Regulamin rozgrywania Mistrzostw Polski seniorw w sezonie 2008/09 - I liga

W rozgrywkach I ligi startuje 10 druyn.

PARY:
1.KS Pocztowiec Pozna-KS Warta Pozna
2.WKS Grunwald Pozna-KS AZS AWF Pozna
3.KS Pomorzanin Toru-UKH Start 1954 Gniezno
4.LKS Rogowo-LKS Gsawa
5.MKS Siemianowice l.-KS Polonia roda Wlkp.

Kliknij na nazw druyny, aby uzyska wicej informacji

Aktualna kolejka

08.05.09 (pitek)
KS AZS AWF Pozna ? MKS Siemianowice l. 5:1 (2:1)
09.05.09 (sobota)
LKS Rogowo ? KS AZS AWF Pozna 3:1 (1:0)
LKS Gsawa ? WKS Grunwald Pozna 0:3 (0:2)
KS Pocztowiec Pozna ? MKS Siemianowice l. 5:0 (1:0)
KS Warta Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 0:1 (0:1)
UKH Start 1954 Gniezno ? KS Pomorzanin Toru 3:8 (1:3)
10.05.09. (niedziela)
LKS Gsawa ? KS AZS AWF Pozna 0:4 (0:1)
LKS Rogowo ? WKS Grunwald Pozna 1:0 (0:0)
KS Pocztowiec Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 7:1 (3:1)
KS Warta Pozna ? MKS Siemianowice l. 2:2 (1:1)

Tabela I ligi mczyzn - sezon 2008/09(na dzie 11.05.2009r.)

Klub Mecze
Punkty
Bramki
1. WKS Grunwald Pozna 18 48 119:21
2. KS Pomorzanin Toru 18 43 88:50
3. KS Pocztowiec Pozna 18 40 79:35
4. KS AZS AWF Pozna 18 34 81:46
5. UKH Start 1954 Gniezno 18 22 59:86
6. LKS Gsawa 18 20 24:59
7. MKS Siemianowice l. 18 16 37:84
8. LKS Rogowo 18 15 18:50
9. KS Warta Pozna 18 14 35:70
10. KS Polonia roda Wlkp. 18 12 29:68

Klasyfikacja strzelcw I liga(na dzie 18.05.2009r.)

Imi i Nazwisko Klub Bramki
1. Marcin Strykowski WKS Grunwald Pozna 37
2. Tomasz Dutkiewicz WKS Grunwald Pozna 32
3. Karol Szyplik KS Pomorzanin Toru 26
4. Szymon Oszyjczyk KS AZS AWF Pozna 20
Artur Mikua WKS Grunwald Pozna 20
6. Rafa Grotowski KS Pocztowiec Pozna 17
7. Zbigniew Juszczak KS Pocztowiec Pozna 16
8. Waldemar Rataj KS AZS AWF Pozna 15
9. Marcin Grotowski UKH Start 1954 Gniezno 14
10. Maciej Wejerowski UKH Start 1954 Gniezno 13
Mateusz Siejkowski KS Pocztowiec Pozna 13
12. Grny Tomasz KS AZS AWF Pozna 12
13. Micha Nowakowski KS Pomorzanin Toru 11
Patryk Petrykowski WKS Grunwald Pozna 11
15. Mariusz Gromadzki UKH Start 1954 Gniezno 10
Staniczek ukasz MKS Siemianowice lskie 10
Makowski Krystian KS Pomorzanin Toru 10


