Do udziau w HMP seniorw sez. 2013/2014 zgosio sie 5 druyn:

-WKS Grunwald Pozna
-KS Pomorzanin Toru
-AZS AWF Pozna
-KS Stella Gniezno
-ZSMS Pozna


Terminarz HMP seniorw sez. 2013/2014

 

 tabela po IV turnieju:

Nr Klub Gier Pkt Br.
1. WKS Grunwald Pozna 8 22 85-23
2. KS AZS AWF Pozna 8 16 44-37
3. KS Pomorzanin Toru 8 14 61-31
4. KS Stella Gniezno 8 6 37-61
5. ZSMS Pozna 8 0 26-101

 

klasyfikacja strzelcw Mistrzostw:

Nr Imi i nazwisko Bramki Klub
1. Artur Mikua 27 WKS Grunwald Pozna
2. Marcin Lewartowski 21 KS Stella Gniezno
3. Patryk Buka 19 KS AZS AWF Poznan
4. Waldemar Rataj 16 WKS Grunwald Pozna
5. Karol Szyplik 15 KS Pomorzanin Toru
6. Hubert Grotowski 13 KS Stella Gniezno
Karol Majchrzak 13 WKS Grunwald Pozna
Mateusz Hulbj 13 KS AZS AWF Pozna
 9. Tomasz Choczaj 11 WKS Grunwald Poznan
Micha Raciniewski 11 KS Pomorzanin Toru
Micha Makowski 11 KS Pomorzanin Toru
Rafa Szrejter 10 KS Pomorzanin Toru

 


I turniej ? 01.12.2013r.(niedziela) ? organizator KS Pomorzanin Toru
godz. 10.00 ? odprawa techniczna

1.     11.00 ZSMS Pozna ? KS AZS AWF Pozna  3-8(0-7)
2.     12.00 KS Pomorzanin Toru ? WKS Grunwald Pozna  4-7(1-3)
3.     13.00 KS AZS AWF Pozna ? KS Stella Gniezno  5-2(3-1)
4.     14.00 KS Pomorzanin Toru ? ZSMS Pozna 16-3(9-1)
5.     15.00 WKS Grunwald Pozna ? KS Stella Gniezno  8-4(4-1)


II turniej ? 08.12.2013r.(niedziela) ? organizator KS AZS AWF Pozna/ZSMS Pozna
godz. 09.00 ? odprawa techniczna

6.     10.00 ZSMS Pozna ? WKS Grunwald Pozna 4-24(1-12)
7.     11.00 KS AZS AWF Pozna ? KS Pomorzanin Toru 6-4(1-1)
8.     12.00 ZSMS Pozna ? KS Stella Gniezno 5-9(0-5)
9.     13.00 WKS Grunwald Pozna ? KS AZS AWF Pozna 7-4(3-1)
10.   14.00 KS Pomorzanin Toru ? KS Stella Gniezno 11-4(5-3)


III turniej ? 21.12.2013r.(sobota) ? organizator WKS Grunwald Pozna
godz. 09.00 ? odprawa techniczna

11.   10.00 KS AZS AWF Pozna ? ZSMS Pozna 10-4(8-1)
12.   11.00 WKS Grunwald Pozna ? KS Pomorzanin Toru 4-4(1-3)
13.   12.00 KS Stella Gniezno ? KS AZS AWF Pozna 4-8(1-3)
14.   13.00 ZSMS Pozna ? KS Pomorzanin Toru 3-11(1-5)
15.   14.00 WKS Grunwald Pozna ? KS Stella Gniezno 11-2(7-1)


IV turniej ? 26.01.2014r.(niedziela) ? organizator KS Stella Gniezno
godz. 09.00 ? odprawa techniczna

16.   10.00 WKS Grunwald Pozna ? ZSMS Pozna 13-0(6-0)
17.   11.00 KS Pomorzanin Toru ? KS AZS AWF Pozna 2-2(2-2)
18.   12.00 KS Stella Gniezno ? ZSMS Pozna 10-4(5-1)
19.   13.00 KS AZS AWF Pozna ? WKS Grunwald Pozna1-11(1-5)
20.   14.00 KS Stella Gniezno ? KS Pomorzanin Toru 2-9(0-3)

 

POZNA


spotkania pfinaowe
08.02.2014r. (sobota)
1/F    g.16.00   WKS Grunwald Pozna (I) - KS Stella Gniezno (IV) 20-9(10-6)


2/F       18.00   KS AZS AWF Pozna (II) - KS Pomorzanin Toru (III) 7-13(1-6)

 

spotkania finaowe
09.02.2014r.(niedziela)
3/F    g.13.30    spotkanie o III miejsce
                          KS AZS AWF Pozna - KS Stella Gniezno 9-7(5-2)
                         (przegrani spotka 1/F i 2/F)

4/F       15.30    spotkanie o Mistrzostwo
                         WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 8-6(4-3)
                         (zwycizcy spotka 1/F i 2/F)

Klasyfikacja kocowa:
WKS Grunwald Pozna - Mistrz Polski
KS Pomorzanin Toru - Wicemistrz Polski
KS AZS AWF Pozna - III miejsce
KS Stella Gniezno - IV miejsce
ZSMS Pozna - V miejsce

Nagrody:
Karol Szyplik (KS Pomorzanin Toru) - najlepszy zawodnik finaw
Mariusz Chya (WKS Grunwald Pozna) - najlepszy bramkarz finaw

"Zota laska" - Artur Mikua (WKS Grunwald Poznan) - najlepszy strzelec Mistrzostw - 27 bramek

 Puchar Fair Play dla ZSMS Pozna

Newsletter — zapisz się