sezon 2010/2011 Terminarz oraz wyniki meczów Mistrzostw Polski seniorów I liga

W  Mistrzostwach Polski seniorów I liga sez.2010/11 startuje  10 drużyn.

1. WKS Grunwald Poznań
2. KS AZS AWF Poznań
3. KS Pocztowiec Poznań
4. KS Warta Poznań
5. KS Polonia Środa Wlkp.
6. KS Pomorzanin Toruń
7. LKS Gąsawa
8. LKS Rogowo
9. UKH Start 1954 Gniezno
10. KS Stella Gniezno

 

Regulamin Mistrzostw Polski seniorów I liga sez.2010/11.

 

Tabela na dzień 29.05.2011r.

Klub Gier Pkt. Br.
1. WKS Grunwald Poznań 18 48 123-32
2. KS Pomorzanin Toruń 18 46 104-51
3. UKH Start 1954 Gniezno 18 34 67-69
4. KS Warta Poznań 18 32 58-53
5. KS AZS AWF Poznań 18 31 67-44
6. KS Pocztowiec Poznań 18 27 69-58
7. LKS Rogowo 18 20 57-90
8. KS Polonia Środa Wlkp. 18 13 34-74
9. LKS Gąsawa 18 11 43-76
10.KS Stella Gniezno 18 8 28-103

 

Tabela strzelców na dzień 29.05.2011r.

Imię i nazwisko bramki klub
1.Szyplik Karol 35 KS Pomorzanin Toruń
2.Grotowski Marcin 28 UKH Start 1954 Gniezno
3.Strykowski Marcin 23 WKS Grunwald Poznań
4.Dutkiewicz Tomasz 18 WKS Grunwald Poznań
5.Mikuła Artur 16 WKS Grunwald Poznań
   Rataj Waldemar 16 WKS Grunwald Poznań
   Poszwa Piotr 16 KS Warta Poznań
8. Karpiński Tomasz 15 LKS Rogowo
9..Nowakowski Michał 14 KS Pomorzanin Toruń
  Wachowiak Tomasz 14 KS Warta Poznań
  Oszyjczyk Szymon  14 KS AZS AWF Poznań

 

Terminarz spotkań:

I RUNDA

05.09.2010r.(niedziela)  
g.12.00  UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gąsawa 3-1(1-0)
g.14.00  KS Stella Gniezno -KS Warta Poznań 1-4(0-1)
g.14.00  WKS Grunwald Poznań -LKS Rogowo 13-2(6-2)
g.12.00  KS AZS AWF Poznań -KS Pomorzanin Toruń 3-4(2-2)
g.12.00  KS Polonia Środa Wlkp.- KS Pocztowiec Pń.

2-2(0-1)
k.z.2-1

   
11.09.2010r.(sobota)  
g.16.00  KS Warta Poznań - KS Pocztowiec Poznań 3-3(2-0)
k.z.2-1 
g.16.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS AZS AWF Pń. 2-5(2-2)
g.16.00  LKS Gąsawa - LKS Rogowo 3-5(2-1)
g.18.00  KS Stella Gniezno - KS Polonia Środa Wlkp. 4-3(2-2)
   
19.09.2010r.(niedziela)  
g.12.00  KS Pocztowiec Poznań -KS Pomorzanin Toruń 1-2(1-2)
g.14.00  WKS Grunwald Poznań - KS AZS AWF Poznań 7-0(1-0)
g.12.00  LKS Rogowo - KS Warta Poznań 2-4(1-2)
g.12.00  KS Stella Gniezno - UKH Start 1954 Gniezno 1-4(1-2)
g.12.00  KS Polonia Środa Wlkp. - LKS Gąsawa 1-4(0-1)
   
26.09.2010r.(niedziela)  
g.12.00  KS AZS AWF Poznań - KS Pocztowiec Poznań 3-4(1-2) 
g.12.00  KS Pomorzanin Toruń - LKS Rogowo 7-4(4-1)
g.14.00 WKS Grunwald Poznań - KS Stella Gniezno 12-0(6-0)
g.12.00 LKS Gąsawa - KS Warta Poznań 3-3(1-1)k.z1-2
g.12.00 UKH Start 1954 Gn. - KS Polonia Środa Wlkp. 4-2(1-1) 
   
