Do rozgrywek o MP seniorw I liga sez.2012/2013 zgosio si 10 druyn:

1. WKS Grunwald Pozna
2. AZS Politechnika Poznaska
3. KS Pomorzanin Toru
4. KS AZS AWF Pozna
5. LKS Gsawa
6. MKS Siemianowiczanka
7. UKH Start 1954 Gniezno
8. KS Stella Gniezno
9. KS Warta Pozna
10. KS Polonia roda Wlkp.

Tabela na dzie 02.06.2013r.

klub gier pkt br
1.WKS Grunwald Pozna 18 54 149-18
2.AZS Politechnika Poznaska 18 45 93-44
3.KS Pomorzanin Toru 18 35 90-56
4.UKH Start 1954 Gniezno 18 32 56-58
5.KS AZS AWF Pozna 18 27 51-49
6.KS Warta Pozna 18 18 43-74
7.MKS Siemianowiczanka 18 16 27-75
8.KS Stella Gniezno 18 16 41-92
9.LKS Gsawa 18 15 50-87
10.KS Polonia roda Wlkp. 18 12 30-76

I RUNDA

01.09.2012r. (sobota)
16.00             KS Warta Pozna ? MKS Siemianowiczanka 3-0(0-0)
11.00             KS Polonia roda Wlkp. - WKS Grunwald Pozna 1-6(0-4)

02.09.2012r. (niedziela)
12.00             LKS Gsawa ? KS Pomorzanin Toru 3-6(1-3)
12.00             AZS Politechnika Poznaska ? KS AZS AWF Pozna 6-3(3-1)

08.09.2012r.(sobota)  
16.00            MKS Siemianowiczanka ? KS Polonia roda Wlkp.2-1(2-0)

09.09.2012r.(niedziela)
12.00           KS Pomorzanin Toru ? AZS PP ? Pocztowiec 3-4(1-2)
12.00           LKS Gsawa ? KS Stella Gniezno 3-8(1-3)

14.09.2012r. (pitek)
19.00           KS Stella Gniezno ? UKH Start 1954 Gniezno 3-3(0-2)k.z. 0-1

15.09.2012r.(sobota)
16.00           MKS Siemianowiczanka ? AZS Politechnika Poznaska 2-3(1-1)

16.09.2012r. (niedziela)
12.00           UKH Start 1954 Gniezno ? KS Warta Pozna 3-0(2-0)
12.00           KS Pomorzanin Toru ? KS Stella Gniezno 9-2(3-1)
10.00           WKS Grunwald Pozna ? LKS Gsawa 12-0(7-0)
12.00            KS Polonia roda Wlkp.- KS AZS AWF Pozna 0-2(0-1)

22.09.2012r. (sobota)
16.00            KS AZS AWF Pozna ? MKS Siemianowiczanka 4-1(1-1)

23.09.2012r. (niedziela)
14.00           WKS Grunwald Pozna ? KS Stella Gniezno 17-1(5-1)
14.00           KS Warta Pozna ? KS Pomorzanin Toru 1-2(3-3)k.z. 5-4
12.00           UKH Start 1954 Gniezno ? AZS Politechnika Poznaska 1-2(0-0)
12.00           LKS Gsawa ? KS Polonia roda Wlkp.5-2(1-1)

27.09.2012r.(czwartek)
20.00       UKH Start 1954 Gniezno - KS AZS AWF Pozna 3-2(2-1)

29.09.2012r.(sobota)
16.00          KS Stella Gniezno ? MKS Siemianowiczanka 0-2(0-1)


30.09.3012r. (niedziela)
12.00           UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Gsawa 2-1(2-0)
14.00           KS AZS AWF Pozna ? KS Warta Pozna 2-3(2-2)
12.00           KS Pomorzanin Toru ? WKS Grunwald Pozna 0-8(0-3)
12.00           AZS Politechnika Poznaska ? KS Polonia roda Wlkp. 8-1(5-1)

06.10.2012r. (sobota)
15.00          UKH Start 1954 Gniezno ? MKS Siemianowiczanka 7-1(2-1)
16.00           KS Warta Pozna - WKS Grunwald Pozna 0-14(0-7)
   
