Sezon 2009/10 Terminarz oraz wyniki meczów Mistrzostw Polski Mężczyzn I liga

Regulamin rozgrywania Mistrzostw Polski seniorów 
w sezonie 2009/10 - I liga

W rozgrywkach I ligi startuje 10 drużyn.
PARY:
1.    WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań
2.    KS Pocztowiec Poznań – KS Warta Poznań
3.    LKS Gąsawa – LKS Rogowo
4.    UKH Start 1954 Gniezno – KS Stella Gniezno
5.    KS Pomorzanin Toruń – MKS Siemianowice Śląskie



Tabela na dzień 30.05.2010r.

Klub Gier Pkt. Br.
1. WKS Grunwald Poznań 18 54 169 -26
2. KS Pomorzanin Toruń 18 42 108 -41
3. KS Pocztowiec Poznań 18 38 74 -49
4. UKH Start 1954 Gniezno 18 29 73 -70
5. KS AZS AWF Poznań 18 27 55 -51
6. KS Warta Poznań 18 24 42 -76
7. LKS Gąsawa 18 15 32 -95
8. LKS Rogowo 18 15 35 -74
9. KS Stella Gniezno 18 13 33 -80
10. MKS Siemianowice Śląskie 18 13 38 - 97

Klasyfikacja strzelców na dzień  20.06.2010r.             

1     64      Marcin Strykowski          WKS Grunwald Poznań
2     57     Karol Szyplik                  KS Pomorzanin Toruń
3     33     Artur Mikuła                   WKS Grunwald Poznań
4     28     Tomasz Dutkiewicz         WKS Grunwald Poznań
5     23     Dariusz Rachwalski         KS Pocztowiec Poznań
6     21     Marcin Grotowski            UKH Start 1954 Gniezno
6     21     Patryk Petrykowski         WKS Grunwald Poznań
8     19     Karol Majchrzak             LKS Rogowo
9     17     Krystian Makowski          KS Pomorzanin Toruń
9     17     Rafał Kamiński              KS Pomorzanin Toruń
9     17     Krzysztof Rachwalski      KS Pocztowiec Poznań
12   16     Artur Semonowicz          KS Warta Poznań
13   15     Maciej Wejerowski          UKH Start 1954 Gniezno
14   14     Michał Nowakowski         KS Pomorzanin Toruń
15   13    Robert Grotowski            UKH Start 1954 Gnienzo

 

 

 

I RUNDA

12 września 2009
14:00     KS Warta Poznań- KS Pomorzanin Toruń 1:6 (0:1)
15:00     KS Pocztowiec Poznań - MKS Siemianowice Śląskie 8:0 (6:0) 
17:00     UKH Start 1954 Gniezno - LKS Rogowo 4:2 (3:0) 
17:00     KS AZS AWF Poznań - WKS Grunwald Poznań 2:6 (1:3)
20:00     KS Stella Gniezno - LKS Gąsawa 5:1 (3:1) 
13 września 2009
10:00     KS Warta Poznań - MKS Siemianowice Śląskie 4:2 (2:1)
12:00     UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gąsawa 15:0 (6:0) 
12:00     KS Pocztowiec Poznań - KS Pomorzanin Toruń 1:3 (1:1) 
14:00     KS Stella Gniezno - LKS Rogowo 3:3 (0:1) k.z. 2-3 
19 września 2009
14:00     MKS Siemianowice Śląskie - WKS Grunwald Poznań 2:16 (1:6)
15:00     LKS Rogowo - KS Warta Poznań 1:1 (1:0) k.z. 0-1 
15:00     KS Pocztowiec Poznań - LKS Gąsawa 5:1 (3:1) 
16:00     KS Pomorzanin Toruń - KS AZS AWF Poznań 8:2 (3:0) 
19:00     KS Stella Gniezno - UKH Start 1954 Gniezno 2:3 (1:0) 
20 września 2009
12:00     KS Warta Poznań - LKS Gąsawa 5:2 (1:0) 
12:00     LKS Rogowo - KS Pocztowiec Poznań 3:3 (3:1) k.z. 1-3 
14:00     MKS Siemianowice Śląskie - KS AZS AWF Poznań 2:7 (1:2) 
16:00     KS Pomorzanin Toruń - WKS Grunwald Poznań 5:6 (2:4)
26 września 2009
14:00     LKS Rogowo - LKS Gąsawa 1:1 (1:1) k.z. 1-2 
14:00     WKS Grunwald Poznań - KS Warta Poznań 12:2 (7:1)
16:00     UKH Start 1954 Gniezno - MKS Siemianowice Śląskie 7:2 (4:0) 
17:00     KS AZS AWF Poznań - KS Pocztowiec Poznań 0:2 (0:1)
18:00     KS Stella Gniezno - KS Pomorzanin Toruń 0:4 (0:0)
27 września 2009
10:00     KS Stella Gniezno - MKS Siemianowice Śląskie 4:1 (2:1)
12:00     WKS Grunwald Poznań - KS Pocztowiec Poznań 8:1 (3:1)
12:00     UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toruń 5:4 (1:1)
14:00     KS AZS AWF Poznań - KS Warta Poznań 5:3 (2:2)
17 października 2009
12:00     KS Warta Poznań - KS Pocztowiec Poznań 0:8 (0:3)
14:00     KS Pomorzanin Toruń - LKS Rogowo 8:1 (2:0) 
14:00     MKS Siemianowice Śląskie - LKS Gąsawa 3:3 (2:0) k.z. 1-3 
14:00     KS AZS AWF Poznań - KS Stella Gniezno 3:4 (2:1) 
15:00     WKS Grunwald Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 8:3 (4:2) 
18 października 2009
11:00     WKS Grunwald Poznań - KS Stella Gniezno 9:0 (5:0) 
13:00     KS AZS AWF Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 5:3 (3:0)
14:00     MKS Siemianowice Śląskie - LKS Rogowo 3:4 (3:2)
14:00     KS Pomorzanin Toruń - LKS Gąsawa 6:2 (3:1)

