W Mistrzostwach Polski seniorw I liga sez.2011/2012 udzia bierze 10 druyn :
1. WKS Grunwald Pozna
2. KS Pocztowiec Pozna
3. KS AZS AWF Pozna
4. KS Warta Pozna
5. KS Polonia roda Wlkp.
6. UKH Start 1954 Gniezno
7. LKS Rogowo
8. LKS Gsawa
9. MKS Siemianowice lskie
10. KS Pomorzanin Toru

 

Regulamin Mistrzostw Polski seniorw sez.2011/12

 

Tabela rozgrywek po rundzie zasadniczej

Klub gier pkt. br.
1.WKS Grunwald Pozna 18 54 148-29
2.KS Pomorzanin Toru 18 42 98-45
3.AZS PP-Pocztowiec 18 37 76-42
4.KS AZS AWF Pozna 18 33 67-57
5.KS Warta Pozna 18 26 61-69
6.LKS Gsawa 18 22 50-78
7.MKS Siemianowice lskie 18 21 63-79
8.UKH Start 1954 Gniezno 18 20 56-88
9.KS Polonia roda Wlkp. 18 6 40-93
10.LKS Rogowo 18 9 30-109


Terminarz rozgrywek


03.09.2011r.(sobota)
g.16.00  UKH Start 1954 Gniezno - MKS Siemianowice l. 6-4(3-2) 
04.09.2011r.(niedziela)
g.15.00  WKS Grunwald Pozna - LKS Gsawa 10-0(4-0) 
g.15.00  KS Polonia roda Wlkp. - KS Pocztowiec Pozna 3-4(1-1)
g.17.00  KS AZS AWF Pozna - LKS Rogowo 8-2(5-0)
g.16.00  KS Pomorzanin Toru - KS Warta Pozna 5-1(0-0)
10.09.2011r.(sobota)
g.16.00  MKS Siemianowice l. - WKS Grunwald Pozna 2-4(1-3)
11.09.2011r.(niedziela)
g.12.00  KS Pomorzanin Toru - LKS Gsawa 6-2(4-0) 
g.16.00  KS Warta Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 5-3(1-1)
g.16.00  UKH Start 1954 Gniezno - LKS Rogowo 9-4(5-2)
g.14.00  KS Pocztowiec Pozna - KS AZS AWF Pozna 3-2(1-1)
24.09.2011r.(sobota)
g.16.00  MKS Siemianowice l. - KS Pomorzanin Toru 4-9(1-4)
25.09.2011r.(niedziela)
g.14.00  WKS Grunwald Pozna - UKH Start 1954 Gniezno  11-2(3-0)
g.16.00  LKS Gsawa - LKS Rogowo 2-1(0-1)
g.16.00  KS Warta Pozna - KS Pocztowiec Pozna 1-3(0-1)
g.13.00  KS Polonia roda Wlkp. - KS AZS AWF Pozna 2-2(1-2)
k.z0-1
01.10.2011r.(sobota)
g.16.00  KS AZS AWF Pozna - MKS Siemianowice l. 4-1(2-0)
02.10.2011r.(niedziela)
g.12.00  KS Pomorzanin Toru - KS Pocztowiec Pozna 3-1(2-1)
g.16.00  WKS Grunwald Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 10-1(3-1)
g.16.00  UKH Start 1954 Gniezno  - LKS Gsawa 3-2(1-2)
g.15.00  LKS Rogowo - KS Warta Pozna 2-5(1-2)
04.10.2011r.(wtorek)
g.18.00  KS Pomorzanin Toru - WKS Grunwald Pozna 2-3(2-2)
08.10.2011r.(sobota)
g.16.00  MKS Siemianowice l. - KS Warta Pozna 6-4(2-1)
09.10.2011r.(niedziela)
g.16.00  KS AZS AWF Pozna - LKS Gsawa 5-2(1-0)
g.14.00  KS Polonia roda Wlkp. - LKS Rogowo 6-3(5-1)
g.14.00  KS Pocztowiec Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 8-1(4-1)
16.10.2011r.(niedziela)
g.15.00  WKS Grunwald Pozna - LKS Rogowo 9-0(4-0)
g.13.00  KS Warta Pozna - KS AZS AWF Pozna 2-1(2-1)
g.14.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toru 3-9(0-2)
g.14.00  LKS Gsawa - KS Polonia roda Wlkp. 4-2(3-2)
22.10.2011r.(sobota)
g.16.00  LKS Gsawa - MKS Siemianowice l. 3-2(2-1)
23.10.2011r.(niedziela)
g.11.00   KS AZS AWF Pozna - KS Pomorzanin Toru 6-2(3-1)
g.14.00  WKS Grunwald Pozna - KS Warta Pozna 6-4(1-1)
g.14.00  KS Polonia roda Wlkp. -UKH Start 1954 Gniezno

