sezon 2011/2012 Terminarz oraz wyniki meczów Mistrzostw Polski seniorów I liga

W Mistrzostwach Polski seniorów I liga sez.2011/2012 udział bierze 10 drużyn :
1. WKS Grunwald Poznań
2. KS Pocztowiec Poznań
3. KS AZS AWF Poznań
4. KS Warta Poznań
5. KS Polonia Środa Wlkp.
6. UKH Start 1954 Gniezno
7. LKS Rogowo
8. LKS Gąsawa
9. MKS Siemianowice Śląskie
10. KS Pomorzanin Toruń

 

Regulamin Mistrzostw Polski seniorów sez.2011/12

 

Tabela rozgrywek po rundzie zasadniczej

Klub gier pkt. br.
1.WKS Grunwald Poznań 18 54 148-29
2.KS Pomorzanin Toruń 18 42 98-45
3.AZS PP-Pocztowiec 18 37 76-42
4.KS AZS AWF Poznań 18 33 67-57
5.KS Warta Poznań 18 26 61-69
6.LKS Gąsawa 18 22 50-78
7.MKS Siemianowice Śląskie 18 21 63-79
8.UKH Start 1954 Gniezno 18 20 56-88
9.KS Polonia Środa Wlkp. 18 6 40-93
10.LKS Rogowo 18 9 30-109


Terminarz rozgrywek


03.09.2011r.(sobota)
g.16.00  UKH Start 1954 Gniezno - MKS Siemianowice Śl. 6-4(3-2) 
04.09.2011r.(niedziela)
g.15.00  WKS Grunwald Poznań - LKS Gąsawa 10-0(4-0) 
g.15.00  KS Polonia Środa Wlkp. - KS Pocztowiec Poznań 3-4(1-1)
g.17.00  KS AZS AWF Poznań - LKS Rogowo 8-2(5-0)
g.16.00  KS Pomorzanin Toruń - KS Warta Poznań 5-1(0-0)
10.09.2011r.(sobota)
g.16.00  MKS Siemianowice Śl. - WKS Grunwald Poznań 2-4(1-3)
11.09.2011r.(niedziela)
g.12.00  KS Pomorzanin Toruń - LKS Gąsawa 6-2(4-0) 
g.16.00  KS Warta Poznań - KS Polonia Środa Wlkp. 5-3(1-1)
g.16.00  UKH Start 1954 Gniezno - LKS Rogowo 9-4(5-2)
g.14.00  KS Pocztowiec Poznań - KS AZS AWF Poznań 3-2(1-1)
24.09.2011r.(sobota)
g.16.00  MKS Siemianowice Śl. - KS Pomorzanin Toruń 4-9(1-4)
25.09.2011r.(niedziela)
g.14.00  WKS Grunwald Poznań - UKH Start 1954 Gniezno  11-2(3-0)
g.16.00  LKS Gąsawa - LKS Rogowo 2-1(0-1)
g.16.00  KS Warta Poznań - KS Pocztowiec Poznań 1-3(0-1)
g.13.00  KS Polonia Środa Wlkp. - KS AZS AWF Poznań 2-2(1-2)
k.z0-1
01.10.2011r.(sobota)
g.16.00  KS AZS AWF Poznań - MKS Siemianowice Śl. 4-1(2-0)
02.10.2011r.(niedziela)
g.12.00  KS Pomorzanin Toruń - KS Pocztowiec Poznań 3-1(2-1)
g.16.00  WKS Grunwald Poznań - KS Polonia Środa Wlkp. 10-1(3-1)
g.16.00  UKH Start 1954 Gniezno  - LKS Gąsawa 3-2(1-2)
g.15.00  LKS Rogowo - KS Warta Poznań 2-5(1-2)
04.10.2011r.(wtorek)
g.18.00  KS Pomorzanin Toruń - WKS Grunwald Poznań 2-3(2-2)
08.10.2011r.(sobota)
g.16.00  MKS Siemianowice Śl. - KS Warta Poznań 6-4(2-1)
09.10.2011r.(niedziela)
g.16.00  KS AZS AWF Poznań - LKS Gąsawa 5-2(1-0)
g.14.00  KS Polonia Środa Wlkp. - LKS Rogowo 6-3(5-1)
g.14.00  KS Pocztowiec Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 8-1(4-1)
16.10.2011r.(niedziela)
g.15.00  WKS Grunwald Poznań - LKS Rogowo 9-0(4-0)
g.13.00  KS Warta Poznań - KS AZS AWF Poznań 2-1(2-1)
g.14.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toruń 3-9(0-2)
g.14.00  LKS Gąsawa - KS Polonia Środa Wlkp. 4-2(3-2)
22.10.2011r.(sobota)
g.16.00  LKS Gąsawa - MKS Siemianowice Śl. 3-2(2-1)
23.10.2011r.(niedziela)
g.11.00   KS AZS AWF Poznań - KS Pomorzanin Toruń 6-2(3-1)
g.14.00  WKS Grunwald Poznań - KS Warta Poznań 6-4(1-1)
g.14.00  KS Polonia Środa Wlkp. -UKH Start 1954 Gniezno

