Stan na 17.05.2015r.:

poz. Klub Gier Punkty Bramki
1. WKS Grunwald Pozna  18  50  157-17
2. KS Pomorzanin Toru  18  45  126-42
3. KS AZS AWF Pozna  18  36    70-48
4. AZS Politechnika Poznaska  18  34    60-58
5. LKS Gsawa  18  27    62-64
6. UKH Start 1954 Gniezno  18  22    62-95
7. KS Polonia Sroda Wlkp.  18  15    35-86
8. MKS Siemianowiczanka  18  15    49-104
9. LKS Rogowo  18  14    31-86
10. KS Warta Pozna  18  12    47-99

 

Klasyfikacja strzelcw bramek na 31.05.2015r.:

1. Karol Majchrzak (WKS Grunwald Pozna) - 33 bramki
2. Mateusz Hulbj (KS AZS AWF Pozna) - 32 bramki
3. Krystian Mkowski (KS Pomorzanin Toru) - 27 
4. Marcin Grotowski (UKH Start 1954 Gniezno) - 26
5. Marcin Strykowski (LKS Gsawa) - 22
    Waldemar Rataj (WKS Grunwald Pozna) - 22 
7. Karol Szyplik (KS Pomorzanin Torun) - 21
 8.Micha Kunklewski (KS Pomorzanin Toru) - 19
    Maciej Wejerowski (WKS Grunwald Pozna) - 19
    Tomasz Marcinkowski (WKS Grunwald Pozna) - 19    
11.Tomasz Dutkiewicz (WKS Grunwald Pozna) - 18
     Micha Nowakowski (KS Pomorzanin Toru) - 17
     Daniel Chrost (MKS Siemianowiczanka) - 17
14.Artur Nojgebauer (LKS Rogowo) - 14
15.Artur Mikua (WKS Grunwald Pozna) - 13
16.Tomasz Wachowiak (KS Warta Pozna) - 12
17.Krzysztof Rachwalski (AZS Politechnika Poznaska) - 11
     Marcin Michniak (AZS Politechnika Poznaska) -11
19.Artur Pacanowski (KS AZS AWF Pozna) - 11
     Piotr Kozowski (WKS Grunwald Pozna) - 10

   
    
     
     
   

Terminarz meczw rundy jesiennej

 

 

06.09.2014r.(sobota)
g.16.00     MKS Siemianowiczanka - KS Pomorzanin Toru 4-9(1-4)

 

07.09.2014r.(niedziela)
g.12.00    AZS Politechnika Poznaska - LKS Gsawa 5-2(3-1)
   12.00    LKS Rogowo - KS Warta Pozna 5-3(0-2)
   12.00    UKH Start 1954 Gniezno - KS Polonia roda Wlkp. 10-1(4-1)
    
                   

11.09.2014r.(czwartek)
g.18.00    KS Warta Pozna - WKS Grunwald Pozna 2-13(1-8)

 

13.09.2014r.(sobota)
   16.00    KS Warta Pozna - MKS Siemianowiczanka 3-6(2-4)

 

14.09.2014r.(niedziela)
   14.00    LKS Gsawa - KS Pomorzanin Toru 4-4(0-1)kz.z 1-4
   12.00    AZS Politechnika Poznaska - KS AZS AWF Pozna 3-4(1-0)
   12.00    KS Polonia roda Wlkp. - WKS Grunwald Pozna 0-9(0-5)
   12.00    UKH Start 1954 Gniezno - LKS Rogowo 1-1(1-0)k.z.0-1


27.09.2014r.(sobota)
   14.00    WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 3-3(2-0)k.z. 0-1
   16.00    MKS Siemianowiczanka - AZS Politechnika  Poznaska 2-5(2-0)
   14.00    KS Pomorzanin Toru - LKS Rogowo 4-1(0-0)

 

28.09.2014r.(niedziela)
   12.00     UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Pozna 4-2(1-2)
   12.00     WKS Grunwald Pozna - LKS Gsawa 6-0(2-0)
   14.00     KS AZS AWF Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 6-1(4-0)

 

04.10.2014r.(sobota)
   16.00     LKS Rogowo - MKS Siemianowiczanka 2-1(1-1)
   17.00     UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gsawa 7-4(4-4)
   14.00     KS AZS AWF Pozna - KS Warta Pozna 3-2(2-0)
   16.00     KS Pomorzanin Toru - WKS Grunwald Pozna 1-5(0-2)
   12.00     AZS Politechnika Poznaska - KS Polonia roda Wlkp. 6-0(2-0)

 