2-2(1-0)

k.z. 2-1

g.15.00  LKS Rogowo - KS Pocztowiec Pozna 0-10(0-4)
29.10.2011r.(sobota)
g.16.00  MKS Siemianowice l. - KS Polonia roda Wlkp. 8-4(3-1)
30.10.2011r.(niedziela)
g.13.00  KS Pocztowiec Pozna - WKS Grunwald Pozna 2-6(2-2)
g.14.00  LKS Rogowo - KS Pomorzanin Toru 0-4(0-1)
g.15.00  KS Warta Pozna - LKS Gsawa 4-6(4-2)
g.15.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS AZS AWF Pozna 3-4(1-0)
05.11.2011r.(sobota)
 g.16.00  LKS Rogowo - MKS Siemianowice l. 3-4(2-1)
06.11.2011r.(niedziela)
g.12.00  KS Pocztowiec Pozna - LKS Gsawa 4-2(2-1)
g.13.00  KS Pomorzanin Toru - KS Polonia roda Wlkp. 10-2(7-1)
g.14.00  KS AZS AWF Pozna - WKS Grunwald Pozna 2-6(0-2)
g.12.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Pozna 2-2(1-1)k.z.3-1
12.11.2011r.(sobota)
g.16.00  MKS Siemianowice l. - KS Pocztowiec Pozna 4-2(2-1)

II runda

24.03.2012.r(sobota)

g.18.00 MKS Siemianowice l. - UKH Stat 1954 Gniezno 4-3(3-2)

25.03.2012r.(niedziela)

g.11.00  KS Warta Pozna- KS Pomorzanin Toru 5-4 (1-0)

g.12.00  LKS Gsawa - WKS Grunwald Pozna 2-8 (0-5)

g.13.00 AZS PP - Pocztowiec - KS Polonia roda Wlkp. 7-0 (4-0)

g.14.00  LKS Rogowo - KS AZS AWF Pozna 3-5 (3-2) 

30.03.2012r.(pitek)

g.18.00  LKS Rogowo - LKS Gsawa 1-4 (1-2)

31.03.2012r (sobota)

g.16.00 WKS Grunwald Pozna - MKS Siemianowice lskie 6-0 (1-0)

01.04.2012r.(niedziela)

g.12.00  KS AZS AWF Pozna  -AZS PP - Pocztowiec 2-4 (2-2) 

g.12.00  LKS Rogowo - UKH Start 1954 Gniezno w.o 3-0

g.12.00  KS Polonia roda Wlkp.- KS Warta Pozna 3-4 (2-0)

g.13.30  KS Pomorzanin Toru - MKS Siemianowice l. 6-4 (3-2)

13.04.2012r.(pitek)

g.18.00 LKS Rogowo- WKS Grunwald Pozna 1-6(1-18)

14.04.2012r.(sobota)

g.16.00  KS Polonia roda Wlkp.- KS Pomorzanin Toru 2-3 (2-6)

g.16.00 MKS Siemianowice l. - KS AZS AWF Pozna 2-1 (4-7)

15.04.2012r.(niedziela)

g.12.00  AZS PP - Pocztowiec - KS Pomorzanin Toru 1-3 (1-2)

g.12.00  KS Polonia roda Wlkp. -WKS Grunwald Pozna 0-5 (1-11)

g.12.00  LKS Gsawa - UKH Start 1954 Gniezno 5-3 (1-1)

g.14.00 

KS Warta Pozna - LKS Rogowo 5-1(1-0)

20.04.2012r.(pitek)

g.18.00  AZS PP - Pocztowiec - KS Warta Pozna 2-2 (1-0) k.z. 2-3

21.04.2012r.(sobota)

g.16.00  UKH Start 1954 Gniezno - WKS Grunwald Pozna 2-7 (2-4)

g.16.00  KS Warta Pozna - MKS Siemianowice lskie 7-3 (3-1)

g.16.00  LKS Gsawa - KS Pomorzanin Toru 2-5 (1-1)

