Stan na 15.06.2014r.(po rundzie zasadniczej)

 

poz. Klub Gier Punkty Bramki
1. WKS Grunwald Pozna  18    50  113-28
2. KS AZS AWF Pozna  18    41    72-38
3. KS Pomorzanin Toru  18    40    88-47
4. UKH Start 1954 Gniezno  18    39    83-53
5. AZS Politechnika Poznaska  18    29    45-61
6. KS Warta Pozna  18    26    60-58
7. LKS Gsawa  18    21    54-70
8. MKS Siemianowiczanka  18    12    38-89
9. KS Polonia roda Wlkp.  18     9    33-72
10. KS Stella Gniezno  18     3    42-112

 

Klasyfikacja strzelcw na 01.06.2014r.:

 1. Marcin Grotowski                24 bramki (UKH Start 1954 Gniezno)
2.   Artur Mikua                        21 bramek (WKS Grunwald Pozna)
3.   Krystian Makowski             16 bramek (KS Pomorzanin Toru)
4.   Marcin Lewartowski           15 bramek (KS Stella Gniezno)
5.   Karol Majchrzak                 14 bramek (WKS Grunwald Pozna)
6.   Mateusz Hulbj                  13 bramek (KS AZS AWF Pozna)
7.  Artur Pacanowski               13 bramek (KS AZS AWF Pozna)
8.  Tomasz Dutkiewicz            12 bramek (WKS Grunwald Poznan)   
   
9.   Waldemar Rataj                11 bramek (WKS Grunwald Pozna)10
10. Mirosaw Juszczak            11 bramek (AZS Politechnika Poznaska)
11.  Mateusz Mazany               10 bramek (LKS Gsawa)   
12.  Micha Kasprzyk                 9 bramek (UKH Start 1954 Gniezno)
13. Hubert Grotowski               8 bramek (KS Stella Gniezno)
      Mateusz Ciki                    8 bramek (UKH Start 1954 Gniezno)
      Robert Gruszczyski          8 bramek(LKS Gsawa)
      Micha Wachowiak              8 bramek (KS Warta pozna0
18. Krzysztof Kmie                 7 bramek (AZS Politechnika Poznaska)
      Jakub Lewandowski          7 bramek (KS AZS AWF Pozna)
      Piotr Poszwa                      7 bramek (KS Warta pozna0
21. Maciej Wejerowski            6 bramek (WKS Grunwald Pozna)
       Kotulski Dominik              6 bramek (LKS Gsawa)
       Tomasz Banaszak             6 bramek (KS Polonia roda Wlkp.)
       ukasz Orze                     6 bramek (MKS Siemianowiczanka)
   
   

 

 

I runda

 

31.08.2013r.(sobota)
g.19.00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Stella 5-2(4-2)
   17.00 LKS Gsawa - KS Pomorzanin Toru 4-2(1-1)


01.09.2013r.(niedziela)
g.14.00 KS Warta Pozna - MKS Siemianowiczanka 5-3 (4-2)
   16.00 KS AZS AWF Pozna - AZS Politechnika Poznaska 3-4(0-2)


04.09.2013r.(roda)
g.18.00 KS Polonia roda Wlkp. - WKS Grunwald Pozna 2-5(1-1)

 

07.09.2013r.(sobota)
g.10.00 MKS Siemianowiczanka - WKS Grunwald Pozna 1-8(0-5)

08.09.2013r.(niedziela)
g.10.00 MKS Siemianowiczanka - KS Pomorzanin Toru 4-9(1-4)
   14.00 AZS Politechnika Poznaska - LKS Gsawa 4-3(1-2)
   16.00 KS Warta Pozna - KS Stella Gniezno 8-5(4-1)
   16.00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Polonia roda Wlkp. przeloone na
                                                                   
10.09.2013 (wtorek) g.18.30

10.09.2013r.(wtorek)
g.18.30 UKH Start 1954 Gniezno-KS Polonia roda Wlkp. 9-1(4-0)

 

14.09.2013r.(sobota)
g.16.00 AZS Politechnika Poznaska - MKS Siemianowiczanka 3-2(2-2)

 

15.09.2013r.(niedziela)
g.16.00 KS Warta Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 0-3(0-3)
   12.00 KS Stella Gniezno - KS Pomorzanin Toru 2-4(0-1)
   16.00 LKS Gsawa - WKS Grunwald Pozna 1-13(1-7)
   12.00 KS Polonia roda Wlkp. - KS AZS AWF Pozna 1-7(1-4)

 

28.09.2013r.(sobota)
g.16.00 MKS Siemianowiczanka - KS Stella Gniezno 5-2(3-0)
   16.00 KS AZS AWF Pozna - KS Warta Pozna 4-4(2-1) k.z. 5-4
   14.00 WKS Grunwald Pozna - AZS Politechnika Poznaska 7-0(3-0)