05.10.2014r.(niedziela)
   14.00    LKS Gsawa - MKS Siemianowiczanka 6-4(5-0)
   14.00    KS AZS AWF Pozna - LKS Rogowo 1-1(0-0)k.z. 3-2
   12.00    UKH Start 1954 Gniezno - WKS Grunwald Pozna 1-6(0-2)
   10.00    AZS Politechnika Poznaska - KS Warta Pozna 6-4(2-2)
   12.00    KS Polonia roda Wlkp. - KS Pomorzanin Toru 0-3(0-3)

 

11.10.2014r.(sobota)
   16.00    MKS Siemianowiczanka - KS Polonia roda Wlkp. 3-1(1-1)
   16.00    KS AZS AWF Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 4-6(3-2)
   16.00    KS Pomorzanin Toru - AZS Politechnika Poznaska 3-3(1-1)k.z.2-3
   16.00    LKS Rogowo - LKS Gsawa 2-4(0-2)

 

18.10.2014r.(sobota)
   17.00   UKH Start 1954 Gniezno - MKS Siemianowiczanka 5-4(0-2)
   12.00   WKS Grunwald Pozna - AZS Politechnika Poznaska 1-1(1-0)k.z. 3-4
   14.00   KS Warta Poznan - LKS Gsawa 1-4(0-0)
   16.00   KS Pomorzanin Toru - KS AZS AWF Pozna 6-2(1-0)
   16.00   LKS Rogowo - KS Polonia roda Wlkp. 1-2(0-1)


19.10.2014r.(niedziela)
    12.00  KS AZS AWF Pozna - MKS Siemanowiczanka 4-0(3-0)
    14.00  WKS Grunwald Pozna - LKS Rogowo 13-0(6-0)
    14.00  AZS Politechnika Poznanska - UKH Start 1954 Gniezno 3-1(0-0)
    14.00  LKS Gsawa - KS Polonia roda Wlkp. 6-3(3-2)


 

25.10.2014r.(sobota)
    16.00   MKS Siemianowiczanka - WKS Grunwald Pozna 0-14(0-7)
    15.00   KS Warta Pozna - KS Pomorzanin Toru 3-7(2-2)
    16.00   LKS Rogowo - AZS Politechnika Poznaska 1-1(0-0)k.z. 0-2


   

26.10.2014r.(niedziela)
    10.00   WKS Grunwald Pozna - MKS Siemianowiczanka 15-0(6-0)
awansem rundy wiosennej     
   
14.00   LKS Gsawa - KS AZS AWF Pozna 2-2(0-1)k.z. 2-3
    14.00   KS Pomorzanin Toru - UKH Start 1954 Gniezno 8-2(4-1)
    12.00   KS Polonia roda Wlkp. - KS Warta Poznan 2-4(1-2)

 

 terminarz meczw rundy wiosennej

 

 

28.03.2015r.(sobota)
16.00    MKS Siemianowiczanka - LKS Rogowo 6-1(4-0)
17.00    LKS Gsawa - UKH Start 1954 Gniezno 3-2(1-0)
16.00    KS Warta Pozna - KS AZS AWF Pozna 2-9(1-4)
17.30    KS Polonia roda Wlkp. - AZS Politechnika Poznaska 0-4(0-1)

 

29.03.2015r. (niedziela)
12.00    WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 5-2(2-1)

 

11.04.2015r.(sobota)
17.30    KS Polonia roda Wlkp. - MKS Siemianowiczanka 3-1(2-1)
16.00    UKH Start 1954 Gniezno - KS AZS AWF Pozna 2-4(0-1)
16.00    AZS Politechnika Poznaska - KS Pomorzanin Toru 2-6(1-3)
18.00    LKS Gsawa - LKS Rogowo 7-2(2-0)
18.00    WKS Grunwald Pozna - KS Warta Pozna 11-0(6-0)

17.04.2015r.(pitek)
19.00   UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toru 1-14(1-7)

 

18.04.2015r.(sobota)
15.00    AZS Politechnika Poznaska - LKS Rogowo 4-4(1-2)k.z. 3-0
17.00    KS AZS AWF Pozna - LKS Gsawa 4-1(0-1)
19.00    KS Warta Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 4-3(3-1)

 

19.04.2015r.(niedziela)
14.00    AZS Politechnika Poznaska - MKS Siemianowiczanka 6-3(4-1)
12.00    LKS Rogowo - KS Pomorzanin Toru  0-15(0-6)
12.00    KS Warta Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 2-4(0-2)
14.00    LKS Gsawa - WKS Grunwald Pozna 1-7(1-1)
14.00    KS Polonia roda Wlkp. - KS AZS AWF Pozna  2-9(0-3)


25.04.2015r.(sobota)

