Do rozgrywek o Halowe Mistrzostwo Polski seniorw zgosio si 8 druyn.

1. WKS Grunwald Pozna
2. KS Pocztowiec Pozna
3. KS AZS AWF Pozna
4. ZSMS Pozna
5. UKH Start 1954 Gniezno
6. KS Pomorzanin Toru
7. UKS Baagany ubianka
8. UKS Mustangi Michakowickie

Druyny rozegraj IV turnieje.

Terminarz turniejowy.


I turniej
04-05.12.2010r. Pozna
Gospodarze zawodw: KS AZS AWF Pozna ? ZSMS Pozna


04.12.2010r. (sobota) ? Pozna hala AWF, ul. Droga Dbiska 10c


1 godz. 13.00 ZSMS Pozna ? KS AZS AWF Pozna 1-5(0-5)


05.12.2010r. (niedziela) ? Pozna hala B ZSMS, ul. Chwiakowskiego 34


2 09.30 UKH Start 1954 Gniezno ? UKS Baagany ubianka 5-12(3-3)
3 10.30 UKS Mustangi Michakowickie ? KS Pocztowiec Pozna 6-11(2-6)
4 11.30 KS Pomorzanin Toru - ZSMS Pozna 6-3(2-1)


05.12.2010r. (niedziela) ? Pozna hala AWF, ul. Droga Dbiska 10c

5 14.30 KS AZS AWF Pozna ? UKS Mustangi Michakowickie 9-2(5-1)
6 15.30 UKS Baagany ubianka ? KS Pomorzanin Toru 6-10(3-3)
7 16.30 KS Pocztowiec Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno 5-1(1-0)


Tabela na dzie 30.01.2011r.

Klub gier pkt. br.
1.WKS Grunwald Pozna 7 21 42-12
2.KS Pomorzanin Toru 7 15 43-27
3.KS AZS AWF Pozna 7 15 41-27
4.KS Pocztowiec Pozna 7 15 40-32
5.UKS Baagany ubianka 7 6 45-51
6.UKH Start 1954 Gniezno 7 6 27-42
7.ZSMS Pozna 7 3 23-43
8.UKS Mustangi Michakowickie 7 3 32-57

Klasyfikacja strzelcw na dzien 30.01.2011r.

Imi i nazwisko bramki klub
1.Dariusz Rachwalski 19 KS Pocztowiec Pozna
2.Karol Szyplik 18 KS Pomorzanin Toru
3.Krzysztof Zakszewski 15 UKS Baagany ubianka
4.Szymon Oszyjczyk 13 KS AZS AWF Pozna
5.Rafa Szrejter 10 UKS Baagany ubianka
5.Tomasz Grny 10 KS AZS AWF Pozna
5.Piotr Baniewicz 10 UKH Start 1954 Gniezno
5.Mateusz Siejkowski 10 KS Pocztowiec Pozna
9.Artur Mikua 8 WKS Grunwald Pozna
9.Patryk Buka 8 ZSMS Pozna
9.Damian Just 8 UKS Mustangi Michakowickie



II turniej

18-19.12.2010r. Pozna
Gospodarze zawodw: KS AZS AWF Pozna ? ZSMS Pozna


18.12.2010r. Pozna hala B ZSMS, ul. Chwiakowskiego 34

8 12.45 WKS Grunwald Pozna ? ZSMS Pozna 8-1(4-0)

18.12.2010r. Pozna hala AWF, ul. Droga Dbiska 10c

9 14.00 UKH Start 1954 Gniezno ? KS AZS AWF Pozna 5-8(2-4)


19.12.2010r. (niedziela) ? Pozna hala AWF, ul. Droga Dbiska 10c

10 14.00 UKS Mustangi Michakowickie ? UKS Baagany ubianka 11-6(4-4)
11 15.00 KS Pomorzanin Toru ? WKS Grunwald Pozna 2-3(0-1)
12 16.00 UKS Baagany ubianka ? KS AZS AWF Pozna 6-7(3-2)
13 17.00 KS Pomorzanin Toru ? KS Pocztowiec Pozna 4-6(4-3)


III turniej
08.01.2011r. (sobota) Baszki (woj. dzkie)