 

29.09.2013r.(niedziela)
g.16.00 UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gsawa 7-6(2-2)
   16.00 KS Pomorzanin Toru - WKS Grunwald Pozna 2-6(2-2)
   16.00 AZS Politechnika Poznaska - KS Polonia roda Wlkp. 5-4(2-2)

05.10.2013r.(sobota)
g.16.00 KS AZS AWF Pozna - MKS Siemianowiczanka  3-0(1-0)
   16.00 KS Stella Gniezno - WKS Grunwald Pozna   5-10(3-6)
   14.00 AZS Politechnika Poznaska - KS Warta Pozna  1-1(0-0)k.z. 3-2

 

06.10.2013r.(niedziela)
g.16.00 KS Pomorzanin Toru - KS Warta Pozna 3-2(1-2)
   16.00 UKH Start 1954 Gniezno - AZS Politechnika Poznaska 4-0(2-0)
   16.00 LKS Gsawa - KS Polonia roda Wlkp. 3-1(1-1)

 

12.10.2013r.(sobota)
   16.00 KS Pomorzanin Toru - KS AZS AWF Pozna 2-2(2-1) k.z. 2-4
   14.00 KS Warta Pozna - LKS Gsawa 6-4(2-1)
   18.30 KS Polonia roda Wlkp. - KS Stella Gniezno 2-4(2-1)

 

13.10.2013r.(niedziela)
g.13.00 UKH Start 1954 Gniezno - MKS Siemianowiczanka 9-1(5-0)

 

20.10.2013r.(niedziela)
g.16.00 KS Stella Gniezno - AZS Politechnika Poznaska 1-6(0-2)
   14.00 KS Warta Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 3-1(2-1)
   16.00 KS Pomorzanin Toru - UKH Start 1954 Gniezno 4-2(1-1)
   16.00 WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 2-2(0-1)k.z. 4-5
   14.00 LKS Gsawa - MKS Siemianowiczanka 5-2(2-1)

 

26.10.2013r.(sobota)
g.16.00 KS AZS AWF Pozna - LKS Gsawa  7-3(5-2)
   13.30 WKS Grunwald Pozna - KS Warta Pozna 4-1(1-0)
   13.00 KS Polonia roda Wlkp. - KS Pomorzanin Toru 2-2(0-0) k.z. 2-1

 

27.10.2013r.(niedziela)
g.12.00 KS AZS AWF Pozna - KS Stella Gniezno 6-1(2-0)
   14.00 WKS Grunwald Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 4-2(2-0)

 

29.10.2013r.(wtorek) - przeniesione z 03.11.2013r.
g.18.30 UKH Start 1954 Gniezno - KS AZS AWF Pozna  5-4(2-3)


                                                                                                

31.10.2013r.(czwartek) - przeniesione z 03.11.2013r
g.19.00 LKS Gsawa - KS Stella Gniezno 6-2(1-2)

 

02.11.2013r.(sobota)
g.16.00 MKS Siemianowiczanka - KS Polonia roda Wlkp. 1-2(1-0)

 

03.11.2013r.(niedziela)
g.12.00 AZS Politechnika Poznaska - KS Pomorzanin Toru 3-3(2-0)k.z.1-2


 

II runda

 

05.04.2014r.(sobota)
g.10.00 WKS Grunwald Pozna - MKS Siemianowiczanka 12-0(5-0)

 

12.04.2014r.(sobota)
g.18.00 KS Stella Gniezno - UKH Start 1954 Gniezno 4-8(2-4)
   16.00 KS Pomorzanin Toru - LKS Gsawa 6-0(1-0)
   16.00 MKS Siemianowiczanka - KS Warta Pozna 2-5(1-2)
   16.00 AZS Politechnika Poznaska - KS AZS AWF Pozna 2-5(1-2)
   17.00 WKS Grunwald Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 3-0(1-0)

 

13.04.2014r.(niedziela)
g.12.00 KS AZS AWF Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 5-3(2-0)
   14.00 KS Stella Gniezno - LKS Gsawa 1-3(0-2)
   14.00 KS Polonia roda Wlkp. - MKS Siemianowiczanka 2-3(1-2)
   14.00 KS Pomorzanin Toru - AZS Politechnika Poznaska 6-2(4-1)

 

10.05.2014r.(sobota)
g. 16.00 KS Warta Pozna - WKS Grunwald Pozna 1-3(0-2)
    16.00 KS Stella Gniezno - MKS Siemianowiczanka 5-7(1-4)

 

11.05.2014r.(niedziela)
g.14.00 KS Warta Poznan - KS AZS AWF Pozna 3-4(2-3)
   12.00 LKS Gsawa - UK Start 1954 Gniezno 4-5(1-2)
   12.00 WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 6-5(4-2)
   14.00 KS Polonia roda Wlkp. - AZS Politechnika Poznaska 3-3(1-1)k.z.4-5

