Regulamin rozgrywania Mistrzostw Polski seniorw
w sezonie 2009/10 - I liga

W rozgrywkach I ligi startuje 10 druyn.
PARY:
1. WKS Grunwald Pozna ? KS AZS AWF Pozna
2. KS Pocztowiec Pozna ? KS Warta Pozna
3. LKS Gsawa ? LKS Rogowo
4. UKH Start 1954 Gniezno ? KS Stella Gniezno
5. KS Pomorzanin Toru ? MKS Siemianowice lskie



Tabelana dzie 30.05.2010r.

Klub Gier Pkt. Br.
1. WKS Grunwald Pozna 18 54 169 -26
2. KS Pomorzanin Toru 18 42 108 -41
3. KS Pocztowiec Pozna 18 38 74 -49
4. UKH Start 1954 Gniezno 18 29 73 -70
5. KS AZS AWF Pozna 18 27 55 -51
6. KS Warta Pozna 18 24 42 -76
7. LKS Gsawa 18 15 32 -95
8. LKS Rogowo 18 15 35 -74
9. KS Stella Gniezno 18 13 33 -80
10. MKS Siemianowice lskie 18 13 38 - 97

Klasyfikacja strzelcw na dzie 20.06.2010r.

1 64 Marcin Strykowski WKS Grunwald Pozna
2 57 Karol Szyplik KS Pomorzanin Toru
3 33 Artur Mikua WKS Grunwald Pozna
4 28 Tomasz Dutkiewicz WKS Grunwald Pozna
5 23 Dariusz Rachwalski KS Pocztowiec Pozna
6 21 Marcin Grotowski UKH Start 1954 Gniezno
6 21 Patryk Petrykowski WKS Grunwald Pozna
8 19 Karol Majchrzak LKS Rogowo
9 17 Krystian Makowski KS Pomorzanin Toru
9 17 Rafa Kamiski KS Pomorzanin Toru
9 17 Krzysztof Rachwalski KS Pocztowiec Pozna
12 16 Artur Semonowicz KS Warta Pozna
13 15 Maciej Wejerowski UKH Start 1954 Gniezno
14 14 Micha Nowakowski KS Pomorzanin Toru
15 13 Robert Grotowski UKH Start 1954 Gnienzo

I RUNDA

12 wrzenia 2009
14:00 KS Warta Pozna- KS Pomorzanin Toru 1:6 (0:1)
15:00 KS Pocztowiec Pozna - MKS Siemianowice lskie 8:0 (6:0)
17:00 UKH Start 1954 Gniezno - LKS Rogowo 4:2 (3:0)
17:00 KS AZS AWF Pozna - WKS Grunwald Pozna 2:6 (1:3)
20:00 KS Stella Gniezno - LKS Gsawa 5:1 (3:1)
13 wrzenia 2009
10:00 KS Warta Pozna - MKS Siemianowice lskie 4:2 (2:1)
12:00 UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gsawa 15:0 (6:0)
12:00 KS Pocztowiec Pozna - KS Pomorzanin Toru 1:3 (1:1)
14:00 KS Stella Gniezno - LKS Rogowo 3:3 (0:1) k.z. 2-3
19 wrzenia 2009
14:00 MKS Siemianowice lskie - WKS Grunwald Pozna 2:16 (1:6)
15:00 LKS Rogowo - KS Warta Pozna 1:1 (1:0) k.z. 0-1
15:00 KS Pocztowiec Pozna - LKS Gsawa 5:1 (3:1)
16:00 KS Pomorzanin Toru - KS AZS AWF Pozna 8:2 (3:0)
19:00 KS Stella Gniezno - UKH Start 1954 Gniezno 2:3 (1:0)
20 wrzenia 2009
12:00 KS Warta Pozna - LKS Gsawa 5:2 (1:0)
12:00 LKS Rogowo - KS Pocztowiec Pozna 3:3 (3:1) k.z. 1-3
14:00 MKS Siemianowice lskie - KS AZS AWF Pozna 2:7 (1:2)
16:00 KS Pomorzanin Toru - WKS Grunwald Pozna 5:6 (2:4)
26 wrzenia 2009
14:00 LKS Rogowo - LKS Gsawa 1:1 (1:1) k.z. 1-2
14:00 WKS Grunwald Pozna - KS Warta Pozna 12:2 (7:1)
16:00 UKH Start 1954 Gniezno - MKS Siemianowice lskie 7:2 (4:0)
17:00 KS AZS AWF Pozna - KS Pocztowiec Pozna 0:2 (0:1)
18:00 KS Stella Gniezno - KS Pomorzanin Toru 0:4 (0:0)
27 wrzenia 2009
10:00 KS Stella Gniezno - MKS Siemianowice lskie 4:1 (2:1)
12:00 WKS Grunwald Pozna - KS Pocztowiec Pozna 8:1 (3:1)
12:00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toru 5:4 (1:1)
14:00 KS AZS AWF Pozna - KS Warta Pozna 5:3 (2:2)
17 padziernika 2009
12:00 KS Warta Pozna - KS Pocztowiec Pozna 0:8 (0:3)
14:00 KS Pomorzanin Toru - LKS Rogowo 8:1 (2:0)
14:00 MKS Siemianowice lskie - LKS Gsawa 3:3 (2:0) k.z. 1-3
14:00 KS AZS AWF Pozna - KS Stella Gniezno 3:4 (2:1)
15:00 WKS Grunwald Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 8:3 (4:2)
18 padziernika 2009
11:00 WKS Grunwald Pozna - KS Stella Gniezno 9:0 (5:0)
13:00 KS AZS AWF Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 5:3 (3:0)
14:00 MKS Siemianowice lskie - LKS Rogowo 3:4 (3:2)
14:00 KS Pomorzanin Toru - LKS Gsawa 6:2 (3:1)

