Tabela rozgrywek  - stan na 12.06.2016r.

poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

WKS Grunwald Pozna

 18

 54

141-23

2.

KS Pomorzanin Toru

 18

 40

  81-42

3.

KS AZS AWF Pozna

 18

 39

  69-35

4.

LKS Gsawa

 18

 28

  73-50

5.

UKH Start 1954 Gniezno

 18

 28

  63-52

6.

AZS Politechnika Poznaska

 18

 24

  66-60

7.

KS Stella Gniezno

 18

 21

  57-79

8.

KS Polonia roda Wlkp.

 18

 16

  29-74

9.

HKS Siemianowiczanka

 18

 15

  33-82

10. 

UKHT semka Tarnowskie Gry

 18

   5

 18-133

 

Klasyfikacja strzelcw bramek na 26.06.2016r.

L.P.

Imi i nazwisko/klub

Liczba bramek

1.

Marcin Strykowski(LKS Gsawa)

29

2.

Waldemar Rataj (WKS Grunwald Pozna)

26

3.

Marcin Grotowski (UKH Start 1954 Gniezno)

22

4. 

Karol Majchrzak (WKS Grunwald Pozna)

21

5.

Vitalij Kalinchuk (KS Pomorzanin Toru)

21

6. 

Maciej Wejerowski (WKS Grunwald Pozna)

19

7. 

Pawe Bratkowski (WKS Grunwald Pozna)

18

 

Mateusz Stotko (AZS Politechnika Poznaska)

18

9. 

Damian Jarzembowski (KS Stella Gniezno)

 17 

10.

Jacek Kurowski (UKH Start 1954 Gniezno)

 16 

 

Mikoaj Gumny (KS AZS AWF Pozna)

16

12.

Marcin Lewartowski (KS Stella Gniezno)

15

13. 

Micha Dydymski (KS Polonia roda Wlkp.)

13

14.

Robert Grotowski (KS Stella Gniezno)

12

15.

Tomasz Wachowiak (WKS Grunwald Pozna)

 12  

16. 

 Krystian Sudo (LKS Gsawa)

  10   

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz oraz wyniki spotka

Nr

Godzina

Zespoy

Wynik

 

 

 

 

 

 

 28.08.2015 (przeoony z 13.09.2015)

 

 5.

18:00 

 WKS Grunwald Pozna - HKS Siemianowiczanka

 13-1 (9-0)

 

 

 

 

 

 

06.09.2015r.(niedziela)

 

1.

12.00

KS AZS AWF Pozna ? WKS Grunwald Pozna

0-3(0-1) 

2.

14.00

LKS Gsawa ? UKHT semka Tarnowskie Gry

10-0(3-0)

3.

12.00

UKH Start 1954 Gniezno ? KS Stella Gniezno

 3-2(2-0)

4.

14.00

KS Polonia roda Wlkp. ? HKS Siemianowiczanka

 2-1(0-1)

 

 

 

 

 

 

13.09.2015r.(niedziela)

 

6.

14.00

KS Polonia roda Wlkp. ? UKH Start 1954 Gniezno

1-6(1-3) 

7.

12.00

KS Stella Gniezno ? LKS Gsawa

3-3(1-2)k.z.5-4 

8.

14.00

UKHT semka Tarnowskie Gry? AZS Politechnika Poznaska

 0-7(0-4)

9.

12.00

KS Pomorzanin Toru ? KS AZS AWF Pozna

 2-1(0-1) 

 

 

 

 

 

 

20.09.2015r.(niedziela)

 

10.

12.00

Politechnika Poznaska ? WKS Grunwald Pozna

 4-8(3-5) 

11.

14.00

LKS Gsawa ? KS AZS AWF Pozna

 5-0(4-0)

12.

12.00

UKH Start 1954 Gniezno ? KS Pomorzanin Toru

 1-2(0-2)

13.

12.00

HKS Siemianowiczanka ? UKHT semka Tarnowskie Gry

 0-1(0-1)

14.