                    II RUNDA

24 kwietnia 2010
16:00     MKS Siemianowice Śląskie - UKH Start 1954 Gniezno 2:4 (1:1) 
16:00     LKS Gąsawa - LKS Rogowo 5:3 (1:2) 
16:00     KS Pomorzanin Toruń - KS Stella Gniezno 8:1 (3:0) 
17:00     KS Pocztowiec Poznań - KS AZS AWF Poznań 3:6 (0:2) 
18:00     KS Warta Poznań - WKS Grunwald Poznań 0:14 (0:6) 
25 kwietnia 2010
12:00     KS Pocztowiec Poznań - WKS Grunwald Poznań 0:10 (0:6)
14:00     KS Warta Poznań - KS AZS AWF Poznań 1:0 (0:0) 
15:00     MKS Siemianowice Śląskie - KS Stella Gniezno 7:2 (2:0) 
16:00     KS Pomorzanin Toruń - UKH Start 1954 Gniezno 8:3 (3:1)     
27 kwietnia 2010
19:00     UKH Start 1954 Gniezno - KS Stella Gniezno 2:1 (0:0) 
28 kwietnia 2010
18:00     LKS Rogowo - KS AZS AWF Poznań 1:1 (1:0) k.z. 1-0 
18:00     WKS Grunwald Poznań - LKS Gąsawa 9:0 (3:0) 
2 maja 2010
12:00     KS Pocztowiec Poznań - LKS Rogowo 5:2 (1:2) 
14:00     LKS Gąsawa - KS Warta Poznań 4:2 (1:2)     
14:00     KS AZS AWF Poznań - MKS Siemianowice Śląskie 2:2 (1:0) k.z. 3-2 
17:00     WKS Grunwald Poznań - KS Pomorzanin Toruń 6:3 (2:2) 
3 maja 2010
10:00     WKS Grunwald Poznań - MKS Siemianowice Śląskie 11:1 (5:0) 
12:00     LKS Gąsawa - KS Pocztowiec Poznań     1:4 (0:1) 
13:00     KS AZS AWF Poznań - KS Pomorzanin Toruń 4:7 (1:3) 
16:00     KS Warta Poznań - LKS Rogowo 4:1 (0:0)
5 maja 2010
18:00     LKS Rogowo - WKS Grunwald Poznań 1:3 (0:1)     
18:00     KS Warta Poznań - KS Stella Gniezno 1:1 (1:1) k.z. 3-2 
18:00     KS Pocztowiec Poznań - UKH Start 1954 Gniezno     6:3 (0:1) 
8 maja 2010
16:00     LKS Rogowo - KS Pomorzanin Toruń 2:6 (2:2) 
16:00     LKS Gąsawa - MKS Siemianowice Śląskie 1:3 (0:2) 
16:00     KS Stella Gniezno - KS AZS AWF Poznań 1:4 (0:3) 
16:00     KS Pocztowiec Poznań - KS Warta Poznań 4:3 (2:2) 
18:00     UKH Start 1954 Gniezno - WKS Grunwald Poznań      2:12 (1:4) 
9 maja 2010
10:00     LKS Rogowo - MKS Siemianowice Śląskie 2:3 (2:1) 
12:00     KS Stella Gniezno - WKS Grunwald Poznań 0:9 (0:5) 
14:00     UKH Start 1954 Gniezno - KS AZS AWF Poznań 1:5 (0:2)
14:00     LKS Gąsawa - KS Pomorzanin Toruń 0:11 (0:8)
15 maja 2010
16:00     KS Pomorzanin Toruń - MKS Siemianowice Śląskie 5:1 (3:0)
16:00     LKS Gąsawa - WKS Grunwald Poznań 1:8 (1:4) 
16:00     UKH Start 1954 Gniezno - KS Pocztowiec Poznań 3:1 (2:0) 
16:00     KS AZS AWF Poznań - LKS Rogowo 2:0 (0:0) 
