W Mistrzostwach Polski seniorw I liga sez.2010/11 startuje 10 druyn.

1. WKS Grunwald Pozna
2. KS AZS AWF Pozna
3. KS Pocztowiec Pozna
4. KS Warta Pozna
5. KS Polonia roda Wlkp.
6. KS Pomorzanin Toru
7. LKS Gsawa
8. LKS Rogowo
9. UKH Start 1954 Gniezno
10. KS Stella Gniezno

Regulamin Mistrzostw Polski seniorw I liga sez.2010/11.

Tabela na dzie 29.05.2011r.

Klub Gier Pkt. Br.
1. WKS Grunwald Pozna 18 48 123-32
2. KS Pomorzanin Toru 18 46 104-51
3. UKH Start 1954 Gniezno 18 34 67-69
4. KS Warta Pozna 18 32 58-53
5. KS AZS AWF Pozna 18 31 67-44
6. KS Pocztowiec Pozna 18 27 69-58
7. LKS Rogowo 18 20 57-90
8. KS Polonia roda Wlkp. 18 13 34-74
9. LKS Gsawa 18 11 43-76
10.KS Stella Gniezno 18 8 28-103

Tabela strzelcw na dzie 29.05.2011r.

Imi i nazwisko bramki klub
1.Szyplik Karol 35 KS Pomorzanin Toru
2.Grotowski Marcin 28 UKH Start 1954 Gniezno
3.Strykowski Marcin 23 WKS Grunwald Pozna
4.Dutkiewicz Tomasz 18 WKS Grunwald Pozna
5.Mikua Artur 16 WKS Grunwald Pozna
Rataj Waldemar 16 WKS Grunwald Pozna
Poszwa Piotr 16 KS Warta Pozna
8. Karpiski Tomasz 15 LKS Rogowo
9..Nowakowski Micha 14 KS Pomorzanin Toru
Wachowiak Tomasz 14 KS Warta Pozna
Oszyjczyk Szymon 14 KS AZS AWF Pozna

Terminarz spotka:

I RUNDA

05.09.2010r.(niedziela)
g.12.00 UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gsawa 3-1(1-0)
g.14.00 KS Stella Gniezno -KS Warta Pozna 1-4(0-1)
g.14.00 WKS Grunwald Pozna -LKS Rogowo 13-2(6-2)
g.12.00 KS AZS AWF Pozna -KS Pomorzanin Toru 3-4(2-2)
g.12.00 KS Polonia roda Wlkp.- KS Pocztowiec P.