02.10.2010r.(niedziela) 
 
g.12.00  KS Pomorzanin Toruń - KS Polonia Środa Wlkp. 6-2(3-1)
   
03.10.2010r.(niedziela)  
g.12.00  LKS Rogowo - KS AZS AWF Poznań 3-2(0-)
g.12.00  KS Stella Gniezno - KS Pocztowiec Poznań 5-4(3-4)
g.12.00  KS Pomorzanin Toruń -LKS Gąsawa 8-4(0-1)
g.12.00  WKS Grunwald Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 10-2(4-1)
g.14.00  KS Warta Poznań - KS Polonia Środa Wlkp. 3-1(0-1)
   
10.10.2010r.(niedziela)  
g.12.00  LKS Rogowo - KS Stella Gniezno 8-3(2-1)
g.14.00  KS AZS AWF Poznań - LKS Gąsawa 5-1(2-0) 
g.12.00  KS Pocztowiec Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 7-2(3-1) 
g.12.00  KS Pomorzanin Toruń - KS Warta Poznań 4-4(1-1)
k.z.1-2
g.12.00  KS Polonia Środa Wlkp. - WKS Grunwald Poznań 1-5(0-3)
   
 12.10.2010r.(wtorek)  
g.19.00  KS Pomorzanin Toruń -WKS Grunwald Poznań 7-2(2-2)
   
17.10.2010r.(niedziela)  
g.12.00  LKS Gąsawa - KS Stella Gniezno 2-2(1-1)
k.z.2-3
g.12.00  UKH Start 1954 Gniezno - LKS Rogowo 4-2(3-1)
g.10.00  KS Warta Poznań - KS AZS AWF Poznań 2-4(1-1)
g.12.00  KS Pocztowiec Poznań - WKS Grunwald Poznań 0-2(0-0)
   
24.10.2010r.(niedziela)  
g.15.00  WKS Grunwald Poznań - KS Warta Poznań 4-0(2-0) 
   
30.10.2010r.(niedziela)  
g.16.00  KS Pomorzanin Toruń - UKH Start 1954 Gniezno 9-3(3-1)
g.12.00  KS Pocztowiec Poznań - LKS Gąsawa 3-3(0-3)k.z3-1 
g.15.00  KS AZS AWF Poznań - KS Stella Gniezno 5-3(4-1)
g.14.00  KS Polonia Środa Wlkp. - LKS Rogowo 1-1(0-0)k.z2-3
   
07.11.2010r.(niedziela)  
g.12.00  KS Warta Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 5-0(2-0) 
g.12.00  LKS Gąsawa - WKS Grunwald Poznań 1-6(0-2)
g.12.00  KS Stella Gniezno - KS Pomorzanin Toruń 1-4(0-0)
g.14.00  LKS Rogowo - KS Pocztowiec Poznań 2-6(1-1)
g.12.00  KS Polonia Środa Wlkp. - KS AZS AWF Poznań 1-5(0-2)
   
   
 II RUNDA
 
20.03.2011r.(niedziela)  
g.12.00  LKS Gąsawa - UKH Start 1954 Gniezno 5-6(3-4)
g.11.00  KS Warta Poznań - KS Stella Gniezno 5-1(3-0)
g.14.00  LKS Rogowo - WKS Grunwald Poznań 1-6(0-3)
g.12.00  KS Pomorzanin Toruń - KS AZS AWF Poznań 2-4(1-3)
g.13.00  KS Pocztowiec Poznań - KS Polonia Środa Wlkp. 3-1(1-1)
   
26.03.2011r.(sobota)  
g.14.00  WKS Grunwald Poznań - KS Pomorzanin Toruń 9-1(4-0)
   
27.03.2011r.(niedziela)  
g.11.00  KS Pocztowiec Poznań - KS Warta Poznań 4-4(1-1)k.z 2-3 
g.12.00  KS AZS AWF Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 2-2(1-1)k.z3-4
g.16.00  LKS Rogowo - LKS Gąsawa 4-3(2-2)
g.12.00  KS Polonia Środa Wlkp. - KS Stella Gniezno 3-2(2-1)
   