14.00

KS Polonia roda Wlkp. ? KS Stella Gniezno

 2-5(0-2)

 

 

 

 

 

 

26.09.2015r.(sobota)

 

15.

16.00

AZS Politechnika Poznaska ? KS Pomorzanin Toru

 2-3(1-2)

 

 

 

 

 

 

27.09.2015r.(niedziela)

 

16.

12.00

WKS Grunwald Pozna ? KS Stella Gniezno

8-3(3-3) 

17.

14.00

UKHT semka Tarnowskie Gry ? KS Polonia roda Wlkp.

 2-2(1-2)k.z.4-1

18.

14.00

KS Pomorzanin Toru ? HKS Siemianowiczanka

 8-1(4-1)

19.

14.00

KS AZS AWF Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno

 3-1(2-0)

20.

12.00

AZS Politechnika  Poznaska ? LKS Gsawa

 3-2(2-0)

 

 

 

 

 

 

04.10.2015r.(niedziela)

 

21.

13.00

WKS Grunwald Pozna ? KS Pomorzanin Toru

 5-0(1-0)

22.

15.00

KS AZS AWF Pozna ? UKHT semka Tarnowskie Gry

 10-1(5-0)

23.

11.00

AZS Politechnika Poznaska ? KS Stella Gniezno

 6-4(3-2)

24.

14.00

LKS Gsawa ? KS Polonia roda Wlkp.

 5-1(2-0)

25.

14.00

HKS Siemianowiczanka ? UKH Start 1954 Gniezno

 3-6(2-2)

 

 

 

 

 

 

18.10.2015r.(niedziela)

 

26.

14.00

KS Polonia roda Wlkp. ? WKS Grunwald Pozna

 0-6(0-3)

27.

12.00

KS Stella Gniezno ? HKS Siemianowiczanka

 3-3(2-1)k.z.3-4

28.

14.00

UKH Start 1954 Gniezno ? UKHT semka Tarnowskie Gry

 9-0(4-0)

29.

14.00

KS Pomorzanin Toru ? LKS Gsawa

 3-2(1-2)

30.

14.00

KS AZS AWF Pozna ? Politechnika Poznaska

 3-3(2-1)k.z.4-3

 

 

 

 

 

 

24.10.2015r.(sobota)

 

31.

16.00

UKH Start 1954 Gniezno ? WKS Grunwald Pozna

 2-3(0-3)

 

 

 

 

 

 

25.10.2015r.(niedziela)

 

32.

14.00

UKHT semka Tarnowskie Gry ? WKS Grunwald Pozna

1-13(1-7) 

33.

12.00

KS Pomorzanin Toru ? KS Stella Gniezno

8-3(4-2) 

34.

12.00

KS AZS AWF Pozna ? KS Polonia roda Wlkp.

4-2(1-1) 

35.

14.00

Politechnika Poznaska ? HKS Siemianowiczanka

4-3(3-1) 

36.

14.00

LKS Gsawa ? UKH Start 1954 Gniezno

5-2(3-0)

 

 

 

 

 

 

08.11.2015r.(niedziela)

 

37.

14.00

WKS Grunwald Pozna ?LKS Gsawa

 8-3(5-0)

38.

12.00

 Politechnika Poznaska - UKH Start 1954 Gniezno

 2-2(0-1)k.z.0-2

39.

14.00

HKS Siemianowiczanka ? KS AZS AWF Pozna

 1-2(1-1)

40.

14.00

KS Pomorzanin Toru ? KS Polonia roda Wlkp.

 8-1(1-1)

41.

14.00

KS Stella Gniezno ? UKHT semka Tarnowskie Gry

 6-0(4-0)

 

 

 

 

 

 

15.11.2015r. (niedziela)

 

42.

14.00

HKS Siemianowiczanka ? LKS Gsawa

2-2(1-1)k.z.3-2 

43.

14.00

KS Polonia roda Wlkp. ? Politechnika Poznaska

0-3(0-2) 

44.

14.00

KS Stella Gniezno ? KS AZS AWF Pozna

1-2 (0-1)

45.