2-2(1-0)

k.z. 2-1

g.15.00  LKS Rogowo - KS Pocztowiec Poznań 0-10(0-4)
29.10.2011r.(sobota)
g.16.00  MKS Siemianowice Śl. - KS Polonia Środa Wlkp. 8-4(3-1)
30.10.2011r.(niedziela)
g.13.00  KS Pocztowiec Poznań - WKS Grunwald Poznań 2-6(2-2)
g.14.00  LKS Rogowo - KS Pomorzanin Toruń 0-4(0-1)
g.15.00  KS Warta Poznań - LKS Gąsawa 4-6(4-2)
g.15.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS AZS AWF Poznań 3-4(1-0)
05.11.2011r.(sobota)
 g.16.00  LKS Rogowo - MKS Siemianowice Śl. 3-4(2-1)
06.11.2011r.(niedziela)
g.12.00  KS Pocztowiec Poznań - LKS Gąsawa 4-2(2-1)
g.13.00  KS Pomorzanin Toruń - KS Polonia Środa Wlkp. 10-2(7-1)
g.14.00  KS AZS AWF Poznań - WKS Grunwald Poznań 2-6(0-2)
g.12.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Poznań 2-2(1-1)k.z.3-1
12.11.2011r.(sobota)
g.16.00  MKS Siemianowice Śl. - KS Pocztowiec Poznań 4-2(2-1)

II runda

24.03.2012.r(sobota)

g.18.00 MKS Siemianowice Śl. - UKH Stat 1954 Gniezno 4-3(3-2)

25.03.2012r.(niedziela)

g.11.00  KS Warta Poznań- KS Pomorzanin Toruń 5-4 (1-0)

g.12.00  LKS Gąsawa - WKS Grunwald Poznań 2-8 (0-5)

g.13.00 AZS PP - Pocztowiec - KS Polonia Środa Wlkp. 7-0 (4-0)

g.14.00  LKS Rogowo - KS AZS AWF Poznań 3-5 (3-2) 

30.03.2012r.(piątek)

g.18.00  LKS Rogowo - LKS Gąsawa 1-4 (1-2)

31.03.2012r (sobota)

g.16.00 WKS Grunwald Poznań - MKS Siemianowice Śląskie 6-0 (1-0)

01.04.2012r.(niedziela)

g.12.00  KS AZS AWF Poznań  -AZS PP - Pocztowiec 2-4 (2-2) 

g.12.00  LKS Rogowo - UKH Start 1954 Gniezno w.o 3-0

g.12.00  KS Polonia Środa Wlkp.- KS Warta Poznań 3-4 (2-0)

g.13.30  KS Pomorzanin Toruń - MKS Siemianowice Śl. 6-4 (3-2)

13.04.2012r.(piątek)

g.18.00 LKS Rogowo- WKS Grunwald Poznań 1-6(1-18)

14.04.2012r.(sobota)

g.16.00  KS Polonia Środa Wlkp.- KS Pomorzanin Toruń 2-3 (2-6)

g.16.00 MKS Siemianowice Śl. - KS AZS AWF Poznań 2-1 (4-7)

15.04.2012r.(niedziela)

g.12.00  AZS PP - Pocztowiec - KS Pomorzanin Toruń 1-3 (1-2)

g.12.00  KS Polonia Środa Wlkp. -WKS Grunwald Poznań 0-5 (1-11)

g.12.00  LKS Gąsawa - UKH Start 1954 Gniezno 5-3 (1-1)

g.14.00 

KS Warta Poznań - LKS Rogowo 5-1(1-0)

20.04.2012r.(piątek)

g.18.00  AZS PP - Pocztowiec - KS Warta Poznań 2-2 (1-0) k.z. 2-3

21.04.2012r.(sobota)

g.16.00  UKH Start 1954 Gniezno - WKS Grunwald Poznań 2-7 (2-4)

g.16.00  KS Warta Poznań - MKS Siemianowice Śląskie 7-3 (3-1)

g.16.00  LKS Gąsawa - KS Pomorzanin Toruń 2-5 (1-1)