16.00     KS Pomorzanin Toru - LKS Gsawa 6-3(3-2)
16.00     KS AZS AWF Pozna  - AZS Politechnika Poznaska 2-3(1-2)
17.30     WKS Grunwald Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 6-1(3-1)
20.00     KS Warta Pozna - LKS Rogowo 5-3(4-1)

 

26.04.2015r.(niedziela)
14.00     MKS Siemianowiczanka - KS AZS AWF Pozna 2-6(2-1)
16.00     LKS Rogowo - WKS Grunwald Pozna 0-11(0-3)
12.00     UKH Start 1954 Gniezno - AZS Politechnika Poznaska 6-3(1-0)
14.00     KS Polonia roda Wlkp. - LKS Gsawa 2-1(1-1)
14.00     KS Pomorzanin Toru - KS Warta Pozna 10-2(1-2)

 

05.05.2015r.(wtorek)
19.00    LKS Gsawa - KS Warta Pozna 5-2(2-1)

 

09.05.2015r.(sobota)
16.00    MKS Siemianowiczanka - LKS Gsawa 3-7(2-1)
16.00    LKS Rogowo - KS AZS AWF Pozna  2-3(1-2)
16.00    WKS Grunwald Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 16-3(7-0)
18.00    KS Warta Pozna - AZS Politechnika Poznaska 6-3(3-1)
16.00    KS Pomorzanin Toru - KS Polonia Sroda Wlkp. 7-3(6-0)

 

10.05.2015r.(niedziela)
14.00     MKS Siemianowiczanka - KS Warta Pozna 1-0(1-0)
15.00     LKS Rogowo - UKH Start 1954 Gniezno 4-1(1-1)

 

16.05.2015r.(sobota)
14.00     KS Pomorzanin Toru - MKS Siemianowiczanka 16-0(5-0)
17.00     LKS Gsawa - AZS Politechnika Poznaska 2-2(0-0)k.z. 1-2
17.30     KS Polonia roda Wlkp. - UKH Start 1954 Gniezno 7-5(4-3)
16.00     KS AZS AWF Pozna - WKS Grunwald Pozna 2-5(0-3)

 

17.05.2015r.(niedziela)
14.00    MKS Siemianowiczanka - UKH Start 1954 Gniezno 9-1(6-0)
12.00    AZS Politechnika Poznaska - WKS Grunwald Pozna 0-11(0-5)
14.00    KS AZS AWF Pozna - KS Pomorzanin Toru 2-5(0-3)
14.00    KS Polonia roda Wlkp. - LKS Rogowo 4-1(1-0)

 

mecze finaowe - Toru

30.05.2015r.(sobota)
g.16.00  I para     WKS Grunwald Pozna (I) - AZS Politechnika Poznaska (IV) 6-0(3-0)
g.18.00  II para   KS Pomorzanin Toru (II) - KS AZS AWF Pozna (III) 1-1(1-1) k.z. 2-0

31.05.2015r.(niedziela)
g.11.00                                         spotkanie o III miejsce MP
                             AZS  Politechnika Poznaska - KS AZS AWF Pozna 0-3(0-2)
                                                       ( przegrani I i II pary)
g.13.00                                          spotkanie o Mistrzostwo Polski
                             WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 7-1(4-1)
                                                        (zwycizcy I i II pary)

 mecze baraowe
30.05.2015r.(sobota)
g.15.00  UKHT semka Tarnowskie Gry - LKS Rogowo 2-1(1-1)

31.05.2015r.(niedziela)
g.14.00  LKS Rogowo - UKHT semka Tarnowskie Gry 2-1(1-0)

o zwycistwie w dwumeczu zdecydowa konkurs karnych zagrywek
LKS Rogowo - UKHT semka Tarnowskie Gry 1-2

 

Klasyfikacja kocowa MP:
WKS Grunwald Pozna - Mistrz Polski
KS Pomorzanin Toru - Wicemistrz Polski
KS AZS AWF Pozna - III miejsce
4.AZS Politechnika Poznaska
5.LKS Gsawa
6.UKH Start 1954 Gniezno
7.KS Polonia roda Wlkp.
8. MKS Siemianowiczanka
9.LKS Rogowo - spadek do MP seniorw II liga sez. 2015/2016
10.KS Warta Pozna - spadek do MP seniorw II liga sez. 2015/2016


Puchar Fair Play dla WKS Grunwald Pozna

"Zota Laska" ufundowana przez Redakcj Sport i PZHT dla najlepszego strzelca ,
Karola Majchrzaka (WKS Grunwald Pozna) - zdobywcy 33 bramek

 

 



 

 

 

 

Newsletter — zapisz się