14.00

UKHT semka Tarnowskie Gry ? KS Pomorzanin Toru

0-5(0-3) 

 

 II RUNDA SEZONU

Nr

Godzina

Zespoy

Wynik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.04.2016r.(niedziela)

 

46

12.00

KS Stella Gniezno ? WKS Grunwald Pozna

0-11(0-3) 

47

14.00

KS Polonia roda Wlkp. ? UKHT semka Tarnowskie Gry

2-1(1-1) 

48

14.00

HKS Siemianowiczanka ? KS Pomorzanin Toru

1-9(0-2) 

49

14.00

UKH Start 1954 Gniezno ? KS AZS AWF Pozna

2-9(0-3) 

50

14.00

LKS Gsawa ? AZS Politechnika Poznaska

6-1(2-0)

 

 

 

 

 

 

16.04.2016r.(sobota)

 

51

16.00

WKS Grunwald Pozna ? KS Polonia roda Wlkp.

 11-0(5-0)

52

16.00

HKS Siemianowiczanka ? KS Stella Gniezno

 3-4(0-3)

53

16.00

UKHT semka Tarnowskie Gry ? UKH Start 1954 Gniezno

 2-3(1-2)

54

16.00

LKS Gsawa ? KS Pomorzanin Toru

 6-3(3-2)

55

16.00

AZS Politechnika Poznaska ? KS AZS AWF Pozna

 3-5(1-4)

 

 

 

 

 

 

23.04.2016r.(sobota)

 

56

16.00

WKS Grunwald Pozna ? UKHT semka Tarnowskie Gry

 17-0(6-0)

 

 

 

 

 

 

24.04.2016r.(niedziela)

 

57

12.00

UKH Start 1954 Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp.

6-2(2-2) 

58

14.00

LKS Gsawa ? KS Stella Gniezno

 8-3 (3-2)

59

14.00

AZS Politechnika Poznaska ? UKHT semka Tarnowskie Gry

12-0 (7-0) 

60

12.00

KS AZS AWF Pozna ? KS Pomorzanin Toru

2-2(0-0)k.z.3-4 

61

12.00

HKS Siemianowiczanka ? WKS Grunwald Pozna

1-7(1-4)

 

 

 

 

 

 

08.05.2016r.(niedziela)

 

62

14.00

WKS Grunwald Pozna ? AZS Politechnika Poznaska

7-0(3-0) 

63

12.00

KS AZS AWF Pozna ? LKS Gsawa

3-2(1-0) 

64

14.00

KS Pomorzanin Toru ? UKH Start 1954 Gniezno

4-4(3-2)k.z.3-1 

65

12.00

UKHT semka Tarnowskie Gry ? HKS Siemianowiczanka

3-5(1-3) 

66

12.00

KS Stella Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp.

4-2(0-1) 

 

 

 

 

 

 

14.05.2016r.(sobota)

 

67

16.00

KS Pomorzanin Toru ? AZS Politechnika Poznaska

2-1(0-0) 

 

 

 

 

 

 

15.05.2015r.(niedziela)

 

68

14.00

LKS Gsawa ? HKS Siemianowiczanka

 2-3(1-2)

69

14.00

AZS Politechnika Poznaska ? KS Polonia roda Wlkp.

 1-2(1-1)

70

12.00

KS AZS AWF Pozna ? KS Stella Gniezno

 4-3(1-3)

71

14.00

KS Pomorzanin Toru ? UKHT semka Tarnowskie Gry

 11-2

72

10.00

WKS Grunwald Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno

 6-3(4-2)

 

 

 

 

 

 

22.05.2016r.(niedziela)

 

73

14.00

KS Pomorzanin Toru ? WKS Grunwald Pozna

1-5(1-3) 

74

14.00

UKHT semka Tarnowskie Gry ? KS AZS AWF Pozna

1-7(0-4) 

75

16.00

KS Stella Gniezno ? AZS Politechnika Poznaska

 4-7(3-3)

