Rozgrywki

GRUPA I (I-IV)
FAZA I: PӣFINAY (DO 2 ZWYCISTW)
PӣFINA 1:WKS Grunwald Pozna (1) -KS Warta Pozna(4)
03.06.2011r. KS Warta Pozna - WKS Grunwald Pozna 1-6(0-4)
04.06.2011r. WKS Grunwald Pozna - KS Warta Pozna 8-1(5-0)
STAN RYWALIZACJI: WKS Grunwald Pozna - KS Warta Pozna 2-0
AWANS:WKS Grunwald Pozna

PӣFINA 2:KS Pomorzanin Toru(2) -UKH Start 1954 Gniezno(3)
03.06.2011r. UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toru 4-5(3-2)
04.06.2011r. KS Pomorzanin Toru - UKH Start 1954 Gniezno 10-1(5-0)
STAN RYWALIZACJI: KS Pomorzanin Toru - UKH Start 1954 Gniezno 2-0
AWANS:KS Pomorzanin Toru

GRUPA I (I-IV)

FAZA II: FINAY (DO 2 ZWYCISTW)
Mecz o MP: zwycizcy pfinau 1 i 2
10.06.2011r.g. 18.30 KS Pomorzanin Toru - WKS Grunwald Pozna 1-6(1-4)
11.06.2011r.g. 17.00 WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 5-1(3-1)
STAN RYWALIZACJI: WKS Grunwald Pozna - KS Pomorzanin Toru 2-0
MP: WKS GRUNWALD POZNA
II miejsce KS POMORZANIN TORU

Mecz o III miejsce: przegrani pfinau 1 i 2
10.06.2011r.g.19.00 KS Warta Pozna - UKH Start 1954 Gniezno 5-3(3-1)
11.06.2011r.g.16.00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Pozna 4-2(0-1)
12.06.2011r g.16.00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Pozna 0-1(0-0)
STAN RYWALIZACJI: UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Pozna 1-2
III miejsce: KS Warta Pozna
IVmiejsce: UKH Start 1954 Gniezno

GRUPA II

FAZA I : MECZE O miejsca (V- VI) (DWUMECZ)
PARA I:KS AZS AWF Pozna(5) - KS Polonia roda Wlkp.(8)
04.06.2011r. KS Polonia roda Wlkp. - KS AZS AWF Pozna 2-6(2-1)
05.06.2011r. KS AZS AWF Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 11-1(4-0)
STAN RYWALIZACJI: KS AZS AWF Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 2-0
AWANS: KS AZS AWF Pozna

PARA 2:
KS Pocztowiec Pozna(6)-LKS Rogowo(7)
04.06.2011r. LKS Rogowo - KS Pocztowiec Pozna 3-4(2-3)
05.06.2011r. KS Pocztowiec Pozna - LKS Rogowo 11-0(4-0)
STAN RYWALIZACJI: KS Pocztowiec Pozna-LKS Rogowo 2-0
AWANS:KS Pocztowiec Pozna

GRUPA II


FAZA II: MECZ O V MIEJSCE (DWUMECZ)

Mecz o V miejsce:zwycizcy par 1 i 2
11.06.2011r.g. 15.00 KS Pocztowiec Pozna - KS AZS AWF Pozna 2-2(2-2)
12.06.2011r.g. 14.00 KS AZS AWF Pozna - KS Pocztowiec Pozna 2-5(2-1)
STAN RYWALIZACJI: KS AZS AWF Pozna - KS Pocztowiec Pozna
V miejsce: KS Pocztowiec Pozna
VI miejsce: KS AZS AWF Pozna

GRUPA II


FAZA II: TURNIEJ O miejsca (VII - IX)
LKS Rogowo , KS Polonia roda Wlkp., LKS Gsawa, ZSMS Pozna
10.06.2011r. g.18.00 LKS Rogowo - ZSMS Pozna 7-2(2-1)
10.06.2011r g.20.00 KS Polonia roda Wlkp. - LKS Gsawa 6-5(4-2)
11.06.2011r. g.16.00 ZSMS Pozna - KS Polonia roda Wlkp. 1-1(1-1)
11.06.2011r. g.18.00 LKS Gsawa - LKS Rogowo 4-5(1-3)
12.06.2011r. g.10.00 KS Polonia roda Wlkp. - LKS Rogowo 3-6(0-4)
12.06.2011r. g.12.00 LKS Gsawa - ZSMS Pozna񠠠 7-2 (3-0)
VII miejsce: LKS Rogowo
VIII miejsce: KS Polonia roda Wlkp.
IX miejsce: LKS Gsawa

Newsletter — zapisz się