07.10.2012r. (niedziela)
14.00           WKS Grunwald Pozna ? AZS Politechnika Poznaska 5-3(2-3)
12.00           KS Pomorzanin Toru ? KS AZS AWF Pozna 5-2(2-1)
12.00           KS Warta Pozna ? LKS Gsawa 5-3(1-2)
12.00           KS Stella Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp.2-4(1-2)

13.10.2012r. (sobota)
16.00          MKS Siemianowiczanka ? KS Pomorzanin Toru 3-3(2-1)k.z. 2-1
12.00          AZS Politechnika Poznaska ? LKS Gsawa 8-3(3-2)
14.00          KS Warta Pozna ? KS Stella Gniezno 1-3(1-2)
12.00          KS Polonia roda Wlkp. ? UKH Start 1954 Gniezno 1-7(0-3)

20.10.2012r. (sobota)
16.00          MKS Siemianowiczanka ? WKS Grunwald Pozna 2-7(1-1)

21.10.2012r. (niedziela)
14.00         LKS Gsawa ? KS AZS AWF Pozna 2-3(1-1)
12.00         KS Stella Gniezno ? AZS Politechnika Poznaska nie odby si
12.00         KS Pomorzanin Toru ? UKH Start 1954 Gniezno 9-5(6-2)
12.00         KS Polonia roda Wlkp. ? KS Warta Pozna 1-2(0-1)

25.10.2012r.(czwartek)
20.00       WKS Grunwald ? UKH Start 1954 Gniezno 8-1(5-0)

27.10.2012r.(sobota)
14.00         KS AZS AWF Pozna ? WKS Grunwald Pozna  3-4(1-3)
14.00         LKS Gsawa ? MKS Siemianowiczanka 4-1(3-1)
          
28.10.2012r.(niedziela)
15.00       KS AZS AWF Pozna ? KS Stella Gniezno 6-0(1-0)
11.00       AZS Politechnika Poznaska ? KS Warta Pozna 3-1(1-0)
12.00       KS Polonia roda Wlkp. ? KS Pomorzanin Toru 1-8(0-2)

 

II RUNDA

 

13.04.2013r. (sobota)
12.00   WKS Grunwald Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 8-1(4-1)
17.00   KS AZS AWF Pozna ? AZS PP 1-4(1-2)

14.04.2013r. (niedziela)
14.00   AZS PP ? MKS Siemianowiczanka 8-1(1-0)
12.00   KS Stella Gniezno ? KS Pomorzanin Toru 1-5(0-4)
12.00   KS Warta Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno 5-6(3-0)
14.00   KS AZS AWF Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 4-0(0-0)
12.00   LKS Gsawa ? WKS Grunwald Pozna 0-8(0-4)

17.04.2013r. (roda)
19.00   UKH Start 1954 Gniezno ? KS Stella Gniezno 4-3(4-0)

19.04.2013r.(piatek)
19.00 KS Warta Pozna - KS AZS AWF Pozna 0-2(0-0)

20.04.2013r. (sobota)
18.00   MKS Siemianowiczanka ? KS Stella Gniezno 1-1(0-0) k.z. 2-1 
16.00   LKS Gsawa ? UKH Start 1954 Gniezno 2-4(1-2)
14.00   KS Polonia roda Wlkp. ? AZS PP 3-5(1-2)
16.00   WKS Grunwald Pozna ? KS Pomorzanin Toru 3-2(2-2)

21.04.2013r. (niedziela)
12.00   UKH Start 1954 Gniezno ? WKS Grunwald Pozna 0-7(0-0)
12.00   KS Warta Pozna ? AZS PP 2-5(0-2)
14.00   KS Pomorzanin Toru ? KS Polonia roda Wlkp. 5-3(2-2)

27.04.2013r. (sobota)
16.00   AZS PP ? WKS Grunwald Pozna 1-4(0-1)
16.00   KS Pomorzanin Toru ? LKS Gsawa 7-4(4-1)

28.04.2013r. (niedziela)
14.00   WKS Grunwald Pozna ? MKS Siemianowiczanka 11-0(6-0)
11.00   AZS PP ? KS Stella Gniezno 10-3(6-0)
13.00   KS AZS AWF Pozna ? LKS Gsawa 6-3(3-1)
15.00   KS Warta Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 4-1(2-1)
12.00   UKH Start 1954 Gniezno ? KS Pomorzanin Toru 1-3(0-1)

