W rozgrywkach o HMP seniorw 2014/15 uczestniczy 8 druyn:

- WKS Grunwald Pozna
- KS AZS AWF Pozna
- KS Pomorzanin Toru
- KS Stella Gniezno
- LKS Gsawa
- LKS Rogowo
- UKS Baagany ubianka
- AZS Politechnika Poznaska

 

stan na 25.01.2015r.: 

Nr Klub Gier Pkt Br.
1. WKS Grunwald Pozna    7   18   60-21
2. LKS Gsawa`    7   18   52-26
3. KS AZS AWF Pozna    7   13   32-22
4. KS Pomorzanin Toru    7   11   51-41
5. AZS Politechnika Poznaska    7     6   31-53
6. KS Stella Gniezno    7     6   32-39
7. LKS Rogowo    7     4   21-44
8. UKS Baagany ubianka    7     4   25-58

Klasyfikacja strzelcw bramek na 22.02.2015r.
1. Waldemar Rataj (WKS Grunwald Pozna) - 26 bramek
2. Micha Warkoczewski (LKS Gsawa) - 16 bramek
    Tomasz Dutkiewicz (WKS Grunwald Pozna) - 16 bramek
4. Marcin Michniak (AZS Politechnika Poznaska) - 15 bramek
    Karol kwiatkowski (LKS Gsawa) - 13 bramek
6. Patryk Buka (KS AZS AWF Pozna) - 10 bramek
    Damian Jarzembowski (KS Stella Gniezno) - 11 bramek
8. Arkadiusz Rutkowski (KS Pomorzanin Toru) - 9 bramek
    Hubert Grotowski (KS Stella Gniezno) - 9 bramek
10.Artur Pacanowski (KS AZS AWF Pozna) - 8 bramek
    Filip Sawski (LKS Rogowo) - 7 bramek
    ukasz Kosmaczewski (KS AZS AWF Pozna) - 8 bramek
    Mariusz Kowalski (UKS Baagany ubianka) - 7 bramek
   


Terminarz meczw:

 29.11.2014r.(sobota) -organizator KS Stella Gniezno
miejsce: hala sportowa GOSiR,ul. Paczkowskiego 4


g.13.00   KS Stella Gniezno - AZS Politechnika Poznaska 9-3(4-0)
   14.10   KS AZS AWF Pozna - WKS Grunwakd Pozna 4-6(4-4)
   15.20   KS Stella Gniezno - WKS Grunwald Pozna 3-8(1-4)
   16.30   KS AZS AWF Pozna - AZS Politechnika Poznaska 5-3(2-2)

 

05.12.2014r.(pitek) - organizator KS AZS AWF Pozna
miejsce: hala sportowa City Zen, ul. Droga Dbiska 10c

    19.30   KS AZS AWF Pozna - KS Stella Gniezno 4-3(1-2)
    20.40   AZS Politechnika Poznaska - WKS Grunwald Pozna 6-5(3-0)

 

05.12.2014r.(pitek) - organizatorzy UKS Baagany ubianka/KS Pomorzanin Toru
miejsce: Toru, hala sportowo-widowiskowa ul. Bema


  g.19.00   UKS Baagany ubianka - KS Pomorzanin Toru 3-11(1-3)

 

07.12.2014r.(niedziela) - organizatorzy LKS Gsawa/LKS Rogowo
miejsce: Gsawa, hala sportowa ZSP, ul. Leszka Biaego 6


 g.16.00  LKS Gsawa - LKS Rogowo 5-2(1-1)

 

21.12.2014r.(niedziela) -organizator - LKS Rogowo
miejsce: Rogowo, hala sportowa ZSP, ul. Szkolna


g.  13.00  LKS Rogowo - UKS Baagany ubianka 7-3(3-0)
     14.10  LKS Gsawa - KS Pomorzanin Toru 10-7(5-2)
     15.20  LKS Rogowo - KS Pomorzanin Toru 3-10(0-6)
     16.30  UKS Baagany ubianka - LKS Gsawa 2-10(1-2)


11.01.2014r.(niedziela) - organizator LKS Gsawa

    15.00   KS Stella Gniezno - LKS Rogowo 3-3(2-2)
    16.10   KS AZS AWF Pozna - LKS Gsawa 3-4(2-1)
    17.20   KS AZS AWF Pozna - LKS Rogowo 5-0(3-0)
    18.30   KS Stella Gniezno - LKS Gsawa 2-9(1-2)