2-2(0-1)
k.z.2-1

11.09.2010r.(sobota)
g.16.00 KS Warta Pozna - KS Pocztowiec Pozna 3-3(2-0)
k.z.2-1
g.16.00 UKH Start 1954 Gniezno - KS AZS AWF P. 2-5(2-2)
g.16.00 LKS Gsawa - LKS Rogowo 3-5(2-1)
g.18.00 KS Stella Gniezno - KS Polonia roda Wlkp. 4-3(2-2)
19.09.2010r.(niedziela)
g.12.00 KS Pocztowiec Pozna -KS Pomorzanin Toru 1-2(1-2)
g.14.00 WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 7-0(1-0)
g.12.00 LKS Rogowo - KS Warta Pozna 2-4(1-2)
g.12.00 KS Stella Gniezno - UKH Start 1954 Gniezno 1-4(1-2)
g.12.00 KS Polonia roda Wlkp. - LKS Gsawa 1-4(0-1)
26.09.2010r.(niedziela)
g.12.00 KS AZS AWF Pozna - KS Pocztowiec Pozna 3-4(1-2)
g.12.00 KS Pomorzanin Toru - LKS Rogowo 7-4(4-1)
g.14.00 WKS Grunwald Pozna - KS Stella Gniezno 12-0(6-0)
g.12.00 LKS Gsawa - KS Warta Pozna 3-3(1-1)k.z1-2
g.12.00 UKH Start 1954 Gn. - KS Polonia roda Wlkp. 4-2(1-1)
02.10.2010r.(niedziela)
g.12.00 KS Pomorzanin Toru - KS Polonia roda Wlkp. 6-2(3-1)
03.10.2010r.(niedziela)
g.12.00 LKS Rogowo - KS AZS AWF Pozna 3-2(0-)
g.12.00 KS Stella Gniezno - KS Pocztowiec Pozna 5-4(3-4)
g.12.00 KS Pomorzanin Toru -LKS Gsawa 8-4(0-1)
g.12.00 WKS Grunwald Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 10-2(4-1)
g.14.00 KS Warta Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 3-1(0-1)
10.10.2010r.(niedziela)
g.12.00 LKS Rogowo - KS Stella Gniezno 8-3(2-1)
g.14.00 KS AZS AWF Pozna - LKS Gsawa 5-1(2-0)
g.12.00 KS Pocztowiec Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 7-2(3-1)
g.12.00 KS Pomorzanin Toru - KS Warta Pozna 4-4(1-1)
k.z.1-2
g.12.00 KS Polonia roda Wlkp. - WKS Grunwald Pozna 1-5(0-3)
12.10.2010r.(wtorek)
g.19.00 KS Pomorzanin Toru -WKS Grunwald Pozna 7-2(2-2)
17.10.2010r.(niedziela)
g.12.00 LKS Gsawa - KS Stella Gniezno 2-2(1-1)
k.z.2-3
g.12.00 UKH Start 1954 Gniezno - LKS Rogowo 4-2(3-1)
g.10.00 KS Warta Pozna - KS AZS AWF Pozna 2-4(1-1)
g.12.00 KS Pocztowiec Pozna - WKS Grunwald Pozna 0-2(0-0)
24.10.2010r.(niedziela)
g.15.00 WKS Grunwald Pozna - KS Warta Pozna 4-0(2-0)
30.10.2010r.(niedziela)
g.16.00 KS Pomorzanin Toru - UKH Start 1954 Gniezno 9-3(3-1)
g.12.00 KS Pocztowiec Pozna - LKS Gsawa 3-3(0-3)k.z3-1
g.15.00 KS AZS AWF Pozna - KS Stella Gniezno 5-3(4-1)
g.14.00 KS Polonia roda Wlkp. - LKS Rogowo 1-1(0-0)k.z2-3
07.11.2010r.(niedziela)
g.12.00 KS Warta Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 5-0(2-0)
g.12.00 LKS Gsawa - WKS Grunwald Pozna 1-6(0-2)
g.12.00 KS Stella Gniezno - KS Pomorzanin Toru 1-4(0-0)
g.14.00 LKS Rogowo - KS Pocztowiec Pozna 2-6(1-1)
g.12.00 KS Polonia roda Wlkp. - KS AZS AWF Pozna 1-5(0-2)
II RUNDA
20.03.2011r.(niedziela)
g.12.00 LKS Gsawa - UKH Start 1954 Gniezno 5-6(3-4)
g.11.00 KS Warta Pozna - KS Stella Gniezno 5-1(3-0)
g.14.00 LKS Rogowo - WKS Grunwald Pozna 1-6(0-3)
g.12.00 KS Pomorzanin Toru - KS AZS AWF Pozna 2-4(1-3)