I Runda

06.09.2008r. (sobota)
MKS Siemianowice l. ? WKS Grunwald Pozna 2:6 (1:4)
KS Polonia roda Wlkp. ? KS AZS AWF Pozna 3:4 (2:1)
LKS Rogowo ? KS Pomorzanin Toru 1:3 (0:1)
LKS Gsawa ? UKH Start 1954 Gniezno 3:2 (2:0)
07.09.2008r. (niedziela)
MKS Siemianowice l. ? KS AZS AWF Pozna 1:6 (1:3)
KS Polonia roda WLKP. ? WKS Grunwald Pozna 1:2 (0:1)
LKS Rogowo ? UKH Start 1954 Gniezno 2:0 (1:0)
LKS Gsawa ? KS Pomorzanin Toru 1:3 (0:3)
KS Pocztowiec Pozna ? KS Warta Pozna 7:1 (5:1)
13.09.2008r. (sobota)
KS Pocztowiec Pozna ? LKS Gsawa 4:1 (2:0)
KS Warta Pozna ? LKS Rogowo 8:0 (5:0)
KS Pomorzanin Toru ? KS AZS AWF Pozna 3:2 (0:1)
UKH Start 1954 Gniezno ? WKS Grunwald Pozna 3:7 (0:3)
MKS Siemianowice l. ? KS Polonia roda Wlkp. 4:2 (2:0)
14.09.2008r. (niedziela)
KS Pocztowiec Pozna ? LKS Rogowo 4:1 (2:0)
KS Warta Pozna ? LKS Gsawa 3:1 (0:0)
KS Pomorzanin Toru ? WKS Grunwald Pozna 1:7 (1:3)
UKH Start 1954 Gniezno ? KS AZS AWF Pozna 3:3 (1:1)
27.09.2008r. (sobota)
KS AZS AWF Pozna ? LKS Rogowo 4:1 (1:1)
WKS Grunwald Pozna ? LKS Gsawa 10:0 (7:0)
KS Siemianowice l. ? KS Pocztowiec Pozna 0:9 (0:4)
KS Polonia roda Wlkp. ? KS Warta Pozna 4:1 (1:0)
KS Pomorzanin Toru ? UKH Start 1954 Gniezno 4:3 (1:2)
28.09.2008r. (niedziela)
KS AZS AWF Pozna ? LKS Gsawa 8:1 (4:0)
WKS Grunwald Pozna ? LKS Rogowo 4:0 (3:0)
KS Polonia roda Wlkp. ? KS Pocztowiec Pozna 1:0 (0:0)
MKS Siemianowice l. ? KS Warta Pozna 4:5 (3:3)
11.10.2008r. (sobota)
KS AZS AWF Pozna ? WKS Grunwald Pozna 2:5 (1:3)
KS Warta Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno 7:3 (3:1)
KS Pocztowiec Pozna ? KS Pomorzanin Toru 5:3 (2:1)
LKS Rogowo ? MKS Siemianowice l. 1:2 (0:2)
LKS Gsawa ? KS Polonia roda Wlkp. 2:1 (2:0)
12.10.2008r. (niedziela)
KS Warta Pozna ? KS Pomorzanin Toru 0:6 (0:4)
KS Pocztowiec Pozna ? UKH Start 1954Gniezno 8:5 (5:2)
LKS Rogowo ? KS Polonia roda Wlkp. 0:3 (0:1)
LKS Gsawa ? MKS Siemianowice l. 1:0 (0:0)
18.10.2008r. (sobota)
KS Pomorzanin Toru ? MKS Siemianowice l. 11:1 (5:1)
UKH Start 1954 Gniezno ? KS Polonia roda Wlkp. 4:1 (1:1)
WKS Grunwald Pozna ? KS Warta Pozna 4:0 (2:0)
KS AZS AWF Pozna ? KS Pocztowiec Pozna 5:7 (3:1)
LKS Rogowo ? LKS Gsawa 0:3 (0:3)
19.10.2008r. (niedziela)
KS Pomorzanin Toru ? KS Polonia roda Wlkp. 11:0 (9:0)
UKH Start 1954 Gniezno ? MKS Siemianowice l. 7:4 (2:3)
KS AZS AWF Pozna ? KS Warta Pozna 8:0 (3:0)
WKS Grunwald Pozna ? KS Pocztowiec Pozna 5:2 (2:1)
II Runda
21.10.2008r. (wtorek)
KS Warta Pozna ? KS Pocztowiec Pozna 3:5 (3:3)
WKS Grunwald Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 13:0 (6:0)
24.10.2008r. (pitek)
KS AZS AWF Pozna ? KS Poloniaroda Wlkp. 7:3 (3:2)
25.10.2008r. (sobota)
KS Pomorzanin Toru ? LKS Rogowo 7:2 (3:0)
UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Gasawa 5:1 (1:0)
26.10.2008r. (niedziela)
KS Pomorzanin Toru ? LKS Gasawa 6:2 (3:1)
UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Rogowo 4:2 (1:1)
28.03.09 ( sobota)
MKS Siemianowice l. ? KS Pomorzanin Toru 3:6 (0:3)
KS Warta Pozna ? WKS Grunwald Pozna 0:9 (0:4)
LKS Gsawa ? LKS Rogowo 2:1 (1:1)
29.03.09 (niedziela)
MKS Siemianowice l. ? UKH Start 1954 Gniezno 2:3 (2:0)
KS Warta Pozna ? KS AZS AWF Pozna 1:5 (0:1)
KS Pocztowiec Pozna ? WKS Grunwald Pozna 3:2 (1:1)
31.03.09 (wtorek)
KS Pocztowiec Pozna ? KS AZS AWF Pozna 0:1 (0:0)
04.04.09 (sobota)
UKH Start 1954 Gniezno ? KS Warta Pozna 4:3 (1:1)
KS Pomorzanin Toru ? KS Pocztowiec Pozna 4:4 (3:1)
MKS Siemianowice l. ? LKS Rogowo 4:1 (3:0)
KS Polonia roda Wlkp. ? LKS Gsawa 2:2 (0:1)
05.04.09 (niedziela)
KS Pomorzanin Toru ? KS Warta Pozna 5:0 (2:0)
UKH Start 1954 Gniezno ? KS Pocztowiec Pozna 1:5 (1:1)
KS Polonia roda Wlkp. ? LKS Rogowo 0:1 (0:0)
MKS Siemianowice l. ? LKS Gsawa 3:2 (2:0)
WKS Grunwald Pozna ? KS AZS AWF Pozna 7:3 (3:1)
17.04.09 (pitek)
WKS Grunwald Pozna ? MKS Siemianowice l. 10:0 (3:0)
18.04.09 (sobota)
LKS Gsawa ? KS Pocztowiec Pozna 2:1 (1:0)
LKS Rogowo ? KS Warta Pozna 1:0 (0:0)
KS AZS AWF Pozna ? KS Pomorzanin Toru 3:4 (2:2)
WKS Grunwald Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno 13:2 (5:0)
KS Polonia roda Wlkp. ? MKS Siemianowice l. 2:4 (1:3)
19.04.09 (niedziela)
LKS Rogowo ? KS Pocztowiec Pozna 0:1 (0:1)
LKS Gsawa ? KS Warta Pozna 1:1 (0:1)
WKS Grunwald Pozna ? KS Pomorzanin Toru 12:1 (6:0)
KS AZS AWF Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno 10:3 (4:1)
24.04.09 (pitek)
KS Polonia roda Wlkp. ?KS Pomorzanin Toru 1-2 (1-1)
25.04.09 (sobota)
KS Polonia roda Wlkp. ?UKH Start 1954 Gniezno 3-4 (1-2)
08.05.09 (pitek)
KS AZS AWF Pozna ? MKS Siemianowice l. 5:1 (2:1)
09.05.09 (sobota)
LKS Rogowo ? KS AZS AWF Pozna 3:1 (1:0)
LKS Gsawa ? WKS Grunwald Pozna 0:3 (0:2)
KS Pocztowiec Pozna ? MKS Siemianowice l. 5:0 (1:0)
KS Warta Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 0:1 (0:1)
UKH Start 1954 Gniezno ? KS Pomorzanin Toru 3:8 (1:3)
10.05.09. (niedziela)
LKS Gsawa ? KS AZS AWF Pozna 0:4 (0:1)
LKS Rogowo ? WKS Grunwald Pozna 1:0 (0:0)
KS Pocztowiec Pozna ? KS Polonia roda Wlkp. 7:1 (3:1)
KS Warta Pozna ? MKS Siemianowice l. 2:2 (1:1)