22.04.2012r.(niedziela)

g.12.00  UKH Start 1954 Gniezno -AZS PP - Pocztowiec 0-6 (0-2)

g.12.00  LKS Gsawa - KS AZS AWF Pozna 3-5 (1-3)

g.12.00  WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 7-1 (0-5)

g.14.00  LKS Rogowo - KS Polonia roda Wlkp. 3-2 (1-1)

28.04.2012r.(sobota)
g.14.00  KS Warta Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 5-7 (2-4)

g.16.00  KS AZS AWF Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 4-2 (0-2)

g.16.00  MKS Siemianowice l. - LKS Rogowo 4-1 (2-0)

29.04.2012r.(niedziela)

g.12.00  KS Polonia roda Wlkp. -LKS Gsawa 2-4 (1-2)

g.12.00  KS AZS AWF Pozna - KS Warta Pozna 3-1 (1-0)

g.14.00  AZS PP - Pocztowiec - MKS Siemianowice l. 6-1 (2-1)

11.05.2012r.(pitek)

g.19.00  KS Pomorzanin Toru - UKH Start 1954 Gniezno 7-1 (3-0)

12.05.2012r.(sobota)

g.16.00  MKS Siemianowice l. - LKS Gsawa 7-2 (4-1)

13.05.2012r.(niedziela)

g.11.00  AZS PP - Pocztowiec - LKS Rogowo 3-1 (2-0)

g.12.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS Polonia roda Wlkp. 5-1 (3-1)

g.13.00  KS Pomorzanin Toru- KS AZS AWF Pozna5-0 (1-0)

g.15.00  KS Warta Pozna - WKS Grunwald Pozna 2-10 (0-2)

18.05.2012r.(pitek)

g.19.00  LKS Gsawa - AZS PP - Pocztowiec 2-8(1-5)

g.19.00  WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 8-3(4-2)

19.05.2012r.(sobota)

g.16.00  KS Polonia roda Wlkp. - MKS Siemianowice l.2-1(1-0)

20.05.2012r.(niedziela)

g.11.00  KS AZS AWF Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 4-4(2-2)k.z.1-2

g.13.00  WKS Grunwald Pozna - AZS PP - Pocztowiec 8-2(5-0)

g.13.00  KS Pomorzanin Toru - LKS Rogowo 11-1(3-1)

g.13.00  LKS Gsawa - KS Warta Pozna 2-2(1-2)k.z2-3

faza play off

 

GRUPA I (I-IV)

FAZA I: PӣFINAY (DO 2 ZWYCISTW)

PӣFINA 1: KS AZS AWF Pozna(IV) - WKS Grunwald Pozna(I)
01.06.2012r. g.19.00 KS AZS AWF Pozna  - WKS Grunwald Pozna  1-10(0-7)
02.06.2012r. g.13.00 WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna  12-1(4-1)
03.06.2012r. g.16.00
termin rezerwowy
WKS Grunwald Pozna  -  KS AZS AWF Pozna
STAN RYWALIZACJI:      WKS Grunwald Pozna - KS AZS AWF Pozna 2-0                                   
AWANS:   WKS Grunwald Pozna
PӣFINA 2: AZS PP Pocztowiec(III) - KS Pomorzanin Toru (II)
01.06.2012r. g.17.00 AZS PP Pocztowiec - KS Pomorzanin Toru  4-3(2-1)
02.06.2012r. g.19.00 KS Pomorzanin Toru AZS PP Pocztowiec  0-1(0-1)
03.06.2012r. g.13.00
termin rezerwowy
 KS Pomorzanin Toru  - AZS PP Pocztowiec
STAN RYWALIZACJI:  AZS PP Pocztowiec - KS Pomorzanin Toru 2-0
AWANS: AZS PP Pocztowiec

GRUPA I (I-IV)

FAZA II: FINAY (DO 2 ZWYCISTW)