g.13.00 KS Pocztowiec Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 3-1(1-1)
26.03.2011r.(sobota)
g.14.00 WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 9-1(4-0)
27.03.2011r.(niedziela)
g.11.00 KS Pocztowiec Pozna - KS Warta Pozna 4-4(1-1)k.z 2-3
g.12.00 KS AZS AWF Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 2-2(1-1)k.z3-4
g.16.00 LKS Rogowo - LKS Gsawa 4-3(2-2)
g.12.00 KS Polonia roda Wlkp. - KS Stella Gniezno 3-2(2-1)
03.04.2011r.(niedziela)
g.12.00 KS Pomorzanin Toru - KS Pocztowiec Pozna 9-6(5-2)
g.12.00 KS AZS AWF Pozna - WKS Grunwald Pozna 0-2(0-0)
g.14.00 KS Warta Pozna - LKS Rogowo 5-3(2-1)
g.12.00 UKH Stat 1954 Gniezno - KS Stella Gniezno 7-1(2-0)
g.12.00 LKS Gsawa - KS Polonia roda Wlkp. 1-2(0-2)
10.04.2011r.(niedziela)
g.11.00 KS Pocztowiec Pozna - KS AZS AWF Pozna 4-3(3-1)
g.12.00 LKS Rogowo - KS Pomorzanin Toru 1-9(1-2)
g.12.00 KS Stella Gniezno - WKS Grunwald Pozna 1-8(1-1)
g.13.00 KS Warta Pozna - LKS Gsawa 7-1(4-1)
g.12.00 KS Polonia roda Wlkp. - UKH Start 1954 Gniezno 4-4(0-2)k.z1-3
16.04.2011r.(sobota)
g.16.00 KS Polonia roda Wlkp. - KS Pomorzanin Toru 1-7(0-5)
17.04.2011r.(niedziela)
g.14.00 KS Stella Gniezno - LKS Rogowo 2-6(1-3)
g.12.00 LKS Gsawa - KS AZS AWF Pozna 3-5(2-5)
g.12.00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Pocztowiec Pozna 3-2(2-0)
g.13.00 KS Warta Pozna - KS Pomorzanin Toru 1-5(0-1)
g.11.00 WKS Grunwald Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 9-3(2-1)
10.05.2011r.(wtorek)
g.20.00 LKS Rogowo - UKH Start 1954 Gniezno 4-7(2-2)
12.05.2011r.(czwartek)
g.19.30 KS AZS AWF Pozna - KS Warta Pozna 1-2(0-1)
14.05.2011r.(sobota)
g.17.00 WKS Grunwald Pozna - KS Pocztowiec Pozna 9-2(6-1)
15.05.2011r.(niedziela)
g.11.00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toru 2-6(0-3)
g.11.00 LKS Gsawa - KS Pocztowiec Pozna 2-2(1-2)k.z.2-1
g.13.00 KS Stella Gniezno - KS AZS AWF Pozna 0-4(0-1)
g.13.00 LKS Rogowo - KS Polonia roda Wlkp. 5-1(0-0)
g.13.00 KS Warta Pozna - WKS Grunwald Pozna 3-7(1-5)
20.05.2011r.(piatek)
g.18.30 KS Stella Gniezno - LKS Gsawa 1-3(0-0)
22.05.2011r.(niedziela)
g.12.00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Pozna 5-0(3-0)
g.13.00 WKS Grunwald Pozna - LKS Gsawa 8-1(3-0)
g.12.00 KS Pomorzanin Toru - KS Stella Gniezno 9-0(6-0)
g.12.00 KS Pocztowiec Pozna - LKS Rogowo 4-3(1-0)
g.11.00 KS AZS AWF Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 6-1(3-0)
29.05.2011r.(niedziela)
g.12.00 KS AZS AWF Pozna - LKS Rogowo 10-1(5-0)
g.12.00 KS Pocztowiec Pozna - KS Stella Gniezno 12-0(6-0)
g.12.00 LKS Gsawa - KS Pomorzanin Toru 2-5(1-2)
g.12.00 UKH Start 1954 Gniezno - WKS Grunwald Pozna 7-3(3-2)
g.12.00 KS Polonia roda Wlkp. - KS Warta Pozna 4-3(0-2)
03 - 05.06.2011r.(pitek - niedziela) - play off
10 - 13.06.2011r.(pitek - niedziela) - finay
Newsletter — zapisz się