   
03.04.2011r.(niedziela)  
g.12.00  KS Pomorzanin Toruń - KS Pocztowiec Poznań 9-6(5-2) 
g.12.00  KS AZS AWF Poznań - WKS Grunwald Poznań 0-2(0-0)
g.14.00  KS Warta Poznań - LKS Rogowo 5-3(2-1)
g.12.00  UKH Stat 1954 Gniezno - KS Stella Gniezno 7-1(2-0)
g.12.00  LKS Gąsawa - KS Polonia Środa Wlkp. 1-2(0-2)
   
10.04.2011r.(niedziela)  
g.11.00  KS Pocztowiec Poznań - KS AZS AWF Poznań 4-3(3-1) 
g.12.00  LKS Rogowo - KS Pomorzanin Toruń 1-9(1-2)
g.12.00  KS Stella Gniezno - WKS Grunwald Poznań 1-8(1-1)
g.13.00  KS Warta Poznań - LKS Gąsawa 7-1(4-1)
g.12.00  KS Polonia Środa Wlkp. - UKH Start 1954 Gniezno 4-4(0-2)k.z1-3
   
16.04.2011r.(sobota)  
g.16.00  KS Polonia Środa Wlkp. - KS Pomorzanin Toruń 1-7(0-5) 
   
17.04.2011r.(niedziela)  
g.14.00  KS Stella Gniezno - LKS Rogowo 2-6(1-3) 
g.12.00  LKS Gąsawa - KS AZS AWF Poznań 3-5(2-5)
g.12.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS Pocztowiec Poznań 3-2(2-0)
g.13.00  KS Warta Poznań - KS Pomorzanin Toruń 1-5(0-1)
g.11.00  WKS Grunwald Poznań - KS Polonia Środa Wlkp. 9-3(2-1)
   
   
10.05.2011r.(wtorek)  
g.20.00  LKS Rogowo - UKH Start 1954 Gniezno 4-7(2-2)
   
12.05.2011r.(czwartek)   
g.19.30  KS AZS AWF Poznań - KS Warta Poznań 1-2(0-1)
   
14.05.2011r.(sobota)   
g.17.00  WKS Grunwald Poznań - KS Pocztowiec Poznań 9-2(6-1)
   
15.05.2011r.(niedziela)  
g.11.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toruń 2-6(0-3)
g.11.00  LKS Gąsawa - KS Pocztowiec Poznań 2-2(1-2)k.z.2-1
g.13.00  KS Stella Gniezno - KS AZS AWF Poznań 0-4(0-1)
g.13.00  LKS Rogowo - KS Polonia Środa Wlkp. 5-1(0-0)
g.13.00  KS Warta Poznań - WKS Grunwald Poznań 3-7(1-5)
   
20.05.2011r.(piatek)  
g.18.30  KS Stella Gniezno - LKS Gąsawa 1-3(0-0)
22.05.2011r.(niedziela)  
g.12.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Poznań 5-0(3-0)
g.13.00  WKS Grunwald Poznań - LKS Gąsawa 8-1(3-0)
g.12.00  KS Pomorzanin Toruń - KS Stella Gniezno 9-0(6-0)
g.12.00  KS Pocztowiec Poznań - LKS Rogowo 4-3(1-0)
g.11.00  KS AZS AWF Poznań - KS Polonia Środa Wlkp. 6-1(3-0)
   
29.05.2011r.(niedziela)  
g.12.00  KS AZS AWF Poznań - LKS Rogowo 10-1(5-0) 
g.12.00  KS Pocztowiec Poznań - KS Stella Gniezno 12-0(6-0)
g.12.00  LKS Gąsawa - KS Pomorzanin Toruń 2-5(1-2)
g.12.00  UKH Start 1954 Gniezno - WKS Grunwald Poznań 7-3(3-2)
g.12.00  KS Polonia Środa Wlkp. - KS Warta Poznań 4-3(0-2)
   
03 - 05.06.2011r.(piątek - niedziela) - play off  
10 - 13.06.2011r.(piątek - niedziela) - finały
Newsletter — zapisz się