18:00     KS Stella Gniezno - KS Warta Poznań 2:2 (0:2) k.z. 2-3
16 maja 2010
12:00     UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Poznań     2:3 (0:1) 
12:00     LKS Gąsawa - KS AZS AWF Poznań 4:3 (1:2) 
12:00     WKS Grunwald Poznań - LKS Rogowo 20:2 (7:1)     
14:00     KS Stella Gniezno - KS Pocztowiec Poznań 2:7 (1:3) 
14:00     MKS Siemianowice Śląskie - KS Pomorzanin Toruń 1:10 (0:6) 
26 maja 2010
18:00     KS Warta Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 5:5 (3:3) k.z. 3-2 
19:00     KS Pocztowiec Poznań - KS Stella Gniezno 9:2 (2:1)
20:00     KS AZS AWF Poznań - LKS Gąsawa 3:1 (3:0) 
28 maja 2010
17:00     WKS Grunwald Poznań - KS AZS AWF Poznań 2:1 (1:1) 
29 maja 2010
16:00     MKS Siemianowice Śląskie - KS Pocztowiec Poznań 1:5 (0:1)
16:00     KS Pomorzanin Toruń - KS Warta Poznań 5:3 (1:1) 
16:00     LKS Gąsawa - KS Stella Gniezno 2:2 (1:2) k.z. 3-2 
16:00     LKS Rogowo - UKH Start 1954 Gniezno 1:1 (1:0) k.z. 2-1
30 maja 2010
14:00     KS Pomorzanin Toruń - KS Pocztowiec Poznań 1:2 (0:1)
14:00     MKS Siemianowice Śląskie - KS Warta Poznań 2:2 (1:1) k.z. 2-1 
14:00     LKS Gąsawa - UKH Start 1954 Gniezno     3:7 (0:3) 
14:00     LKS Rogowo - KS Stella Gniezno 5:1 (3:1)

Play off

I faza

I para WKS Grunwald Poznań – LKS Rogowo
04.06.2010  LKS Rogowo – WKS Grunwald Poznań   2-5(0-2)
05.06.2010  WKS Grunwald Poznań – LKS Rogowo   12-2(5-1)
II para KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa 
04.06.2010   LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń     0-5(0-3)
05.06.2010   KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa     9-0(5-0)
III para KS Pocztowiec Poznań – KS Warta Poznań           
04.06.2010    KS Warta Poznań – KS Pocztowiec Poznań  3-6(1-4)
05.06.2010    KS Pocztowiec Poznań – KS Warta Poznań  5-0(3-0)
IV para UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań        
04.06.2010     KS AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 3-2(2-1)
05.06.2010     UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań 4-2(1-1)
06.06.2010     UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań 2-2 (1-2) k.z. 0-2

II faza

Mecze o miejsca I - IV

Półfinał 1: WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań
11.06.2010r. (piątek)
godz. 17.30  KS AZS AWF Poznań – WKS Grunwald Poznań 0-8(0-3)
12.06.2010r. (sobota)
godz.18.00   WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań 6-0(3-0)