PLAY OFF
Runda I 15 ? 17.05.09
Runda II 22 ? 24.05.09
Fina MP 29 ? 31.05.09

RUNDA I: WIERFINAY (DO 2 ZWYCISTW)
PARA 1: WKS Grunwald Pozna (1) - LKS Rogowo (8)
15.05.2009 WKS Grunwald Pozna - LKS Rogowo 10-1 (5-1)
16.05.2009 LKS Rogowo - WKS Grunwald Pozna 0-2 (0-2)
STAN RYWALIZACJI: WKS Grunwald Pozna - LKS Rogowo 2-0
AWANS: WKS Grunwald Pozna

PARA 2: KS Pomorzanin Toru (2) - MKS Siemianowice lskie (7)
15.05.2009 KS Pomorzanin Toru - MKS Siemianowice lskie 7-3 (2-1)
16.05.2009 MKS Siemianowice lskie - KS Pomorzanin Toru 1-5 (0-3)
STAN RYWALIZACJI:KS Pomorzanin Toru - MKS Siemianowice l. 2-0
AWANS: KS Pomorzanin Toru

PARA 3: KS Pocztowiec Pozna (3) - LKS Gsawa (6)
15.05.2009 KS Pocztowiec Pozna - LKS Gsawa 4-2 (3-1)
16.05.2009 LKS Gsawa - KS Pocztowiec Pozna 3-2 (1-1)
17.05.2009 KS Pocztowiec Pozna - LKS Gsawa 4-3 (2-3)
STAN RYWALIZACJI: KS Pocztowiec Pozna - LKS Gsawa 2-1
AWANS: KS Pocztowiec Pozna

PARA 4: KS AZS AWF Pozna (4) - UKH Start 1954 Gniezno (5)
15.05.2009 KS AZS AWF Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 6-3 (4-3)
16.05.2009 UKH Start 1954 Gniezno - KS AZS AWF Pozna 4-7 (2-3)
STAN RYWALIZACJI:KS AZS AWF Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 2-0
AWANS: KS AZS AWF Pozna

RUNDA II: PӣFINAY 1-4 (DO 2 ZWYCISTW)