Mecz o MP: zwycizcy pfinau 1 i 2
15.06.2012r. g.17.00 AZS PP Pocztowiec - WKS Grunwald Pozna 1 -3 (0-1)
16.06.2012r. g.16.00 WKS Grunwald Pozna - AZS PP Pocztowiec 3 -2 (2-0)
17.06.2012r.
termin rezerwowy g.16.00 WKS Grunwald Pozna - AZS PP Pocztowiec
STAN RYWALIZACJI:WKS Grunwald Pozna - AZS PP Pocztowiec 2-0
MP: WKS Grunwald Pozna
II miejsce: AZS PP Pocztowiec
Mecz o III miejsce: przegrani pfinau 1 i 2
15.06.2012r.g.19.00  KS AZS AWF Pozna - KS Pomorzanin Toru 1 - 4(0-0)
16.06.2012r.g.17.00   KS Pomorzanin Toru - KS AZS AWF Pozna  3 -2 (1-1)
 17.06.2012r.
termin rezerwowy g.12.00 KS Pomorzanin Toru - KS AZS AWF Pozna
-
STAN RYWALIZACJI:KS Pomorzanin Toru - KS AZS AWF Pozna 2-0
III miejsce: KS Pomorzanin Toru
IV miejsce: KS AZS AWF Pozna

GRUPA II

FAZA I : MECZE O miejsca (V- VI) (DWUMECZ)

PARA I: KS Warta Pozna(V) - UKH Start 1954 Gniezno(VIII)
02.06.2012r.  g.14.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Pozna 1 - 4 (0-1)

 

03.06.2012r. g.12.00  KS Warta Pozna - UKH Start 1954 Gniezno  4 -6  (1-4)
STAN RYWALIZACJI: KS Warta Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 1-1
AWANS: KS Warta Pozna
PARA 2: LKS Gsawa (VI) - MKS Siemianowice lskie(VII)
02.06.2012r. g.15.00  MKS Siemianowice lskie - LKS Gsawa  0 - 2  (0-0)
03.06.2012r. g.12.00  LKS Gsawa - MKS Siemianowice lskie  5 -0  (1-0)
STAN RYWALIZACJI: LKS Gsawa - MKS Siemianowice lskie 2-0
AWANS: LKS Gsawa

GRUPA II

FAZA II: MECZ O V MIEJSCE (DWUMECZ)

Mecz o V miejsce:zwycizcy par 1 i 2
16.06.2012r. g. 14.00 LKS Gsawa - KS Warta Pozna  2 -1 (2-0)
17.06.2012r. g.14.00  KS Warta Pozna - LKS Gsawa  6 -5 (2-2)k.z.2-3
STAN RYWALIZACJI:KS Warta Pozna - LKS Gsawa 1-1
V miejsce: LKS Gsawa
VI miejsce: KS Warta Pozna

GRUPA II

FAZA II: TURNIEJ o miejsca (VII - IX)

KS Polonia roda Wlkp,UKH Start 1954 Gniezno, MKS Siemianowice lskie, UKHT semka Tarnowskie Gry
15.06.2012r. g.17.00 KS Polonia roda Wlkp. - UKH Start 1954 Gniezno 2 - 6(1-3)
15.06.2012r  g.19.00 MKS Siemianowice lskie - UKHT semka Tarnowskie Gry  7 - 3(3-0)
16.06.2012r. g.15.00 UKH Start 1954 Gniezno - MKS Siemianowice lskie  3 - 2
16.06.2012r. g.17.00 KS Polonia roda Wlkp. - UKHT semka Tarnowskie Gry  6 - 2(2-1)
17.06.2012r. g.13.00 KS Polonia roda Wlkp. - MKS Siemianowice lskie  0 - 1(0-0)
17.06.2012r. g.15.00 UKH Start 1954 Gniezno - UKHT semka Tarnowskie Gry  11-3 -  (8-0)
VII miejsce: UKH Start 1954 Gniezno
VIII miejsce: MKS Siemianowice lskie
IX miejsce:KS Polonia roda Wlkp.
UKHT semka Tarnowskie Gry - druyna nie awansowaa do MP seniorw I liga sez.2012/13

Klasyfikacja kocowa MP seniorw
1. WKS Grunwald Pozna - Mistrz Polski
2. AZS PP Pocztowiec - Wicemistrz Polski
3. KS Pomorzanin Toru - III miejsce
4. KS AZS AWF Pozna
5. LKS Gsawa
6. KS Warta Pozna
7. UKH Start 1954 Gniezno
8. MKS Siemianowice lskie
9.KS Polonia roda Wlkp.
10. LKS Rogowo - spadek do II liga sez.2012/13

Newsletter — zapisz się