Gospodarz: WKS Grunwald Pozna - KS Pocztowiec Pozna

Hala przy Szkole Podstawowej ul. Szkolna 1

14 11.00 WKS Grunwald Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno 4-2(3-2)
15 12.05 ZSMS Pozna ? UKS Baagany ubianka 3-7(0-5)
16 13.10 KS Pomorzanin Toru ? UKS Mustangi Michakowickie 10-3(5-0)
17 14.15 KS Pocztowiec Pozna ? KS AZS AWF Pozna 3-7(2-4)
18 15.20 WKS Grunwald Pozna ? UKS Baagany ubianka 8-2(0-0)
19 16.25 UKH Start 1954 Gniezno ? KS Pomorzanin Toru 3-5(1-1)
20 17.30 ZSMS Pozna ? UKS Mustangi Michakowickie 9-5(3-0)
21 18.35 WKS Grunwald Pozna ? KS Pocztowiec Pozna 3-0(6-2)


IV turniej
30.01.2011r.(niedziela) Toru
Gospodarze: UKS Baagany ubianka ? KS Pomorzanin Toru

Zesp Szk nr 28 ul. Na skarpie 13

22 10.00 UKH Start 1954 Gniezno ? UKS Mustangi Michakowickie 5-4(3-3)
23 11.05 ZSMS Pozna ? KS Pocztowiec Pozna 2-6(2-2)
24 12.10 KS AZS AWF Pozna ? WKS Grunwald Pozna 2-4(0-3)
25 13.15 UKH Start 1954 Gniezno ? ZSMS Pozna 6-4(2-2)
26 14.20 WKS Grunwald Pozna ? UKS Mustangi Michakowickie 9-1(2-0)
27 15.25 UKS Baagany ubianka ? KS Pocztowiec Pozna 7-6(4-3)
28 16.30 KS Pomorzanin Toru ? KS AZS AWF Pozna 6-3(3-2)



Zgodnie z Regulaminem rozgrywek druyny, ktre zajy miejsca I ? IV bior udzia w fazie finaowej HMP seniorw sez.2010/11.
Druyny V do VIII w kocowej klasyfikacji HMP seniorw sez.2010/11 zajmuj miejsca zgodnie z miejscem w tabeli kocowej po rundzie zasadniczej i nie bior udziau w dalszej czci rozgrywek.

Faza finaowa HMP seniorw sez.2010/11.
Druyny, ktre zajy miejsca I do IV w tabeli kocowej po rundzie zasadniczej HMP seniorw sez.2010/11 bior udzia w meczach finaowych o Mistrzostwo Polski.



Mecze pfinaowe i finaowe
Data: 26 ? 27 luty 2011r.
miejsce: Hala widowiskowo ? sportowa MOSiR Pia przy ul. Stefana eromskiego 90.




Terminarz spotka:



26.02.2011r.(sobota)
spotk. nr 29 g.17.30 WKS Grunwald Pozna ? KS Pocztowiec Pozna 13-4(7-1)
spotk. nr 30 g.19.30 KS Pomorzanin Toru ? KS AZS AWF Pozna 6-7(3-2,6-6)


27.02.2011r.(niedziela)
spotk. nr 31 mecz o III m. g.10.00 przegrani spotka nr 29 i 30
KS Pomorzanin Toru - KS Pocztowiec Pozna 10-3(3-1)
spotk. nr 32 mecz o HMP g.12.00 zwycizcy spotka nr 29 i 30
WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 13-5(6-5)


Klasyfikacja kocowa

1.WKS Grunwald Pozna - Mistrz Polski
2.KS AZS AWF Pozna - Wicemistrz Polski
3.KS Pomorzanin Toru - III miejsce
4.KS Pocztowiec Pozna
5.UKS Baagany ubianka
6.UKH Start 1954 Gniezno
7.ZSMS Pozna
8.UKS Mustangi Michakowickie

Puchar Fair Play otrzymaa druyna ZSMS Pozna
Najskuteczniejszy strzelec Karol Szyplik (KS Pomorzanin Toru)
Najlepszy zawodnik meczy finaowych ukasz Wybieralski (KS AZS AWF Pozna)

Newsletter — zapisz się