-6) 

17

10.10

UKH Start 1954 Gniezno – LKS Rogowo

12-2(6-2)

18

11.20

WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań

  8-1(4-0) 

19

12.30

LKS Rogowo – UKS Bałagany Łubianka

  5-4(2-3) 

20

13.40

KS AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno

  4-4(2-2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela Grupy A po IV turniejach

 

 

 

 

 

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1

WKS Grunwald Poznań 

 8

 24

84-17 

2

KS AZS AWF Poznań

 8

 14 

40-31 

3

UKH Start 1954 Gniezno 

 8

 13 

46-27 

4

LKS Rogowo

 8 

   7 

26-55 

5

UKS Bałagany Łubianka 

 8

   0

19-85 

 

 

 

Grupa B

 

 

 

I turniej – organizator LKS Gąsawa: 28.11.2015r. (sobota)

1

12.30

KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa

3-4(1-0) 

2

13.40

KS Stella Gniezno – AZS Politechnika Poznańska

7-2(4-1) 

3

14.50

KS Warta Poznań – KS Pomorzanin Toruń

4-10(0-8)

4

16.00

LKS Gąsawa – KS Stella Gniezno

9-2(4-2)

5

17.10

AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań

2-7(0-2)

 

 

 

 

II turniej – organizator AZS Politechnika Poznańska: 09.01.2016r. (sobota)             

16

10.00

AZS Politechnika Poznańska – KS Pomorzanin Toruń

1-12(1-6) 

17

11.10

KS Warta Poznań – LKS Gąsawa

0-14(0-6) 

18

12.20

KS Pomorzanin Toruń – KS Stella Gniezno

11-4(3-1) 

19

13.30

LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska

11-3(8-2)

20

14.40

KS Stella Gniezno – KS Warta Poznań

 4-7(2-3)

 

 

 

 

III turniej – organizator KS Warta Poznań: 24.01.2016r. (niedziela)

11

10.30

LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń

6-6(3-2) 

12

11.40

AZS Politechnika Poznańska – KS Stella Gniezno

2-8(0-4) 

13

12.50

KS Pomorzanin Toruń – KS Warta Poznań

10-5(3-1) 

14

14.00

KS Stella Gniezno – LKS Gąsawa

 6-10(3-6)

15

15.10

KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska

 2-1(0-0)

 

 

 

 

IV turniej – organizator KS Pomorzanin Toruń: 31.01.2016r.(niedziela)

6

15.00

KS Pomorzanin Toruń – AZS Politechnika Poznańska

11-1(4-1) 

7

16.10

LKS Gąsawa – KS Warta Poznań

6-3(2-1) 

8

17.20

KS Stella Gniezno – KS Pomorzanin Toruń

7-11(5-4)

9

18.30

AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa

3-10(1-4)

10

19.40

KS Warta Poznań – KS Stella Gniezno

3-6(2-2) 

 

Tabela Grupy B po IV turniejach

 

 

 

 

 

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1

 LKS Gąsawa

 8

22 

70-26 

2

 KS Pomorzanin Toruń

 8

19 

74-32 

3

 KS Stella Gniezno

 8 

  9 

44-55 

4

 KS Warta Poznań

 8 

  9 

31-53 

5

 AZS Politechnika Poznańska

 8

  0

15-68 

 

 Lista strzelców na dzień 21.02.2016r.
1. Krystian Makowski (KS Pomorzanin Toruń) - 35 bramki - Złota Laska Redakcji Sport
    Marcin Grotowski (UKH Start 1954 Gniezno) - 28 bramek
3. Artur Mikuła (WKS Grunwald Poznań) - 24 bramki
4.Mateusz Mazany (LKS Gąsawa) - 21 bramek
5. Rafał Szrejter (KS Pomorzanin Toruń) - 19 bramek
6.  Robert Gruszczyński (LKS Gąsawa) - 18 bramek
7.Michał Makowski (KS Pomorzanin Toruń) - 15 bramek
8. Marcin Lewartowski (KS Stella Gniezno)  - 14 bramek
9. Waldemar Rataj (WKS Grunwald Poznań) - 13 bramek
 10.Patryk Bułka (KS AZS AWF Poznań) - 13 bramek
     Michał Raciniewski (KS Pomorzanin Toruń) - 13 bramek
12.Mateusz Hulbój (KS AZS AWF Poznań) - 12 bramek
    Tomasz Marcinkowski (WKS Grunwald Poznań) - 12 bramek
14.Ryszard Wiśniewski (LKS Gąsawa) - 11 bramek
     Mateusz Ulatowski (LKS Gąsawa) - 11 bramek
     Tomasz Dutkiewicz (WKS Grunwald Poznań) - 11 bramek
 18.Artur Nojgebauer (LKS Rogowo) - 10 bramek
     Robert Grotowski (KS Stella Gniezno) - 10 bramek
     Damian Jarzembowski (KS Stella Gniezno) - 10 bramek
21.Piotr Kozłowski (LKS Rogowo) - 9 bramek
     Dominik Kotulski (LKS Gąsawa) - 9 bramek
 

Faza play off (ćwierćfinały) - 07.02.2016r.(niedziela) Gąsawa


1/B  g.10.30  KS AZS AWF Poznań - KS Stella Gniezno 6-4(2-1)
2/B  g.12.15  UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toruń 6-12(3-5)


Finały – 20-21.02.2016r. - Poznań , hala CityZen, ul.Droga Dębińska 10c


20.02.2016r.(sobota)
g.17.30 I para półfinałowa        LKS Gąsawa -KS Pomorzanin Toruń 6-12(3-6)
g.19.15 II para półfinałowa      WKS Grunwald Poznań - KS AZS AWF Poznań 7-1(3-1)

21.02.2016r.(niedziela)
g.13.30                    spotkanie o III miejsce
                            LKS Gąsawa - KS AZS AWF Poznań 7-3(2-1)
                             (przegrani par półfinałowych)

g.15.15                   spotkanie o Mistrzostwo Polski
                           WKS Grunwald Poznań - KS Pomorzanin Toruń 6-4(3-2)

                               (zwycięzcy par półfinałowych)

 

Klasyfikacja końcowa HMP seniorów sez. 2015/2016:
WKS Grunwald Poznań - Mistrz Polski
KS Pomorzanin Toruń - Wicemistrz Polski
LKS Gąsawa - III miejsce
4.     KS AZS AWF Poznań
5-6.  UKH Start 1954 Gniezno
        KS Stella Gniezno
7-8.  LKS Rogowo
        KS Warta Poznań
9-10. UKS Bałagany Łubianka
         AZS Politechnika Poznańska
      
 Puchar Fair Play - KS Pomorzanin Toruń

Najlepszy bramkarz turnieju finałowego  - Michał Śliwiński (KS Pomorzanin Toruń)
Najlepszy zawodnik turnieju finałowego - Mateusz Poltaszewski (WKS Grunwald Poznań)
      
 
 


 

Newsletter — zapisz się