II RUNDA

24 kwietnia 2010
16:00 MKS Siemianowice lskie - UKH Start 1954 Gniezno 2:4 (1:1)
16:00 LKS Gsawa - LKS Rogowo 5:3 (1:2)
16:00 KS Pomorzanin Toru - KS Stella Gniezno 8:1 (3:0)
17:00 KS Pocztowiec Pozna - KS AZS AWF Pozna 3:6 (0:2)
18:00 KS Warta Pozna - WKS Grunwald Pozna 0:14 (0:6)
25 kwietnia 2010
12:00 KS Pocztowiec Pozna - WKS Grunwald Pozna 0:10 (0:6)
14:00 KS Warta Pozna - KS AZS AWF Pozna 1:0 (0:0)
15:00 MKS Siemianowice lskie - KS Stella Gniezno 7:2 (2:0)
16:00 KS Pomorzanin Toru - UKH Start 1954 Gniezno 8:3 (3:1)
27 kwietnia 2010
19:00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Stella Gniezno 2:1 (0:0)
28 kwietnia 2010
18:00 LKS Rogowo - KS AZS AWF Pozna 1:1 (1:0) k.z. 1-0
18:00 WKS Grunwald Pozna - LKS Gsawa 9:0 (3:0)
2 maja 2010
12:00 KS Pocztowiec Pozna - LKS Rogowo 5:2 (1:2)
14:00 LKS Gsawa - KS Warta Pozna 4:2 (1:2)
14:00 KS AZS AWF Pozna - MKS Siemianowice lskie 2:2 (1:0) k.z. 3-2
17:00 WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 6:3 (2:2)
3 maja 2010
10:00 WKS Grunwald Pozna - MKS Siemianowice lskie 11:1 (5:0)
12:00 LKS Gsawa - KS Pocztowiec Pozna 1:4 (0:1)
13:00 KS AZS AWF Pozna - KS Pomorzanin Toru 4:7 (1:3)
16:00 KS Warta Pozna - LKS Rogowo 4:1 (0:0)
5 maja 2010
18:00 LKS Rogowo - WKS Grunwald Pozna 1:3 (0:1)
18:00 KS Warta Pozna - KS Stella Gniezno 1:1 (1:1) k.z. 3-2
18:00 KS Pocztowiec Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 6:3 (0:1)
8 maja 2010
16:00 LKS Rogowo - KS Pomorzanin Toru 2:6 (2:2)
16:00 LKS Gsawa - MKS Siemianowice lskie 1:3 (0:2)
16:00 KS Stella Gniezno - KS AZS AWF Pozna 1:4 (0:3)
16:00 KS Pocztowiec Pozna - KS Warta Pozna 4:3 (2:2)
18:00 UKH Start 1954 Gniezno - WKS Grunwald Pozna 2:12 (1:4)
9 maja 2010
10:00 LKS Rogowo - MKS Siemianowice lskie 2:3 (2:1)
12:00 KS Stella Gniezno - WKS Grunwald Pozna 0:9 (0:5)
14:00 UKH Start 1954 Gniezno - KS AZS AWF Pozna 1:5 (0:2)
14:00 LKS Gsawa - KS Pomorzanin Toru 0:11 (0:8)
15 maja 2010
16:00 KS Pomorzanin Toru - MKS Siemianowice lskie 5:1 (3:0)
16:00 LKS Gsawa - WKS Grunwald Pozna 1:8 (1:4)
16:00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Pocztowiec Pozna 3:1 (2:0)
16:00 KS AZS AWF Pozna - LKS Rogowo 2:0 (0:0)
18:00 KS Stella Gniezno - KS Warta Pozna 2:2 (0:2) k.z. 2-3
16 maja 2010
12:00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Pozna 2:3 (0:1)
12:00 LKS Gsawa - KS AZS AWF Pozna 4:3 (1:2)
12:00 WKS Grunwald Pozna - LKS Rogowo 20:2 (7:1)
14:00 KS Stella Gniezno - KS Pocztowiec Pozna 2:7 (1:3)
14:00 MKS Siemianowice lskie - KS Pomorzanin Toru 1:10 (0:6)
26 maja 2010
18:00 KS Warta Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 5:5 (3:3) k.z. 3-2
19:00 KS Pocztowiec Pozna - KS Stella Gniezno 9:2 (2:1)
20:00 KS AZS AWF Pozna - LKS Gsawa 3:1 (3:0)
28 maja 2010
17:00 WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 2:1 (1:1)
29 maja 2010
16:00 MKS Siemianowice lskie - KS Pocztowiec Pozna 1:5 (0:1)
16:00 KS Pomorzanin Toru - KS Warta Pozna 5:3 (1:1)
16:00 LKS Gsawa - KS Stella Gniezno 2:2 (1:2) k.z. 3-2
16:00 LKS Rogowo - UKH Start 1954 Gniezno 1:1 (1:0) k.z. 2-1
30 maja 2010
14:00 KS Pomorzanin Toru - KS Pocztowiec Pozna 1:2 (0:1)
14:00 MKS Siemianowice lskie - KS Warta Pozna 2:2 (1:1) k.z. 2-1
14:00 LKS Gsawa - UKH Start 1954 Gniezno 3:7 (0:3)
14:00 LKS Rogowo - KS Stella Gniezno 5:1 (3:1)