 

11.01.2014r. (niedziela) - organizator UKS Baagany ubianka


11.00      AZS Politechnika Poznaska - UKS Baagany ubianka 4-7(1-3)
12.10      KS Pomorzanin Toru - WKS Grunwald Pozna 1-10(0-2)
13.20      WKS Grunwald Pozna - UKS Baagany ubianka 12-1(7-0)
14.30      KS Pomorzanin Toru - AZS Politechnika Poznaska 13-6(6-4)

 

24.01.2014r.(sobota) - organizator WKS Grunwlad Pozna/AZS Politechnika Poznaska


g.10.00  AZS Politechnika Poznaska - LKS Rogowo 6-4(3-1)
   11.10  WKS Grunwald Pozna - LKS Gsawa 7-4(3-3)
   12.20  WKS Grunwald Pozna - LKS Rogowo 12-2(10-1)
   13.30  AZS Politechnika Poznaska - LKS Gsawa 3-10(0-4)

 

 25.01.2014r.(niedziela) - organizator KS Pomorzanin Toru        

 11.00  KS Stella Gniezno - UKS Baagany ubianka 6-6(4-2)
 12.10  KS AZS AWF Pozna - KS Pomorzanin Toru 3-3(1-1)
 13.20  KS AZS AWF Pozna - UKS Baagany ubianka 8-3(4-0)
 14.30  KS Stella Gniezno - KS Pomorzanin Toru 6-6(2-1)

Udzia we finale maj:
WKS Grunwald Pozna (Mistrz Polski sez. 2013/2014)
KS Pomorzanin Toru (Wicemistrz Polski sez. 2013/2014)
KS AZS AWF Pozna (III miejsce Halowych Mistrzostw Polski sez.2013/2014)

Zgodnie z obowizujcym Regulaminem rozgrywek do turnieju finaowego na podstawie wynikw poniszej tabeli awansoway:

1.LKS Gsawa
2.KS Stella Gniezno
3.LKS Rogowo

Tabela midzy 5 druynami ubiegajcymi si o awans do finaw po rundzie zasadniczej:

Nr Klub Gier  Pkt Br.
1.  LKS Gsawa    4    12  34-9
2.  KS Stella Gniezno    4      5  20-21
3.  LKS Rogowo    4      4  16-17
4.  UKS Baagany ubianka    4      4  18-27
5.  AZS Politechnika Poznaska    4      3  16-30
 

Turniej fnaowy - 21-22.02.2015r. 
miejsce: Pleszew, hala sportowa ul. Boleswa Krzywoustego 4

Grupa A
1.WKS Grunwald Pozna 
2.LKS Gsawa
3.KS Stella Gniezno

Grupa B
1.KS Pomorzanin Toru
2.KS AZS AWF Pozna
3.LKS Rogowo

21.02.2015r.(sobota) - eliminacje w grupach
g.11.00  A   WKS Grunwald Pozna - LKS Gsawa 6-3(3-1)
   12.20  B   KS Pomorzanin Toru - KS AZS AWF Pozna 7-4(4-3)
   13.40  A   LKS Gsawa - KS Stella Gniezno 6-3(4-3)
   15.00  B   KS AZS AWF Pozna - LKS Rogowo 1-1(0-0)
   16.20  A   WKS Grunwald Pozna - KS Stella Gniezno 12-3(4-3)
   17.40  B   KS Pomorzanin Toru - LKS Rogowo 4-3(2-1)

22.02.2015r. (niedziela) - finay
   11.00     spotkanie o III miejsce
                  LKS Gsawa - LKS Rogowo 9-4(2-1)

                 (II miejsce Grupa A - II miejsce Grupa B)


   13.00     spotkanie o Mistrzostwo Polski
                 WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 5-4(2-2)

                 (I miejsce Grupa A - I miejsce Grupa B)

 

Klasyfikacja kocowa HMP:
WKS Grunwald Pozna - Mistrz Polski
KS Pomorzanin Toru - Wicemistrz Polski
LKS Gsawa - III miejsce
4. LKS Rogowo
5.KS AZS AWF Pozna
    KS Stella Gniezno
7.UKS Baagany ubianka
8.AZS Politechnika Poznaska




  
     

Newsletter — zapisz się