76

14.00

KS Polonia roda Wlkp. ? LKS Gsawa

4-1(3-0) 

77

14.00

UKH Start 1954 Gniezno ? HKS Siemianowiczanka

5-1(3-0) 

 

 

 

 

 

 

04.06.2016r.(sobota)

 

78

16.00

KS Stella Gniezno ? KS Pomorzanin Toru

1:7(1:2)

79

16.00

KS Polonia roda Wlkp. ? KS AZS AWF Pozna

0:4(0:2)

80

18.00

HKS Siemianowiczanka ? AZS Politechnika Poznaska

3:3(0:2)k.z.2:0 

81

18.00

UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Gsawa

3:3(2:1)k.z.2:4

 

 

 

 

 

 

05.06.2016r.(niedziela)

 

82

12.00

WKS Grunwald Pozna ? KS AZS AWF Pozna

3:2(1:0) 

83

14.00

UKHT semka Tarnowskie Gry ? LKS Gsawa

2:7(2:1)

84

12.00

KS Stella Gniezno ? UKH Start 1954 Gniezno

1:0(1:0)

85

14.00

HKS Siemianowiczanka ? KS Polonia roda Wlkp.

2:1(0:0)

 

 

 

 

 

 

12.06.2016r.(niedziela)

 

86

14.00

LKS Gsawa ? WKS Grunwald Pozna

2-7(0-1) 

87

14.00

UKH Start 1954 Gniezno ? AZS Politechnika Poznaska

5-3(2-1) 

88

14.00

KS AZS AWF Pozna ? HKS Siemianowiczanka

8-0(5-0) 

89

14.00

KS Polonia roda Wlkp. ? KS Pomorzanin Toru

4-3(3-1) 

90

14.00

UKHT semka Tarnowskie Gry ? KS Stella Gniezno

2-7(1-3) 

Nr

Godzina

Zespoy

Wynik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.04.2016r.(niedziela)

 

46

12.00

KS Stella Gniezno ? WKS Grunwald Pozna

 

47

14.00

KS Polonia roda Wlkp. ? UKHT semka Tarnowskie Gry

 

48

14.00

HKS Siemianowiczanka ? KS Pomorzanin Toru

 

49

14.00

UKH Start 1954 Gniezno ? KS AZS AWF Pozna

 

50

14.00

LKS Gsawa ? AZS Politechnika Poznaska

 

 

 

 

 

 

 

16.04.2016r.(sobota)

 

51

16.00

WKS Grunwald Pozna ? KS Polonia roda Wlkp.

 

52

16.00

HKS Siemianowiczanka ? KS Stella Gniezno

 

53

16.00

UKHT semka Tarnowskie Gry ? UKH Start 1954 Gniezno

 

54

16.00

LKS Gsawa ? KS Pomorzanin Toru

 

55

16.00

AZS Politechnika Poznaska ? KS AZS AWF Pozna

 

 

 

 

 

 

 

23.04.2016r.(sobota)

 

56

16.00

WKS Grunwald Pozna ? UKHT semka Tarnowskie Gry

 

 

 

 

 

 

 

24.04.2016r.(niedziela)

 

57

12.00

UKH Start 1954 Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp.

 

58

14.00

LKS Gsawa ? KS Stella Gniezno

 

59

14.00

AZS Politechnika Poznaska ? UKHT semka Tarnowskie Gry

 

60

12.00

KS AZS AWF Pozna ? KS Pomorzanin Toru

 

61

12.00

HKS Siemianowiczanka ? WKS Grunwald Pozna

 

 

 

 

 

 

 

08.05.2016r.(niedziela)

 

62

14.00

WKS Grunwald Pozna ? AZS Politechnika Poznaska

 

63

12.00

KS AZS AWF Pozna ? LKS Gsawa

 

64

14.00

KS Pomorzanin Toru ? UKH Start 1954 Gniezno

 

65

12.00

UKHT semka Tarnowskie Gry ? HKS Siemianowiczanka

 

66

12.00

KS Stella Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp.