Play off

I faza

I para WKS Grunwald Pozna ? LKS Rogowo
04.06.2010 LKS Rogowo ? WKS Grunwald Pozna 2-5(0-2)
05.06.2010 WKS Grunwald Pozna ? LKS Rogowo 12-2(5-1)
II para KS Pomorzanin Toru ? LKS Gsawa
04.06.2010 LKS Gsawa ? KS Pomorzanin Toru񠠠 0-5(0-3)
05.06.2010 KS Pomorzanin Toru ? LKS Gsawa 9-0(5-0)
III para KS Pocztowiec Pozna ? KS Warta Pozna񠠠
04.06.2010 KS Warta Pozna ? KS Pocztowiec Pozna 3-6(1-4)
05.06.2010 KS Pocztowiec Pozna ? KS Warta Pozna 5-0(3-0)
IV para UKH Start 1954 Gniezno ? KS AZS AWF Pozna
04.06.2010 KS AZS AWF Pozna ? UKH Start 1954 Gniezno 3-2(2-1)
05.06.2010 UKH Start 1954 Gniezno ? KS AZS AWF Pozna 4-2(1-1)
06.06.2010 UKH Start 1954 Gniezno ? KS AZS AWF Pozna 2-2 (1-2) k.z. 0-2

II faza

Mecze o miejsca I - IV

Pfina 1: WKS Grunwald Pozna ? KS AZS AWF Pozna
11.06.2010r. (pitek)
godz. 17.30 KS AZS AWF Pozna ? WKS Grunwald Pozna 0-8(0-3)
12.06.2010r. (sobota)
godz.18.00 WKS Grunwald Pozna ? KS AZS AWF Pozna 6-0(3-0)