Półfinał 2: KS Pomorzanin Toruń – KS Pocztowiec Poznań
11.06.2010r. (piątek)
godz. 19.00  KS Pocztowiec Poznań – KS Pomorzanin Toruń 1-4(0-2)
12.06.2010r. (sobota)
godz.18.00 KS Pomorzanin Toruń – KS Pocztowiec Poznań 2-3(0-1)
13.06.2010r. (niedziela) - termin rezerwowy
godz. 12.00  KS Pomorzanin Toruń – KS Pocztowiec Poznań 5-3(2-0)

Mecze o miejsca V – VIII

PARA 1: UKH Start 1954 Gniezno – LKS Rogowo
11.06.2010r. (piątek)
godz.18.00   LKS Rogowo – UKH Start 1954 Gniezno 4-0(2-0)
12.06.2010r.(sobota)
godz. 16.00  UKH Start 1954 Gniezno – LKS Rogowo 4-6(1-3)

PARA 2: KS Warta Poznań – LKS Gąsawa
11.06.2010r. (piątek)
godz. 18.00  LKS Gąsawa – KS Warta Poznań 4-6(2-4)
12.06.2010r.(sobota)
godz.16.00  KS Warta Poznań – LKS Gąsawa 5-1(2-0)

RUNDA III: MECZE O 1 MIEJSCE
WKS Grunwald Poznań - KS Pomorzanin Toruń
18.06.2010 KS Pomorzanin Toruń - WKS Grunwald Poznań 2-2(0-0) k.z4-3
19.06.2010 WKS Grunwald Poznań - KS Pomorzanin Toruń 3-0(0-0)
20.06.2010 WKS Grunwald Poznań - KS Pomorzanin Toruń 2-1(1-1)
I miejsce MP seniorów sez. 2009/10 WKS Grunwald Poznań 
II miejsce MP seniorów sez. 2009/10 KS Pomorzanin Toruń

RUNDA III: MECZE O 3 MIEJSCE
KS Pocztowiec Poznań - KS AZS AWF Poznań
18.06.2010 KS AZS AWF Poznań - KS Pocztowiec Poznań 3-4(1-1)
19.06.2010 KS Pocztowiec Poznań - KS AZS AWF Poznań 3-2(1-2)     
III miejsce MP seniorów sez. 2009/10 KS Pocztowiec Poznań
IV miejsce MP seniorów sez. 2009/10 KS AZS AWF Poznań

RUNDA III: MECZE O 5 MIEJSCE

KS Warta Poznań - LKS Rogowo
18.06.2010 LKS Rogowo - KS Warta Poznań 4-1(3-0)
19.06.2010 KS Warta Poznań - LKS Rogowo 2-3(1-3)
V miejsce MP seniorów sez. 2009/10 LKS Rogowo
VI miejsce MP seniorów sez. 2009/10 KS Warta Poznań

RUNDA III: MECZE O 7 MIEJSCE
UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gąsawa
18.06.2010 LKS Gąsawa - UKH Start 1954 Gniezno 4-3(1-1)
19.06.2010 UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gąsawa 4-1(1-0)
20.06.2010 UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gąsawa 6-4(2-1)   
VII miejsce MP seniorów sez. 2009/10 UKH Start 1954 Gniezno
VIII miejsce MP seniorów sez. 2009/10 LKS Gąsawa

FAZA: BARAŻ O I LIGĘ

KS Stella Gniezno - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
18.06.2010 UKHT Ósemka Tarn. Góry - KS Stella Gniezno 1-2      
19.06.2010 KS Stella Gniezno - UKHT Ósemka Tarn.Góry 9-1(5-0)

Klasyfikacja końcowa MP seniorów I liga sez.2009/10.

1. WKS Grunwald Poznań - Mistrz Polski
2. KS Pomorzanin Toruń - Wicemistrz Polski
3. KS Pocztowiec Poznań -III miejsce
4. KS AZS AWF Poznań
5. LKS Rogowo
6. KS Warta Poznań
7. UKH Start 1954 Gniezno
8. LKS Gąsawa
9. KS Stella Gniezno - utrzymanie w lidzie
10. MKS Siemianowice Śląskie - spadek do II ligi.

Puchar Fair Play otrzymała drużyna WKS Grunwald Poznań.
Najskuteczniejszym strzelcem sez.2009/10 został Marcin Strykowski z WKS Grunwald Poznań.

Newsletter — zapisz się