22.04.2012r.(niedziela)

g.12.00  UKH Start 1954 Gniezno -AZS PP - Pocztowiec 0-6 (0-2)

g.12.00  LKS Gąsawa - KS AZS AWF Poznań 3-5 (1-3)

g.12.00  WKS Grunwald Poznań - KS Pomorzanin Toruń 7-1 (0-5)

g.14.00  LKS Rogowo - KS Polonia Środa Wlkp. 3-2 (1-1)

28.04.2012r.(sobota)
g.14.00  KS Warta Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 5-7 (2-4)

g.16.00  KS AZS AWF Poznań - KS Polonia Środa Wlkp. 4-2 (0-2)

g.16.00  MKS Siemianowice Śl. - LKS Rogowo 4-1 (2-0)

29.04.2012r.(niedziela)

g.12.00  KS Polonia Środa Wlkp. -LKS Gąsawa 2-4 (1-2)

g.12.00  KS AZS AWF Poznań - KS Warta Poznań 3-1 (1-0)

g.14.00  AZS PP - Pocztowiec - MKS Siemianowice Śl. 6-1 (2-1)

11.05.2012r.(piątek)

g.19.00  KS Pomorzanin Toruń - UKH Start 1954 Gniezno 7-1 (3-0)

12.05.2012r.(sobota)

g.16.00  MKS Siemianowice Śl. - LKS Gąsawa 7-2 (4-1)

13.05.2012r.(niedziela)

g.11.00  AZS PP - Pocztowiec - LKS Rogowo 3-1 (2-0)

g.12.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS Polonia Środa Wlkp. 5-1 (3-1)

g.13.00  KS Pomorzanin Toruń- KS AZS AWF Poznań5-0 (1-0)

g.15.00  KS Warta Poznań - WKS Grunwald Poznań 2-10 (0-2)

18.05.2012r.(piątek)

g.19.00  LKS Gąsawa - AZS PP - Pocztowiec 2-8(1-5)

g.19.00  WKS Grunwald Poznań - KS AZS AWF Poznań 8-3(4-2)

19.05.2012r.(sobota)

g.16.00  KS Polonia Środa Wlkp. - MKS Siemianowice Śl.2-1(1-0)

20.05.2012r.(niedziela)

g.11.00  KS AZS AWF Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 4-4(2-2)k.z.1-2

g.13.00  WKS Grunwald Poznań - AZS PP - Pocztowiec 8-2(5-0)

g.13.00  KS Pomorzanin Toruń - LKS Rogowo 11-1(3-1)

g.13.00  LKS Gąsawa - KS Warta Poznań 2-2(1-2)k.z2-3

faza play off

 

GRUPA I (I-IV)

FAZA I: PÓŁFINAŁY (DO 2 ZWYCIĘSTW)

PÓŁFINAŁ 1: KS AZS AWF Poznań(IV) - WKS Grunwald Poznań(I)
01.06.2012r. g.19.00 KS AZS AWF Poznań  - WKS Grunwald Poznań  1-10(0-7)
02.06.2012r. g.13.00 WKS Grunwald Poznań - KS AZS AWF Poznań  12-1(4-1)
03.06.2012r. g.16.00
termin rezerwowy
WKS Grunwald Poznań  -  KS AZS AWF Poznań
STAN RYWALIZACJI:      WKS Grunwald Poznań - KS AZS AWF Poznań 2-0                                   
AWANS:   WKS Grunwald Poznań
PÓŁFINAŁ 2: AZS PP Pocztowiec(III) - KS Pomorzanin Toruń (II)
01.06.2012r. g.17.00 AZS PP Pocztowiec - KS Pomorzanin Toruń  4-3(2-1)
02.06.2012r. g.19.00 KS Pomorzanin Toruń AZS PP Pocztowiec  0-1(0-1)
03.06.2012r. g.13.00
termin rezerwowy
 KS Pomorzanin Toruń  - AZS PP Pocztowiec
STAN RYWALIZACJI:  AZS PP Pocztowiec - KS Pomorzanin Toruń 2-0
AWANS: AZS PP Pocztowiec

GRUPA I (I-IV)

FAZA II: FINAŁY (DO 2 ZWYCIĘSTW)