Pfina 2: KS Pomorzanin Toru ? KS Pocztowiec Pozna
11.06.2010r. (pitek)
godz. 19.00 KS Pocztowiec Pozna ? KS Pomorzanin Toru 1-4(0-2)
12.06.2010r. (sobota)
godz.18.00 KS Pomorzanin Toru ? KS Pocztowiec Pozna 2-3(0-1)
13.06.2010r. (niedziela) - termin rezerwowy
godz. 12.00 KS Pomorzanin Toru ? KS Pocztowiec Pozna 5-3(2-0)

Mecze o miejsca V ? VIII

PARA 1: UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Rogowo
11.06.2010r. (pitek)
godz.18.00 LKS Rogowo ? UKH Start 1954 Gniezno 4-0(2-0)
12.06.2010r.(sobota)
godz. 16.00 UKH Start 1954 Gniezno ? LKS Rogowo 4-6(1-3)

PARA 2: KS Warta Pozna ? LKS Gsawa
11.06.2010r. (pitek)
godz. 18.00 LKS Gsawa ? KS Warta Pozna 4-6(2-4)
12.06.2010r.(sobota)
godz.16.00 KS Warta Pozna ? LKS Gsawa 5-1(2-0)

RUNDA III: MECZE O 1 MIEJSCE
WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru
18.06.2010 KS Pomorzanin Toru - WKS Grunwald Pozna 2-2(0-0) k.z4-3
19.06.2010 WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 3-0(0-0)
20.06.2010 WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 2-1(1-1)
I miejsce MP seniorw sez. 2009/10 WKS Grunwald Pozna
II miejsce MP seniorw sez. 2009/10 KS Pomorzanin Toru

RUNDA III: MECZE O 3 MIEJSCE
KS Pocztowiec Pozna - KS AZS AWF Pozna
18.06.2010 KS AZS AWF Pozna - KS Pocztowiec Pozna 3-4(1-1)
19.06.2010 KS Pocztowiec Pozna - KS AZS AWF Pozna 3-2(1-2)
III miejsce MP seniorw sez. 2009/10 KS Pocztowiec Pozna
IV miejsce MP seniorw sez. 2009/10 KS AZS AWF Pozna

RUNDA III: MECZE O 5 MIEJSCE

KS Warta Pozna - LKS Rogowo
18.06.2010 LKS Rogowo - KS Warta Pozna 4-1(3-0)
19.06.2010 KS Warta Pozna - LKS Rogowo 2-3(1-3)
V miejsce MP seniorw sez. 2009/10 LKS Rogowo
VI miejsce MP seniorw sez. 2009/10 KS Warta Pozna

RUNDA III: MECZE O 7 MIEJSCE
UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gsawa
18.06.2010 LKS Gsawa - UKH Start 1954 Gniezno 4-3(1-1)
19.06.2010 UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gsawa 4-1(1-0)
20.06.2010 UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gsawa 6-4(2-1)
VII miejsce MP seniorw sez. 2009/10 UKH Start 1954 Gniezno
VIII miejsce MP seniorw sez. 2009/10 LKS Gsawa

FAZA: BARA O I LIG

KS Stella Gniezno - UKHT semka Tarnowskie Gry
18.06.2010 UKHT semka Tarn. Gry - KS Stella Gniezno 1-2
19.06.2010 KS Stella Gniezno - UKHT semka Tarn.Gry 9-1(5-0)

Klasyfikacja kocowa MP seniorw I liga sez.2009/10.

1. WKS Grunwald Pozna -Mistrz Polski
2. KS Pomorzanin Toru -Wicemistrz Polski
3. KS Pocztowiec Pozna -III miejsce
4. KS AZS AWF Pozna
5. LKS Rogowo
6. KS Warta Pozna
7. UKH Start 1954 Gniezno
8. LKS Gsawa
9. KS Stella Gniezno - utrzymanie w lidzie
10. MKS Siemianowice lskie - spadek do II ligi.

Puchar Fair Play otrzymaa druyna WKS Grunwald Pozna.
Najskuteczniejszym strzelcem sez.2009/10 zosta Marcin Strykowski z WKS Grunwald Pozna.

Newsletter — zapisz się