PӣFINA 1: WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna
22.05.2009 WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 2-1 (1-1, 1-0)
23.05.2009 KS AZS AWF Pozna - WKS Grunwald Pozna 1-3 (0-1)
STAN RYWALIZACJI: WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 2-0
AWANS: WKS Grunwald Pozna

PӣFINA 2: KS Pomorzanin Toru - KS Pocztowiec Pozna
22.05.2009 KS Pomorzanin Toru - KS Pocztowiec Pozna 3-6 (2-4)
23.05.2009 KS Pocztowiec Pozna - KS Pomorzanin Toru 3-0 (1-0)
STAN RYWALIZACJI:KS Pomorzanin Toru - KS Pocztowiec Pozna 0-2
AWANS: KS Pocztowiec Pozna

RUNDA II: PӣFINAY 5-8 (DO 2 ZWYCISTW)
PӣFINA 3: UKH Start 1954 Gniezno - LKS Rogowo
22.05.2009 UKH Start 1954 Gniezno - LKS Rogowo 7-3 (3-1)
23.05.2009 LKS Rogowo - UKH Start 1954 Gniezno 3-2 (0-1)
24.05.2009 UKH Start 1954 Gniezno - LKS Rogowo 4-1 (2-1)
STAN RYWALIZACJI: UKH Start 1954 Gniezno - LKS Rogowo 2-1
AWANS: UKH Start 1954 Gniezno

PӣFINA 4: LKS Gsawa - MKS Siemianowice lskie
22.05.2009 LKS Gsawa - MKS Siemianowice lskie 3-0 w.o.
23.05.2009 MKS Siemianowice lskie - LKS Gsawa 4-5 (3-2)
STAN RYWALIZACJI:LKS Gsawa - MKS Siemianowice lskie 2-0
AWANS: LKS Gsawa

RUNDA III: MECZE O 1 MIEJSCE
WKS Grunwald Pozna - KS Pocztowiec Pozna
29.05.2009 WKS Grunwald Pozna - KS Pocztowiec Pozna 1-2 (1-1, 0-0)
30.05.2009 KS Pocztowiec Pozna - WKS Grunwald Pozna 0-1 (0-1)
31.05.2009 WKS Grunwald Pozna - KS Pocztowiec Pozna 4-2 (1-1)
STAN RYWALIZACJI:WKS Grunwald Pozna - KS Pocztowiec Pozna 2-1
I miejsce MP seniorw sez. 2008/09 - WKS Grunwald Pozna
II miejsce MP seniorw sez. 2008/09 - KS Pocztowiec Pozna

RUNDA III: MECZE O 3 MIEJSCE

KS Pomorzanin Toru - KS AZS AWF Pozna
29.05.2009 KS Pomorzanin Toru - KS AZS AWF Pozna 2-4 (0-2)
30.05.2009 KS AZS AWF Pozna - KS Pomorzanin Toru 6-2 (3-1)
STAN RYWALIZACJI:KS Pomorzanin Toru - KS AZS AWF Pozna 0-2
III miejsce MP seniorw sez. 2008/09 - KS AZS AWF Pozna
IV miejsce MP seniorw sez. 2008/09 - KS Pomorzanin Toru

RUNDA III: MECZE O 5 MIEJSCE
UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gsawa
29.05.2009 UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gsawa 4-2 (2-1)
30.05.2009 LKS Gsawa - UKH Start 1954 Gniezno 5-2 (4-1)
31.05.2009 UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gsawa 1-5 (0-2)
STAN RYWALIZACJI:UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gsawa 1-2
V miejsce MP seniorw sez. 2008/09 - LKS Gsawa
VI miejsce MP seniorw sez. 2008/09 - UKH Start 1954 Gniezno

RUNDA III: MECZE O 7 MIEJSCE
MKS Siemianowice lskie - LKS Rogowo
29.05.2009 MKS Siemianowice lskie - LKS Rogowo 8-4 (3-1)
30.05.2009 LKS Rogowo - MKS Siemianowice lskie 3-6 (0-3)
STAN RYWALIZACJI:MKS Siemianowice lskie - LKS Rogowo 2-0
VII miejsce MP seniorw sez. 2008/09 - MKS Siemianowice lskie
VIII miejsce MP seniorw sez. 2008/09 - LKS Rogowo


FAZA: BARA O I LIG
KS Warta Pozna - UKS Mustangi Michakowickie SP-2
28.05.2009 KS Warta Poznae -UKS Mustangi Michak. SP-2 6-3 (3-0)
29.05.2009 UKS Mustangi Michak. SP-2 -KS Warta Pozna 2-13 (1-5)
STAN RYWALIZACJI: KS Warta Pozna - UKS Mustangi Michakowickie SP-2 2-0
Klub KS Warta Pozna utrzyma si w I lidze seniorw na sez. 2009/2010

Newsletter — zapisz się