Mecz o MP: zwycięzcy półfinału 1 i 2
15.06.2012r. g.17.00 AZS PP Pocztowiec - WKS Grunwald Poznań 1 -3 (0-1)
16.06.2012r. g.16.00 WKS Grunwald Poznań - AZS PP Pocztowiec 3 -2 (2-0)
17.06.2012r.
termin rezerwowy g.16.00 WKS Grunwald Poznań - AZS PP Pocztowiec
STAN RYWALIZACJI:WKS Grunwald Poznań - AZS PP Pocztowiec 2-0
MP: WKS Grunwald Poznań
II miejsce: AZS PP Pocztowiec
Mecz o III miejsce: przegrani półfinału 1 i 2
15.06.2012r.g.19.00  KS AZS AWF Poznań - KS Pomorzanin Toruń 1 - 4(0-0)
16.06.2012r.g.17.00   KS Pomorzanin Toruń - KS AZS AWF Poznań  3 -2 (1-1)
 17.06.2012r.
termin rezerwowy g.12.00 KS Pomorzanin Toruń - KS AZS AWF Poznań
-
STAN RYWALIZACJI:KS Pomorzanin Toruń - KS AZS AWF Poznań 2-0
III miejsce: KS Pomorzanin Toruń
IV miejsce: KS AZS AWF Poznań

GRUPA II

FAZA I : MECZE O miejsca (V- VI) (DWUMECZ)

PARA I: KS Warta Poznań(V) - UKH Start 1954 Gniezno(VIII)
02.06.2012r.  g.14.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Poznań 1 - 4 (0-1)

 

03.06.2012r. g.12.00  KS Warta Poznań - UKH Start 1954 Gniezno  4 -6  (1-4)
STAN RYWALIZACJI: KS Warta Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 1-1
AWANS: KS Warta Poznań
PARA 2: LKS Gąsawa (VI) - MKS Siemianowice Śląskie(VII)
02.06.2012r. g.15.00  MKS Siemianowice Śląskie - LKS Gąsawa  0 - 2  (0-0)
03.06.2012r. g.12.00  LKS Gąsawa - MKS Siemianowice Śląskie  5 -0  (1-0)
STAN RYWALIZACJI: LKS Gąsawa - MKS Siemianowice Śląskie 2-0
AWANS: LKS Gąsawa

GRUPA II

FAZA II: MECZ O V MIEJSCE (DWUMECZ)

Mecz o V miejsce:zwycięzcy par 1 i 2
16.06.2012r. g. 14.00 LKS Gąsawa - KS Warta Poznań  2 -1 (2-0)
17.06.2012r. g.14.00  KS Warta Poznań - LKS Gąsawa  6 -5 (2-2)k.z.2-3
STAN RYWALIZACJI:KS Warta Poznań - LKS Gąsawa 1-1
V miejsce: LKS Gąsawa
VI miejsce: KS Warta Poznań

GRUPA II

FAZA II: TURNIEJ o miejsca (VII - IX)

KS Polonia Środa Wlkp,UKH Start 1954 Gniezno, MKS Siemianowice Śląskie, UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
15.06.2012r. g.17.00 KS Polonia Środa Wlkp. - UKH Start 1954 Gniezno 2 - 6(1-3)
15.06.2012r  g.19.00 MKS Siemianowice Śląskie - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry  7 - 3(3-0)
16.06.2012r. g.15.00 UKH Start 1954 Gniezno - MKS Siemianowice Śląskie  3 - 2
16.06.2012r. g.17.00 KS Polonia Środa Wlkp. - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry  6 - 2(2-1)
17.06.2012r. g.13.00 KS Polonia Środa Wlkp. - MKS Siemianowice Śląskie  0 - 1(0-0)
17.06.2012r. g.15.00 UKH Start 1954 Gniezno - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry  11-3 -  (8-0)
VII miejsce: UKH Start 1954 Gniezno
VIII miejsce: MKS Siemianowice Śląskie
IX miejsce:KS Polonia Środa Wlkp.
UKHT Ósemka Tarnowskie Góry - drużyna nie awansowała do MP seniorów I liga sez.2012/13

Klasyfikacja końcowa MP seniorów
1. WKS Grunwald Poznań - Mistrz Polski
2. AZS PP Pocztowiec - Wicemistrz Polski
3. KS Pomorzanin Toruń - III miejsce
4. KS AZS AWF Poznań
5. LKS Gąsawa
6. KS Warta Poznań
7. UKH Start 1954 Gniezno
8. MKS Siemianowice Śląskie
9.KS Polonia Środa Wlkp.
10. LKS Rogowo - spadek do II liga sez.2012/13

Newsletter — zapisz się