 

17.05.2014r.(sobota)
g.16.00 MKS Siemianowiczanka - KS AZS AWF Pozna 0-4(0-0)
   16.00 KS Warta Pozna - KS Pomorzanin Toru 4-6(3-4)

 

18.05.2014r.(niedziela)
g.12.00 WKS Grunwald Pozna - KS Stella Gniezno 10-0(4-0)
   14.00 AZS Politechnika Poznaska - UK Start 1954 Gniezno 1-4(1-0)
   14.00 KS Polonia roda Wlkp. - LKS Gsawa 0-1(0-0)

 

24.05.2014r.(sobota)
g. 16.00 MKS Siemianowiczanka - LKS Gsawa 1-5(0-2)

 

25.05.2014r.(niedziela)
g. 12.00 AZS Politechnika Poznaska - KS Stella Gniezno 6-1(3-0)
    14.00 KS Polonia roda Wlkp. - KS Warta Pozna 2-5(1-0)
    14.00 KS AZS AWF Pozna - WKS Grunwald Pozna 1-1(0-0) k.z. 2-0
    12.00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toru 2-5(1-3)

 

31.05.2014r.(sobota)
g.16.00 MKS Siemianowiczanka - AZS Politechnika Poznaska 2-1(1-1)

 

01.06.2014r.(niedziela)
g.12.00 WKS Grunwald Pozna - LKS Gsawa 4-3(3-1)
   14.00 KS Pomorzanin Toru - KS Stella Gniezno 9-0(5-0)
   12.00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Pozna 6-3(3-2)
   14.00 KS AZS AWF Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 3-1(2-0)

 

07.06.2014r.(sobota)
g.16.00 MKS Siemianowiczanka - UKH Start 1954 Gniezno 2-3(1-1)
   16.00 KS Stella Gniezno - KS Warta Pozna 4-5(4-3)

 

08.06.2014r.(niedziela)
g.12.00 KS AZS AWF Pozna - KS Pomorzanin Toru 2-4(1-1)
   12.00 LKS Gsawa - KS Warta Pozna 2-4(1-2)
   12.00 KS Stella Gniezno - KS Polonia roda Wlkp. 1-4(1-0)
   14.00 AZS Politechnika - WKS Grunwald Pozna 0-11(0-7)

 

14.06.2014r.(sobota)
g.16.00 KS Pomorzanin Toru - KS Polonia roda Wlkp. 10-2(4-0)
   16.00 LKS Gsawa - KS AZS AWF Pozna 0-2(0-1)
   16.00 KS Warta Pozna - AZS Politechnika Poznaska 0-1(0-0)
   16.00 UKH Start 1954 Gniezno - WKS Grunwald Pozna 2-4(2-1)

 

15.06.2014r.(niedziela)
g.14.00 KS Pomorzanin Toru - MKS Siemianowiczanka 6-2(-1)
   14.00 LKS Gsawa - AZS Politechnika Poznaska 1-3(1-2)
   14.00 KS Stella Gniezno - KS AZS AWF Pozna 2-8(0-4)
   14.00 KS Polonia roda Wlkp. - UKH Start 1954 Gniezno 3-4(1-1)

 

28.06.2014r.(sobota)

Spotkania pfinaowe
Nr 1/F WKS Grunwald Pozna (I) ? UKH Start 1954 Gniezno (IV) 10-4(4-1)
2/F KS AZS AWF Pozna (II) ? KS Pomorzanin Toru (III) 2-4(2-2)


29.06.2014r.(niedziela)

Spotkanie o III miejsce MP
nr 3/F KS AZS AWF Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno 1-2(0-2)


Spotkanie o Mistrzostwo Polski
nr 4/F WKS Grunwald Pozna ? KS Pomorzanin Toru 1-3(0-2)


Klasyfikacja kocowa MP seniorw I liga sez. 2013/2014:
1. KS Pomorzanin Toru - Mistrz Polski
2. WKS Grunwald Pozna ? Wicemistrz Polski
3. UKH Start 1954 Gniezno ? III miejsce
4. KS AZS AWF Pozna
5. AZS Politechnika Poznaska
6. KS Warta Pozna
7. LKS Gsawa
8. MKS Siemianowiczanka
9. KS Polonia roda Wlkp. ? utrzymanie
10. KS Stella Gniezno ? spadek do MP seniorw II liga

Puchar Fair Play dla WKS Grunwald Pozna.

Zdobywc Zotej Laski dla najlepszego strzelca Mistrzostw, nagrody ufundowanej przez
Redakcj Sportu i PZHT zosta Marcin Grotowski (UKH Start 1954 Gniezno) ? strzelec
30 bramek.

 

Newsletter — zapisz się