30.04.2013r. (wtorek)
19.00   KS Stella Gniezno ? AZS PP 2-9(2-5)  (zalegy z I rundy)

11.05.2013r. (sobota)
16.00   MKS Siemianowiczanka ? LKS Gsawa 4-5(0-2)

18.05.2013r. (sobota)
16.00   MKS Siemianowiczanka ? UKH Start 1954 Gniezno 1-3(0-1)
16.00   KS Stella Gniezno ? KS AZS AWF Pozna 2-1(1-1)
16.00   WKS Grunwald Pozna ? KS Warta Pozna 10-2(6-1)

19.05.2013r. (niedziela)
12.00   KS AZS AWF Pozna ? KS Pomorzanin Toru 3-2(2-0)
12.00   LKS Gsawa ? KS Warta Pozna 4-3(2-1)
12.00   KS Polonia roda Wlkp. ? KS Stella Gniezno 5-4(1-2)

25.05.2013r. (sobota)
14.00   KS Pomorzanin Toru - MKS Siemianowiczanka mecz przeoony na
                                                                                         30.05.2013
16.00   LKS Gsawa ? AZS PP 5-4(3-2)
18.00   KS Stella Gniezno ? KS Warta Pozna 3-3(2-2) k.z. 2-1
16.00   UKH Start 1954 Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp. 1-2(1-1)

26.05.2013r. (niedziela)
14.00   MKS Siemianowiczanka ? KS AZS AWF Pozna 1-4(1-1)
11.00   KS Stella Gniezno ? WKS Grunwald Pozna 1-8(0-6)
14.00   KS Pomorzanin Toru ? KS Warta Pozna 8-4(4-3)
14.00   AZS PP ? UKH Start 1954 Gniezno 5-1(3-1)
14.00   KS Polonia roda Wlkp. ? LKS Gsawa 3-2(1-1)

29.05.2013r.(roda)
g.18.00 WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 9-0(5-0)

30.05.2013r.(czwartek)
g.14.00 KS Pomorzanin Toru - MKS Siemianowiczanka 9-1(2-0)

01.06.2013r. (sobota)
16.00  MKS Siemianowiczanka - KS Warta Pozna 3-2(0-2)


02.06.2013r. (niedziela)
14.00  KS Polonia roda Wlkp. - MKS Siemianowiczanka 0-1(0-0)
14.00  KS Stella Gniezno - LKS Gsawa 2-1(2-0)
12.00  KS AZS AWF Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 3-4(3-2)
14.00  AZS PP - KS Pomorzanin Toru 5-3(2-0)

bara o utrzymanie

08.06.2013r.(sobota)
LKS Rogowo (II z II ligi) - LKS Gsawa (IX z I ligi) 3-2(1-1)

09.06.2013r.(niedziela)
LKS Gsawa - LKS Rogowo 3-2(0-0) k.z. 1-0

 

 14.06.2013r. - pfinay - Gniezno
 g. 18.00 I pfina 
 WKS Grunwald Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 8-1(3-0)

                             (I i IV druyna w tabeli po rundzie zasadniczej)


  g. 20.15II pfina
AZS Politechnika Poznaska - KS Pomorzanin Toru 2-2(2-2)z.br. 3-2
                                    
(II i III druyna w tabeli po rundzie zasadniczej)

 15.06.2013r. - finay - Gniezno
  godz. 16.00            mecz o III miejsce
 
UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toru 3-3(1-0) z.br. 4-3

  godz.18.15            mecz o Mistrzostwo Polski
  WKS Grunwald Pozna - AZS Politechnika Poznaska 3-1(1-0)

Klasyfikacja kocowa Mistrzostw Polski:
1. WKS Grunwald Pozna - Mistrz Polski
2. AZS Politechnika Poznaska - Wicemistrz Polski
3. UKH Start 1954 Gniezno - III miejsce
4. KS Pomorzanin Toru
5. KS AZS AWF Pozna
6. KS Warta Pozna
7. MKS Siemianowiczanka
8. KS Stella Gniezno
9. LKS Gsawa
10. KS Polonia roda Wlkp.

Zota laska Redakcji "Sport" i PZHT dla Artura Mikuy (WKS Grunwald Pozna), zdobywcy 36 bramek.

Puchar Fair Play dla AZS Politechnika Poznaska

 

 

Newsletter — zapisz się