 

 

 

 

 

 

 

14.05.2016r.(sobota)

 

67

16.00

KS Pomorzanin Toru ? AZS Politechnika Poznaska

 

 

 

 

 

 

 

15.05.2015r.(niedziela)

 

68

14.00

LKS Gsawa ? HKS Siemianowiczanka

 

69

14.00

AZS Politechnika Poznaska ? KS Polonia roda Wlkp.

 

70

12.00

KS AZS AWF Pozna ? KS Stella Gniezno

 

71

14.00

KS Pomorzanin Toru ? UKHT semka Tarnowskie Gry

 

72

12.00

WKS Grunwald Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno

 

 

 

 

 

 

 

22.05.2016r.(niedziela)

 

73

14.00

KS Pomorzanin Toru ? WKS Grunwald Pozna

 

74

14.00

UKHT semka Tarnowskie Gry ? KS AZS AWF Pozna

 

75

12.00

KS Stella Gniezno ? AZS Politechnika Poznaska

 

76

14.00

KS Polonia roda Wlkp. ? LKS Gsawa

 

77

14.00

UKH Start 1954 Gniezno ? HKS Siemianowiczanka

 

 

 

 

 

 

 

04.06.2016r.(sobota)

 

78

16.00

KS Stella Gniezno ? KS Pomorzanin Toru

 

79

16.00

KS Polonia roda Wlkp. ? KS AZS AWF Pozna

 

80

16.00

HKS Siemianowiczanka ? AZS Politechnika Poznaska

 

81

18.00

UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Gsawa

 

 

 

 

 

 

 

05.06.2016r.(niedziela)

 

82

12.00

WKS Grunwald Pozna ? KS AZS AWF Pozna

 

83

14.00

UKHT semka Tarnowskie Gry ? LKS Gsawa

 

84

12.00

KS Stella Gniezno ? UKH Start 1954 Gniezno

 

85

14.00

HKS Siemianowiczanka ? KS Polonia roda Wlkp.

 

 

 

 

 

 

 

12.06.2016r.(niedziela)

 

86

14.00

LKS Gsawa ? WKS Grunwald Pozna

 

87

14.00

UKH Start 1954 Gniezno ? AZS Politechnika Poznaska

 

88

14.00

KS AZS AWF Pozna ? HKS Siemianowiczanka

 

89

14.00

KS Polonia roda Wlkp. ? KS Pomorzanin Toru

 

90

14.00

UKHT semka Tarnowskie Gry ? KS Stella Gniezno

 

 

25.06. -26.06.2016r. ? finay ? Pozna


25.06.2016r.(sobota)
g.12.00      I para pfinaowa WKS Grunwald Pozna(I) - LKS Gsawa (IV) 8-0(3-0)
g.17.30      II para pfinaowa KS Pomorzanin Toru - KS AZS AWF Pozna 2-3(1-2)

26.06.2016r.(niedziela)
g.11.00                                 spotkanie o III miejsce 
                                 KS Pomorzanin Toru - LKS Gsawa 6-3(2-0)
g.15.30                                 spotkanie o Mistrzostwo Polski 
                                 WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 6-1(2-1)

 

 

- mecze baraowe (II m. MP seniorw II liga ? IX m. MP seniorw I liga)
 
25.06.2016r.(sobota)
g.18.00       LKS Rogowo - HKS Siemianowiczanka 7-3(4-1)

26.06.2016r.(niedziela)
g.16.00       HKS Siemianowiczanka - LKS Rogowo 3-3(2-1)

 


Klasyfikacja kocowa MP:
WKS Grunwald Pozna - Mistrz Polski
KS AZS AWF Pozna - Wicemistrz Polski
KS Pomorzanin Toru - III miejsce
4. LKS Gsawa
5.UKH Start 1954 Gniezno
6.AZS Politechnika Poznaska
7.KS Stella Gniezno
8.KS Polonia roda Wlkp.
9.HKS Siemianowiczanka - spadek do II ligi
10.UKHT semka Tarnowskie Gry - spadek do II ligi

Newsletter — zapisz się