sezon 2010/2011 Faza Play off i finały

GRUPA I (I-IV)
FAZA I: PÓŁFINAŁY (DO 2 ZWYCIĘSTW)
PÓŁFINAŁ 1: WKS Grunwald Poznań (1) -KS Warta Poznań(4)
03.06.2011r.     KS Warta Poznań     -     WKS Grunwald Poznań 1-6(0-4)      
04.06.2011r.     WKS Grunwald Poznań     -     KS Warta Poznań 8-1(5-0)     
STAN RYWALIZACJI: WKS Grunwald Poznań - KS Warta Poznań 2-0
AWANS:WKS Grunwald Poznań

PÓŁFINAŁ 2: KS Pomorzanin Toruń(2) -UKH Start 1954 Gniezno(3)
03.06.2011r.     UKH Start 1954 Gniezno     -     KS Pomorzanin Toruń 4-5(3-2)     
04.06.2011r.     KS Pomorzanin Toruń     -     UKH Start 1954 Gniezno  10-1(5-0)    
STAN RYWALIZACJI: KS Pomorzanin Toruń - UKH Start 1954 Gniezno 2-0
AWANS:KS Pomorzanin Toruń

GRUPA I (I-IV)

FAZA II: FINAŁY (DO 2 ZWYCIĘSTW)
Mecz o MP: zwycięzcy półfinału 1 i 2
10.06.2011r.g. 18.30  KS Pomorzanin Toruń - WKS Grunwald Poznań  1-6(1-4)                   
11.06.2011r.g. 17.00  WKS Grunwald Poznań - KS Pomorzanin Toruń   5-1(3-1)                                         
STAN RYWALIZACJI: WKS Grunwald Poznań - KS Pomorzanin Toruń 2-0
MP: WKS GRUNWALD POZNAŃ
II miejsce KS POMORZANIN TORUŃ

Mecz o III miejsce: przegrani półfinału 1 i 2
10.06.2011r.g.19.00  KS Warta Poznań - UKH Start 1954 Gniezno   5-3(3-1)                     
11.06.2011r.g.16.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Poznań  4-2(0-1)                      
12.06.2011r g.16.00  UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Poznań  0-1(0-0)                      
STAN RYWALIZACJI: UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Poznań 1-2
III miejsce: KS Warta Poznań
IVmiejsce: UKH Start 1954 Gniezno

GRUPA II

FAZA I : MECZE O miejsca (V- VI) (DWUMECZ)
PARA I: KS AZS AWF Poznań(5) - KS Polonia Środa Wlkp.(8)
04.06.2011r.     KS Polonia Środa Wlkp.     -     KS AZS AWF Poznań 2-6(2-1)     
05.06.2011r.     KS AZS AWF Poznań     -     KS Polonia Środa Wlkp. 11-1(4-0)
STAN RYWALIZACJI:  KS AZS AWF Poznań - KS Polonia Środa Wlkp. 2-0
AWANS: KS AZS AWF Poznań

PARA 2: 
KS Pocztowiec Poznań(6)-LKS Rogowo(7)
04.06.2011r.     LKS Rogowo     -     KS Pocztowiec Poznań 3-4(2-3)   
05.06.2011r.     KS Pocztowiec Poznań     -     LKS Rogowo  11-0(4-0)
STAN RYWALIZACJI: KS Pocztowiec Poznań-LKS Rogowo 2-0
AWANS:KS Pocztowiec Poznań

GRUPA II


FAZA II: MECZ O V MIEJSCE (DWUMECZ)

Mecz o V miejsce:zwycięzcy par 1 i 2
11.06.2011r.g. 15.00  KS Pocztowiec Poznań - KS AZS AWF Poznań    2-2(2-2)                 
12.06.2011r.g. 14.00  KS AZS AWF Poznań - KS Pocztowiec Poznań   2-5(2-1)                     
STAN RYWALIZACJI: KS AZS AWF Poznań - KS Pocztowiec Poznań
V miejsce: KS Pocztowiec Poznań
VI miejsce: KS AZS AWF Poznań

GRUPA II


FAZA II: TURNIEJ O miejsca (VII - IX)
LKS Rogowo , KS Polonia Środa Wlkp., LKS Gąsawa, ZSMS Poznań 
10.06.2011r. g.18.00  LKS Rogowo - ZSMS Poznań       7-2(2-1)                
10.06.2011r  g.20.00  KS Polonia Środa Wlkp. - LKS Gąsawa 6-5(4-2)
11.06.2011r. g.16.00  ZSMS Poznań - KS Polonia Środa Wlkp. 1-1(1-1)
11.06.2011r. g.18.00  LKS Gąsawa - LKS Rogowo 4-5(1-3)
12.06.2011r. g.10.00  KS Polonia Środa Wlkp. - LKS Rogowo 3-6(0-4)
12.06.2011r. g.12.00  LKS Gąsawa - ZSMS Poznań    7-2 (3-0)
VII miejsce: LKS Rogowo
VIII miejsce: KS Polonia Środa Wlkp.
IX  miejsce: LKS Gąsawa

Newsletter — zapisz się